2

Jednak wiara jest ślepa, jak miłość czasami :)

3

O czym Ty mówisz, oglądasz regularnie Barcę? Widziałeś mecze z Betisem lub Atletico? Chyba ten komentarz piszesz tylko zeby dostać pochwały dla tak samo zapatrzonych fanów jak Ty. Nie gramy nic w tym sezonie.

0

Żebyś sie nie zdziwił jak to samo z wami zrobi Napoli bo real jedzie na farcie i gra wielkie G***

0

Neymar jako jedyny chciał grać bo PSG jest zainteresowane jego zakupem. Na miejscu arabów zapłaciłbym na Neya klauzulę i będą nie do zatrzymania.

0

No tak, a Ty wiedziałeś, że nas spokojnie pojadą 4:0. Trzeba było wziąć kredyt i obstawić ten wynik u buka. Teraz byłbyś milionerem

1

To mamy szansę na 2 trofea. Puchar Gampera już zdobyty, zostaje Puchar króla..

0

Najgorsze jest to, że mieli lepszą obroną bez Auriera i Thiago Silvy...

2

Słuchajcie ale spójrzcie na to z innej strony. Liga przegrana, LM też, możemy się oszczędzać na finał Pucharu Króla

0

Hahah i my chcielismy karny za taka ręke, żenada

0

Bredzisz. Można przegrać z lepszym przeciwnikiem ale nie położyć się i wypiąć tyłek czekajac aż w niego wjadą

0

Dajcie Leo podwyżkę to zacznie grać

0

Tata Martino wróć!!

2

Spokonie, na CN będzie remontada. Pojedziemy ich 6:0 i awansujemy

0

Brawo PSG brawo

1

Neymar idź do tego PSG bo zmarnujesz się w Barcelonie. Tam chociaż chłopakom chce się grać..

0

A ten pan z numerem 10 co spaceruje po boisku w zielonej koszulce to co, zgubił się?

0

TO ile lat ma ten chłopaczek co naszego gwiazdora co chce 40mln za sezon objechał jak dziecko? 19?

0

Kolejny gwałciciel wchodzi, Lucas..

0

Ja myślę, że jak wrócą do Barcelony powinni usiąść do podwyżki dla Leo. Powinien dostać 100mln za sezon

0

Proszę, niech PSG dołoży z 2 bramki. Niech Enrique poleci bo on po prostu nie ma pomysłu na tą drużynę. Sprowadził zamiast drwali same drzewa.

0

Brawo PSG, brawo Di Maria

4

Niech strzelą na 3:0 i skończą tą żenadę

0

Haha Leo szuka jaj. Może w końcu zacznie coś grać

0

Co mam zobaczyc, to że jaki Rabiot i Matuidi są lepsi niż Iniesta i Sergio?

1

Widziałeś grę Barcy, a raczej jej brak? My w tym sezonie nikogo nie zdominowaliśmy aż tak, nawet ostatniej drużyny w La Liga

1

No nic, żegnamy się z LM. Leo został w Barcelonie, Gomes gra dla PSG, nasz pseudo prawy obrońca nie wie co się dzieje i gdzie jest. Szkoda, mam nadzieję że chociaż LE poleci bo nie mogę patrzeć na to co Barca gra w tym sezonie.

1

Gratulacje dla zarządu. Najlepszy klub na świecie może sobie pozwolić grać bez prawego obrońcy... tam powinny głowy polecieć

1

Jednak Valencia to potrafi sprzedawać...

0

OMG sprzedajcie go czym prędzej!!

0

Hmm zastanawiam się jak to jest, że takie nurki z pasg potrafią nas zdominować, a my potrafimy tylko grać do GK. W dodatku wystawili 2 jakiś dzieciaków w obronie,.,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?