jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jednak wiara jest ślepa, jak miłość czasami :)
3
O czym Ty mówisz, oglądasz regularnie Barcę? Widziałeś mecze z Betisem lub Atletico? Chyba ten komentarz piszesz tylko zeby dostać pochwały dla tak samo zapatrzonych fanów jak Ty. Nie gramy nic w tym sezonie.
0
Żebyś sie nie zdziwił jak to samo z wami zrobi Napoli bo real jedzie na farcie i gra wielkie G***
0
Neymar jako jedyny chciał grać bo PSG jest zainteresowane jego zakupem. Na miejscu arabów zapłaciłbym na Neya klauzulę i będą nie do zatrzymania.
0
No tak, a Ty wiedziałeś, że nas spokojnie pojadą 4:0. Trzeba było wziąć kredyt i obstawić ten wynik u buka. Teraz byłbyś milionerem
1
To mamy szansę na 2 trofea. Puchar Gampera już zdobyty, zostaje Puchar króla..
0
Najgorsze jest to, że mieli lepszą obroną bez Auriera i Thiago Silvy...
2
Słuchajcie ale spójrzcie na to z innej strony. Liga przegrana, LM też, możemy się oszczędzać na finał Pucharu Króla
0
Hahah i my chcielismy karny za taka ręke, żenada
0
Bredzisz. Można przegrać z lepszym przeciwnikiem ale nie położyć się i wypiąć tyłek czekajac aż w niego wjadą
0
Dajcie Leo podwyżkę to zacznie grać
0
Tata Martino wróć!!
2
Spokonie, na CN będzie remontada. Pojedziemy ich 6:0 i awansujemy
0
Brawo PSG brawo
1
Neymar idź do tego PSG bo zmarnujesz się w Barcelonie. Tam chociaż chłopakom chce się grać..
0
A ten pan z numerem 10 co spaceruje po boisku w zielonej koszulce to co, zgubił się?
0
TO ile lat ma ten chłopaczek co naszego gwiazdora co chce 40mln za sezon objechał jak dziecko? 19?
0
Kolejny gwałciciel wchodzi, Lucas..
0
Ja myślę, że jak wrócą do Barcelony powinni usiąść do podwyżki dla Leo. Powinien dostać 100mln za sezon
0
Proszę, niech PSG dołoży z 2 bramki. Niech Enrique poleci bo on po prostu nie ma pomysłu na tą drużynę. Sprowadził zamiast drwali same drzewa.
0
Brawo PSG, brawo Di Maria
4
Niech strzelą na 3:0 i skończą tą żenadę
0
Haha Leo szuka jaj. Może w końcu zacznie coś grać
0
Co mam zobaczyc, to że jaki Rabiot i Matuidi są lepsi niż Iniesta i Sergio?
1
Widziałeś grę Barcy, a raczej jej brak? My w tym sezonie nikogo nie zdominowaliśmy aż tak, nawet ostatniej drużyny w La Liga
1
No nic, żegnamy się z LM. Leo został w Barcelonie, Gomes gra dla PSG, nasz pseudo prawy obrońca nie wie co się dzieje i gdzie jest. Szkoda, mam nadzieję że chociaż LE poleci bo nie mogę patrzeć na to co Barca gra w tym sezonie.
1
Gratulacje dla zarządu. Najlepszy klub na świecie może sobie pozwolić grać bez prawego obrońcy... tam powinny głowy polecieć
1
Jednak Valencia to potrafi sprzedawać...
0
OMG sprzedajcie go czym prędzej!!
0
Hmm zastanawiam się jak to jest, że takie nurki z pasg potrafią nas zdominować, a my potrafimy tylko grać do GK. W dodatku wystawili 2 jakiś dzieciaków w obronie,.,