jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eh co Neymar zepsul
15
Mówcie co chcecie. Fart fartem ale Real gra do końca. Gdybyśmy rzucili wszystkie siły w ostatnim meczu ligowym być może udałoby się ugrać choćby punkt.
Szczęściu trzeba sprzyjać.
0
Nasz wczorajszy rekord będzie ważny do meczu Real-Legia
0
Mój kolega miał tak tylko w innej firmie, że wypłacili kasę poszkodowanemu, a koszty te refakturowali na niego - na sprawcę.
0
Poczekaj na mecz Real-Legia. Pachnie mi pierwsza dwucyfrowką w historii LM
5
Szkoda, że w reprezentacji takiej mocy nie ma. Może za mało płacą za strzelone gole :)
0
Termalica Nieciecza też mieli być chłopcami do bicia :)
Póki co nasi gracze są bez formy co martwi. Celtic jest dobrze dysponowany, potrafi błyskawicznie kontrować i obawiam się dzisiejszego meczu.
0
Z drugiej strony zobacz fenomen Realu, który grał praktycznie jednym składem cały zeszły sezon i wygrali wszystkie mecze w lidze i to samo LM. Da się? Da się.
0
Nie ma co płakać. Real też punkty gdzieś straci, a jak nie to trzeba ich ograć i tyle.
Zagraliśmy słaby i zdecydowały indywidualne błędy oraz brak szczęścia w kilku sytuacjach.
Dobranoc
0
Czego się przejmujecie. Wystarczy ograć real i już będziemy przed nimi :)
0
Hahahaha nie da się dzisiaj, po prostu nie da. Podarowaliśmy im 2 bramki, zmarnowaliśmy wszystko co się dało. No nic, szkoda 3 pkt
0
Digne po prostu fatalny dzisiaj. Po co on teraz strzelał?
0
Wkurza mnie bo gramy jakbyśmy prowadzili z 5:0. Real to ciągnie piłkę za piłką w pole karne. Walczą do końca i często jak to mówicie "fartem" coś strzelają. Jak to mówią szczęściu trzeba sprzyjać.
0
Myślałem, ze skurcze i inne udawanie zacznie się od 80 minuty, a to już. Bardzo bardzo ciężko będzie to wygrać
0
Kryminał po prostu to co zrobił MAscherano
0
Cillessen tam jest?
1
hahahahha jak on to zrobił
0
Rudddddddddy rudy się żeni :)
1
A ja nie rozumiem czemu oglądasz mecz zamiast nauczyć się pisać po polsku.
3
Jak możecie hejtować Paco? Gościu odbył w Barcą 2 czy 3 treningi!! Munir spędził wiele lat więc o czym mowa i po co te porównania. Jakby Leo grał na skrzydle to pewnie Paco miałby kilka patelni w pierwszej połowie.
0
Ja pierd. Ciężko będzie to odrobić
2
Póki co jedyne co mi się podoba w naszej grze to agresja w odbiorze.
Chyba jednak za dużo tych zmian.
0
Home run by Rakitic :)
0
No nic, czekamy na wejście Leo lub błysk Neymara. Inaczej tu gol nie padnie chyba
2
No oczywiście, że żartuje :D
0
Podoba mi się dzisiaj Cillessen. Widać, że będzie z niego dobry następca bravo :)
0
Sprobuj Mode na sukces, pol roku bedziesz mial z glowy
2
Leo na ławkę, a Neymar nich odpocznie. Powinniśmy sobie poradzić z beniaminkiem bez nich, a szykuje się napięty terminarz więc niech zbierają siły.
4
Mathieu - od przygotowania fizycznego ;)
0
Po zalogowaniu górny pasek nachodzi na pasek menu