jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrząc na grę Roberto uważam, że Enrique nie kieruje się dobrem klubu wpuszczając lepszego zawodnika na danej pozycji, tylko własnymi powódkami.
0
Eh Suarezzzzzzzzzzz
1
Trzeba Coutinho kupić w lato jako jego następcę
9
Messi to dzisiaj jakiś odjazd miał. Mało brakowało, a wyleciałby z boiska. Nie wiem o co mu chodziło. Ważna wygrana, U nas wystarczy remis.
1
Hahaha wiedziałem, że tak będzie. Tam była jakaś grubsza akcja pomiędzy nimi. Jak nic Aleix mu na rodzinę wjechał ;)
2
Czemu myślicie, że uciął spekulacje? Powiedział tylko, że będzie grał dopóki Klub będzie go chciał. Nie będą chcieli mu dać 50mln za sezon tzn. że go nie chcą :)
8
Tokiem rozumowania osoby piszącej ten artykuł, to Masip również byłby bramkarzem równorzędnym jak Ter Setegen i lepszym niż Bravo, bo Mats puszcza praktycznie wszystko co leci w światło bramki.
1
Piardu piardu, a następny mecz Vidal z trybun obejrzy, zobaczycie.
1
Myślę, że przydałoby się, że w końcu jakiś sędzia odesłał Lucho na trybuny. Z nich by zobaczył jak niektórzy jego ulubieńcy grają,
0
Taa Turan zaczął grać. Zagrał dwa mecze w pucharze i grzeje ławę
2
Pique powinien wyjąć z lewej kieszeni 6 tys i zapłacić na zaś na kolejne mecze :)
26
To wybijanie piłki na środek boiska było lepsze niż rozgrywanie piłki w naszym polu karnym
0
Aduriz to był na boisku?
9
Ja tego nie rozumiem. Albo faul jest kwalifikowany na żółtą kartkę albo nie. Nie może być tak, że jak już ma żółtą to ten fault nie jest na kartkę..
0
Nie mamy prawego obrońcy. To co gra Roberto to kryminał.
0
My chyba nie chcemy tego pucharu. Sami oddajemy piłkę.
0
JEzu, jedna okazja i gol
5
Te jego karne to zawał
70
Ja bym tego gola nie uznał. Strzał był zbyt mocny, a w dodatku Cillessen absorbował uwagę bramkarza Athletic bo mu machał z drugiego końca boiska.
1
To sa k** jakiej jajca
1
Wrzućmy im dzisiaj 5:0 i zamknijmy im usta
0
To są jaja, Zamiast zainteresować się beznadziejnym i tendencyjnym sędziowaniem oni zamierzają zając się Pique. To pokazuje co jest priorytetem sędziów..
11
"te detale" to nam skutecznie sędziowie odbierają ostatnio
0
Ja się cieszę z każdej minuty Denisa na boisku. Patrząc na Gomesa czy Rakitica to Denis jest świetny,
0
No nic, po lidze. Szkoda ale gramy piach.
0
No tak kolego tylko weź po uwagę, że Real musi się potknąć 4 razy żebyśmy mogli ich wyprzedzić. My ani razu.
0
No nic, trzeba teraz w lidze dać grać rezerwom, a skład szykować na LM
0
Barcelona powinna zmienić ligę. Bez sensu jest granie w tą ruletkę. Może nas do Ligue 1 przyjmą.
0
Powiem Wam, że można tu mówić, że w rękach 1:1 ale to są po prostu 2 mega błędy sędziego.
2
Pomijam naszą beznadziejną grę ale w kolejnym meczu z rządu ru** nas jak chcą.