0

Pewnie bedzie sie bujal na wypozyczeniach az sie kontrakt skonczy i za darmo pojdzie

0

Isco pewnie tez za jakies 30 baniek pojdzie

6

Wypożyczyć, niech sie ogra i wroci lepszy. Jest mlody i wszystko przed nim ... oh wait! Tak na serio to wpadl w typowy wir Barcy.
Kupilismy za w 20mln, wypożyczymy placac w dodatku jego pensje po czym odejdzie za 2mln w 20 ratach 0%

0

Komu on te bramki nastrzelal... plz

6

Nie mogę się zgodzić. Strzaly nie wpadly bo były w srodek bramki. 99% bramkarzy by to wyjela

0

Bezradny Neymar, slaba Brazylia.

0

Nic z tego nie będzie. Brazylia ma gwiazdki ale nie ma.drużyny

6

Powinni zatrudnić jako selekcjonera lubianego i szanowanego Jacka Gmocha. Jak on im narysuje jak mają grać, jak ich zmotywuje swoim "hehe" to może nawet Igła w bramkę trafi :)

0

Brakuje tylko alternatywy na atak, skrzydło. Munir to za mało. Niby Denis Suarez i Arda mogą zagrać na skrzydle ale to nie jakość nawet zbliżona do MSN

19

No Munir na bramce to faktycznie słabo :)

0

Dzieciaki na boisko wchodzą.

0

Mascherano to chyba jeszcze z wakacji nie wrócił.
Swoją drogą Suarez to może jedna z najlepszych 9 na świecie ale chyba też jedna z najbardziej chaotycznych

0

hahah skończy się tak, że nie kupimy już żadnego napastnika :)

10

Ten murzynek grający u nas na obronie przypomina mi Abidala ze sposobu poruszania się i trochę z wyglądu

0

Denis jest póki co świetny w tym presezonie. Widzę w nim następce Iniesty

10

Sprzedamy za 2mln euro w 20 ratach

1

Patrząc na to, że zagramy w 3/4 rezerwowym składem to dużo się nie przekonasz

36

Bardzo fajny zmiennik. Chyba czas postawic na Ter Stegena a Alves będzie świetnym uzupełnieniem na Puchar Króla. Z drugiej jednak strony patrząc na Buffona to nie wiem czy wiek ma jakikolwiek wpływ na dyspozycję bramkarza także Bravo może pograć na wysokim poziomie jeszcze kilka lat.

5

Taniej niż w Biedronce - FC Barcelona

1

Chyba jakaś wycieczkę do tartaku mieli dziennikarze Mundo, że takie drewno wypatrzyli.

0

Zaprezentował się wczoraj świetnie. Oby tak dalej

0

Szkoda ze o Etoo na lawke sie nie postaralismy

2

Tak a kazdy z nich ma ambicje grzac ławkę na CN

0

No szkoda ze go nie kupują. Pewnie poszedłby za 2mln w 20 ratach 0% jak Adriano

2

Głowa siwieje, d*** szaleje. Teraz tylko czekać na zdjecia Leo z kochanką.

2

Znajac zycie za darmo poszedl

0

Trochę z czapy to rewanżowe El Clasico. Wypadnie akurat w czasie półfinałów LM.

7

A może czas postawić na Tello? Jako zmiennik na skrzydło byłby dobry. Nie jest gorszy niż taki Sterling czy Walcott.Tak szybki i dynamiczny skrzydłowy, którego można wpuścić od 70 minuty może być cenny. Można w trakcie meczu Leo cofnąć za plecy Suareza, na lewej Neymar, na prawej Tello i jazda. Nikt mu nie każe strzelać, wystarczy celnie podać do Leo lub Suareza.

1

Taaa a w Atletico nie wiedzą jakiego mają zawodnika w klubie i chcąc się bić o LM i La Liga sprzedadzą go do Barcy.

0

Szkoda ze to nie prawda. Juz mialem nadzieje, ze sprowadzimy jakiegos walczaka bo od przejscia do nas Ardzie nie chce grac. Zrealizował cel życiowy dolaczajac do Barcy i ma wyj***ne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?