0

Cos czuje ze Digne skonczy na RB. Po co nam drugi LB w dodatku w tej cenie?

3

Mówiąc szczerze już mnie to denerwuje. Wszyscy się nad nim litują bo nie udało mu się wygrać CA, że ma sprawę w sądzie zresztą w słusznej sprawie nie wchodząc w to czy wiedział czy nie. Mamy go prosić żeby u nas został? Litować się jaki to jest biedny bo nie płacił podatków i US się kapnął? Czy może dlatego, że nie trafił w bramkę z 11m trenując grę w piłkę dzień w dzień od kilkunastu lat i zarabiając w tydzień tyle, ile ja przez całe życie nie zarobię. Nosz kurde. Coś tu jest nie tak...

12

Jak ktoś jeszcze raz napisze, że Pogba jest wart powyżej 100mln, a nawet powyżej 50mln to go śmiechem zabije. Yaya Toure w swoich pierwszych latach w Man City zabijał go umiejętnościami jak chciał. Wczoraj przyćmił go Sissoko i Matuidi, a generalnie na Euro zaprezentował się jak przeciętniak

0

Czuję się podobnie jak wówczas kiedy Grecja wygrała Euro czyli z d***. Najsłabsze Euro od lat, głupia zmiana zasad przez UEFA i fartowny mistrz

31

Stary poszedł zapytać jak prać pieniądze, a dziennikarze szukają afery :)

0

Sissoko za wyssoko, tak powinno być ;)

1

Zaczynam wątpić czy Portugalia wygrała by z Islandią.

2

Coman to taki ciemnoskóry Pedro. Ma podobnie chaotyczny drybling

0

Wchodzi Coman za Payeta :D

2

Zawalil nasz nowy defensor.

0

Dla mnie to nie problem tylko pokazuje to jak zmienia się Francja na przestrzeni lat.

7

Pogba, Matudi, Umtiti, Sissoko, Evra - wszyscy typowi Francuzi z wyglądu, niczym Napoleon. Pewnie za jakieś 20 lat pół reprezentacji będzie mówiło po arabsku.

1

Zabawił się w Messiego :)

0

Koniec marzeń Islandii

7

Tez uwazam ze Bayern robi mega transfery. Xa śmieszną kase Renato i Hummels. Lewy za darmo, Costa w dobrej cenie. Bierzmy przyklad z Bayerny a nie kupujemy byle kogo za mega hajs

0

Tak, przed telewizorem z paczką Laysów :)

0

Dżizas, jak ja lubię te stwierdzenia czy sobie poradzi w fizycznej lidze jak liga angielska. David Silva, Ozil czy Cazorla to chłopy nad chłopami. Messi, Xavi i Iniesta też sobie nie radzili przeciwko drużynom z BPL....

1

Tuz po Realu Madryt

1

Nie mogę sie zgodzić. Może i 2 finały ale przy takim potencjale i zawodnikach jakich posiada do dyspozycji, chociaż jedna wygrana powinna mieć miejsce,

Jeżeli Barcelona przez 3 lata z rzędu dochodziłaby do finału LM i go przegrywała również byłbyś zdania, że trener musi zostać?

Nie oszukujmy się, mieli w tych CA mega łatwo. Brazylia i Urugwaj wyeliminowały się same, zostało Chile i .. no właśnie. To, że ogrywają Wenezuele czy USA to sorry, byle pomocnik z Argentyny jest więcej wart niż całe te drużyny.

2

Gdyby to byl transfer w druga strone tzn Tello z Fiore do Barcy to ponizej 30 baniek bysmy nie zeszli

3

Piardu piardu a i tak kupimy drugiego Douglasa.

3

Powodzenia Dani. Oby humor i forma dopisywały. Kupienie go było jednym z najlepszych naszych transferów. A, że jeszcze urodziliśmy się tego samego dnia sprawia, że jeszcze bardziej go lubię :)

3

Martino to tata nie trener. Tam potrzeba twardej ręki, kogoś z jajami i zmysłem taktycznym. Gościu stawia na drewno Igłę mając w obwodzie Aguero czy nie powołanych Dybalę i Teveza.
Mógł Leo ustawić na pozycji fałszywej 10, a na ataku Aguero i Dybalę.
Tam nie ma kto dogrywać piłek.

0

gorzej jak ściagnie tam Neymara :)

0

Myślę, że i tak on ma już mega dystans ale tu dochodzi ambicja i marzenia, które choćby nie wie jak się starał nie chcą się spełnić. Myślę, że on ma najzwyczajniej w świecie, tak po ludzku dość

0

Tu jest ta sama historia co z innymi zawodnikami. Zobaczcie, że przeważnie na EURO inne gwiazdy również nie błyszczą. Jak takie Chile gra z Argentyną wystarczy, że będą potrajać Leo i już pozamiatane. Mogą sobie pozwolić bo kogo tam mają kryć? Higuaina? Po co przecież i tak nie strzeli.
Jakby grali z Barceloną to co pokryją we 3 Leo i co, zostawią Neymara, Suareza lub Iniestę?
Podobnie ma się kwestia rozgrywania piłki. Może i Argentyna ma mega potencjał w ataku ale co z tego, skoro nie ma kto im podać piłki.

4

Jak to dobrze ze my Fabregasa i Pedro sprzedalismy

1

Ja za Andrzejem i resztą naszych z Hiszpanii ;)

29

Kurde, Chile to jednak kozacy, grając w Copa America obronili tytuł Mistrzów Europy! Dokonali tego jako pierwsi w historii. RESPECT!


P.S. Redakcjo, zmieńcie pierwsze zdanie artykułu :)

0

Ten mecz był tak nudny jak Chorwacja - Portugalia. Ja żałuję, że to oglądałem bo zarwałem całą noc. Mecz się skończył ok 5, a o 6 musiałem wyjść do pracy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?