0

Eh co Neymar zepsul

15

Mówcie co chcecie. Fart fartem ale Real gra do końca. Gdybyśmy rzucili wszystkie siły w ostatnim meczu ligowym być może udałoby się ugrać choćby punkt.

Szczęściu trzeba sprzyjać.

0

Nasz wczorajszy rekord będzie ważny do meczu Real-Legia

0

Mój kolega miał tak tylko w innej firmie, że wypłacili kasę poszkodowanemu, a koszty te refakturowali na niego - na sprawcę.

0

Poczekaj na mecz Real-Legia. Pachnie mi pierwsza dwucyfrowką w historii LM

5

Szkoda, że w reprezentacji takiej mocy nie ma. Może za mało płacą za strzelone gole :)

0

Termalica Nieciecza też mieli być chłopcami do bicia :)
Póki co nasi gracze są bez formy co martwi. Celtic jest dobrze dysponowany, potrafi błyskawicznie kontrować i obawiam się dzisiejszego meczu.

0

Z drugiej strony zobacz fenomen Realu, który grał praktycznie jednym składem cały zeszły sezon i wygrali wszystkie mecze w lidze i to samo LM. Da się? Da się.

0

Nie ma co płakać. Real też punkty gdzieś straci, a jak nie to trzeba ich ograć i tyle.
Zagraliśmy słaby i zdecydowały indywidualne błędy oraz brak szczęścia w kilku sytuacjach.
Dobranoc

0

Czego się przejmujecie. Wystarczy ograć real i już będziemy przed nimi :)

0

Hahahaha nie da się dzisiaj, po prostu nie da. Podarowaliśmy im 2 bramki, zmarnowaliśmy wszystko co się dało. No nic, szkoda 3 pkt

0

Digne po prostu fatalny dzisiaj. Po co on teraz strzelał?

0

Wkurza mnie bo gramy jakbyśmy prowadzili z 5:0. Real to ciągnie piłkę za piłką w pole karne. Walczą do końca i często jak to mówicie "fartem" coś strzelają. Jak to mówią szczęściu trzeba sprzyjać.

0

Myślałem, ze skurcze i inne udawanie zacznie się od 80 minuty, a to już. Bardzo bardzo ciężko będzie to wygrać

0

Kryminał po prostu to co zrobił MAscherano

0

Cillessen tam jest?

1

hahahahha jak on to zrobił

0

Rudddddddddy rudy się żeni :)

1

A ja nie rozumiem czemu oglądasz mecz zamiast nauczyć się pisać po polsku.

3

Jak możecie hejtować Paco? Gościu odbył w Barcą 2 czy 3 treningi!! Munir spędził wiele lat więc o czym mowa i po co te porównania. Jakby Leo grał na skrzydle to pewnie Paco miałby kilka patelni w pierwszej połowie.

0

Ja pierd. Ciężko będzie to odrobić

2

Póki co jedyne co mi się podoba w naszej grze to agresja w odbiorze.
Chyba jednak za dużo tych zmian.

0

Home run by Rakitic :)

0

No nic, czekamy na wejście Leo lub błysk Neymara. Inaczej tu gol nie padnie chyba

2

No oczywiście, że żartuje :D

0

Podoba mi się dzisiaj Cillessen. Widać, że będzie z niego dobry następca bravo :)

0

Sprobuj Mode na sukces, pol roku bedziesz mial z glowy

2

Leo na ławkę, a Neymar nich odpocznie. Powinniśmy sobie poradzić z beniaminkiem bez nich, a szykuje się napięty terminarz więc niech zbierają siły.

4

Mathieu - od przygotowania fizycznego ;)

0

Po zalogowaniu górny pasek nachodzi na pasek menu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?