0

Patrząc na grę Roberto uważam, że Enrique nie kieruje się dobrem klubu wpuszczając lepszego zawodnika na danej pozycji, tylko własnymi powódkami.

0

Eh Suarezzzzzzzzzzz

1

Trzeba Coutinho kupić w lato jako jego następcę

9

Messi to dzisiaj jakiś odjazd miał. Mało brakowało, a wyleciałby z boiska. Nie wiem o co mu chodziło. Ważna wygrana, U nas wystarczy remis.

1

Hahaha wiedziałem, że tak będzie. Tam była jakaś grubsza akcja pomiędzy nimi. Jak nic Aleix mu na rodzinę wjechał ;)

2

Czemu myślicie, że uciął spekulacje? Powiedział tylko, że będzie grał dopóki Klub będzie go chciał. Nie będą chcieli mu dać 50mln za sezon tzn. że go nie chcą :)

8

Tokiem rozumowania osoby piszącej ten artykuł, to Masip również byłby bramkarzem równorzędnym jak Ter Setegen i lepszym niż Bravo, bo Mats puszcza praktycznie wszystko co leci w światło bramki.

1

Piardu piardu, a następny mecz Vidal z trybun obejrzy, zobaczycie.

1

Myślę, że przydałoby się, że w końcu jakiś sędzia odesłał Lucho na trybuny. Z nich by zobaczył jak niektórzy jego ulubieńcy grają,

0

Taa Turan zaczął grać. Zagrał dwa mecze w pucharze i grzeje ławę

2

Pique powinien wyjąć z lewej kieszeni 6 tys i zapłacić na zaś na kolejne mecze :)

26

To wybijanie piłki na środek boiska było lepsze niż rozgrywanie piłki w naszym polu karnym

0

Aduriz to był na boisku?

9

Ja tego nie rozumiem. Albo faul jest kwalifikowany na żółtą kartkę albo nie. Nie może być tak, że jak już ma żółtą to ten fault nie jest na kartkę..

0

Nie mamy prawego obrońcy. To co gra Roberto to kryminał.

0

My chyba nie chcemy tego pucharu. Sami oddajemy piłkę.

0

JEzu, jedna okazja i gol

5

Te jego karne to zawał

70

Ja bym tego gola nie uznał. Strzał był zbyt mocny, a w dodatku Cillessen absorbował uwagę bramkarza Athletic bo mu machał z drugiego końca boiska.

1

To sa k** jakiej jajca

1

Wrzućmy im dzisiaj 5:0 i zamknijmy im usta

0

To są jaja, Zamiast zainteresować się beznadziejnym i tendencyjnym sędziowaniem oni zamierzają zając się Pique. To pokazuje co jest priorytetem sędziów..

11

"te detale" to nam skutecznie sędziowie odbierają ostatnio

0

Ja się cieszę z każdej minuty Denisa na boisku. Patrząc na Gomesa czy Rakitica to Denis jest świetny,

0

No nic, po lidze. Szkoda ale gramy piach.

0

No tak kolego tylko weź po uwagę, że Real musi się potknąć 4 razy żebyśmy mogli ich wyprzedzić. My ani razu.

0

No nic, trzeba teraz w lidze dać grać rezerwom, a skład szykować na LM

0

Barcelona powinna zmienić ligę. Bez sensu jest granie w tą ruletkę. Może nas do Ligue 1 przyjmą.

0

Powiem Wam, że można tu mówić, że w rękach 1:1 ale to są po prostu 2 mega błędy sędziego.

2

Pomijam naszą beznadziejną grę ale w kolejnym meczu z rządu ru** nas jak chcą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?