1

No to tym razem sędzia nam pomógł.

0

Hahahah Roberto zapatrzy się na Alvesa. Chyba powtórki oglądał meczów Brazylijczyka z poprzednich sezonów.

0

No tak, z Malagą "gryzł trawę"... większość meczu nie istaniał na boisku. Munir jakoś poszedł do Valencii i nie potrzebuje 3 sezonów żeby gola strzelić.

0

Zubi wróć. Kupiliśmy 2 niewypały transferowe tego lata, Paco i Andre za ile? 70mln czy 80?

0

Messsssssssssi w końcu

0

Oglądasz mecz? Gdybyśmy to my cisnęli jak Sociedad i przeypadkiem gola stracili to byłaby nadzieja. Gramy chyba najgorszy mecz od jakiś 2 sezonów.

2

To był swojak... niestety

0

Hahha na GD bez Pique i nie wiadomo jak Alba. Niech jeszcze Ney wyleci i będzie zabawanie.

0

Super, po sezonie Alby

0

Gramy F A T A L N I E. Ale tak to jest jak się wiecej czasu spędza na planach filmowych, reklamowych oraz w biurach zarządu podczas negocjacji coraz to nowych kontraktów niż na treningach,

0

Stary Ty oglądasz mecze Barcy w tym sezonie? Mecze dobre można policzyć na palcach jednej ręki, a to już 3 miesiąc tego sezonu. Gramy totalny piach. Byle drużyna potrafi nas przycisnąć, a my przegrywamy/remisujemy z ogórkami. Wiele osób śmieje się z Realu ale oni potrafią grać do końca. Czasami to fart ale żeby mieć tego farta trzeba cisnąć bo podając piłkę w swoim polu karnym w 90 minucie ciezko coś strzelić.

5

Niestety szykuje się sezon bez trofeum. To będzie koniec LE w Barcelonie? Pewnie tak. Pytanie co dalej. Brakuje nam kreatywnego środka pola. Jakiś pomysłem byłoby ustawienie Leo na miejscu Iniesty i kupić skrzydłwoegotyle, że Leo słabo w defensywie pracuje. Może lepiej w miejsce Iniesty kogoś pokroju Coutinho? Barca potrzebuje zmian przede wszystkim w środku pola. Niestety Arda, Denis, Gomes czy Rakitic nie mają "tego czegoś".

3

Tutaj pojawia się pytanie gdzie jest scouting w Barcelonie? Odpowiem.. w czarnej, głębokiej d*** . Wiele klubów pozyskuje perełki, a my kupujemy zawodników albo których już wszyscy obserwują i podbijają cenę albo takich co już są gwiazdami. Ewentualnie lubimy przepłacić za jakiś wynalazek typu właśnie Paco czy Matheiu aczkolwiek ten drugi miał kilka przebłysków lecz wciąż jestem zdania, że za 20mln można było kupić lepszego brońcę.

3

Trzeba było zostawić Munira. Więcej by wczoraj zrobił niż ten cały Paco. Za hajs jaki wydaliśmy na Paco + Andre Gomesa można było mieć Coutinho + np. Milika.

0

Sevilla w 5 min potrafi 2 gole wcisnąć, a my przez 90 min nie.

1

Mial być najmocniejszy skład do tej pory, a jest tylko na papierze. Po za Messim mamy grajkow na poziomie Las Palmas.

79

Przyszły karki do Leo wymusić haracz, a dziennikarz pisze o wspaniałym geście.

0

Można było w lato powalczyć o Coutinho i mieć zastępcę Iniesty do Andre kupiliśmy. Również "stary" Alves zjada Seri Roberto i Aleixa na śniadanie.

2

Jordan był bogiem koszykówki, a w footballowy bóg jest jeden i na pewno nie jest to Cristiano...

3

Neymar al'a Pedro. Szybko biega ale nic wiecej. Wyłączył myślenie totalnie.

0

Pinto = Ter Stegen. Fatalny jest niemiec

0

Serio na rezewę, do głębokich rezerw. Niech wróci głową do gry

1

Roberto na bank w tym meczu wyleci. Przy tak słabej dyspozycji i jakości i szybkości Vitollo to się nie może dobrze skończyć

1

Hahahahha jak Sergio nabiega na piłkę jak jakiś paralityk

0

No nic. Na tym etapie meczu widać, że nie istniejemy. Trzeba czekać na powrót kontuzjowanych i zimowe transfery.

0

Sevilla to w 13 widzę gra. 11 zawodników + sędzia + kibice

6

Niestety. Real w tym roku weźmie majstra. W momencie gdzie Real jest totalnie bez formy to gra z ogórami. Akurat gdy my gramy mega piach, mamy ciężki kalendarz. Zamiast hajs wydać na PO i błyskotliwego pomocnika to kupuliśmy Gomesa za chory hajs i Paco. Graty dla zarządu,

0

Macie swojego Sergi Roberto, super obrońcę.

13

hahah już żółta dla Neymara a Vitollo kosci MAsche bez piłki i kartki nie ma.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?