jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie bedzie sie bujal na wypozyczeniach az sie kontrakt skonczy i za darmo pojdzie
0
Isco pewnie tez za jakies 30 baniek pojdzie
6
Wypożyczyć, niech sie ogra i wroci lepszy. Jest mlody i wszystko przed nim ... oh wait! Tak na serio to wpadl w typowy wir Barcy.
Kupilismy za w 20mln, wypożyczymy placac w dodatku jego pensje po czym odejdzie za 2mln w 20 ratach 0%
0
Komu on te bramki nastrzelal... plz
6
Nie mogę się zgodzić. Strzaly nie wpadly bo były w srodek bramki. 99% bramkarzy by to wyjela
0
Bezradny Neymar, slaba Brazylia.
0
Nic z tego nie będzie. Brazylia ma gwiazdki ale nie ma.drużyny
6
Powinni zatrudnić jako selekcjonera lubianego i szanowanego Jacka Gmocha. Jak on im narysuje jak mają grać, jak ich zmotywuje swoim "hehe" to może nawet Igła w bramkę trafi :)
0
Brakuje tylko alternatywy na atak, skrzydło. Munir to za mało. Niby Denis Suarez i Arda mogą zagrać na skrzydle ale to nie jakość nawet zbliżona do MSN
19
No Munir na bramce to faktycznie słabo :)
0
Dzieciaki na boisko wchodzą.
0
Mascherano to chyba jeszcze z wakacji nie wrócił.
Swoją drogą Suarez to może jedna z najlepszych 9 na świecie ale chyba też jedna z najbardziej chaotycznych
0
hahah skończy się tak, że nie kupimy już żadnego napastnika :)
10
Ten murzynek grający u nas na obronie przypomina mi Abidala ze sposobu poruszania się i trochę z wyglądu
0
Denis jest póki co świetny w tym presezonie. Widzę w nim następce Iniesty
10
Sprzedamy za 2mln euro w 20 ratach
1
Patrząc na to, że zagramy w 3/4 rezerwowym składem to dużo się nie przekonasz
36
Bardzo fajny zmiennik. Chyba czas postawic na Ter Stegena a Alves będzie świetnym uzupełnieniem na Puchar Króla. Z drugiej jednak strony patrząc na Buffona to nie wiem czy wiek ma jakikolwiek wpływ na dyspozycję bramkarza także Bravo może pograć na wysokim poziomie jeszcze kilka lat.
5
Taniej niż w Biedronce - FC Barcelona
1
Chyba jakaś wycieczkę do tartaku mieli dziennikarze Mundo, że takie drewno wypatrzyli.
0
Zaprezentował się wczoraj świetnie. Oby tak dalej
0
Szkoda ze o Etoo na lawke sie nie postaralismy
2
Tak a kazdy z nich ma ambicje grzac ławkę na CN
0
No szkoda ze go nie kupują. Pewnie poszedłby za 2mln w 20 ratach 0% jak Adriano
2
Głowa siwieje, d*** szaleje. Teraz tylko czekać na zdjecia Leo z kochanką.
2
Znajac zycie za darmo poszedl
0
Trochę z czapy to rewanżowe El Clasico. Wypadnie akurat w czasie półfinałów LM.
7
A może czas postawić na Tello? Jako zmiennik na skrzydło byłby dobry. Nie jest gorszy niż taki Sterling czy Walcott.Tak szybki i dynamiczny skrzydłowy, którego można wpuścić od 70 minuty może być cenny. Można w trakcie meczu Leo cofnąć za plecy Suareza, na lewej Neymar, na prawej Tello i jazda. Nikt mu nie każe strzelać, wystarczy celnie podać do Leo lub Suareza.
1
Taaa a w Atletico nie wiedzą jakiego mają zawodnika w klubie i chcąc się bić o LM i La Liga sprzedadzą go do Barcy.
0
Szkoda ze to nie prawda. Juz mialem nadzieje, ze sprowadzimy jakiegos walczaka bo od przejscia do nas Ardzie nie chce grac. Zrealizował cel życiowy dolaczajac do Barcy i ma wyj***ne