2

Gra w football managera. Chociaż tam mu wychodzi :)

3

Mam wrażenie, że Real to nas wypuścił z tym Andre Gomesem. Specjalnie udawali zainteresowanie nim, a nasz dyrektor sportowy chciał błysnąć i ubiec Real więc kupiliśmy drewno za prawie 40 baniek

0

Niech da szanse tym którym się chce. Arda i Denis na boisko.

0

Dalej błaznujmy, przeskakiwanie nad piłką, gra na pamięć, ciągłe szukanie Messiego. Przeciwnicy po prostu strzelają na naszą bramkę, bez żadnych kombinacji i tracimy punkty,

1

Suarez to by się za grę wziął. W jego obecnej formie niczym nie wyróżnia się w stosunku do Paco.
Z mistrzostwem to możemy się pożegnać. Real jedzie jak walec i to nie ważne czy gra podstawowy skład czy nie. My gramy bez chęci, bez pomysłu i bez polotu.
Gwiazdorzy dostali wielomilionowe kontrakty i mają wyj***

0

Ale po co go bronisz... stanąłby Masip i by miał takie same wyniki. Wszystko co w bramkę wpada.

7

Ter Stegen jest fatalny. Ile strzalą na naszą bramkę tyle puści

4

Ostatnio byłem z dzieckiem w ZOO i tak obserwując ruchy młodej żyrafy skojarzyły mi się mega z Serio. Takie same ruchy i przyśpieszenie. Niby wie gdzie nogi mają ją nieść ale nie do końca ogarnia :)

0

Ale nas ograli, to powinien być gol

0

Leo to ma te podania. Klub szuka następcy Iniesty? Oto jest :) Trzeba skrzydłowego kupić na jego miejsce.

0

Oni mają tylko jedną kamerę i to na środku boiska? Ja pier*** dramat

0

Człowiek stonoga :)

4

Oby Twoje marzenia się nie spełniły. Będzie mage atletyczny środek pola, Thiago i Veratti :) Nie wiem co chcesz od Denisa. Dostaje za mało szans.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

8

jHahhahahahah 2 czerwone karti, 5 zmian i dolicza 3 minuty. Hhahaha

2

Czemu my to robimy? Czemu gramy cały czas w poprzek? Real wali wrzuta wrzuta wrzuta i strzela zawsze jakoś.

0

No to teraz się zaczną "skurcze", bolesne kontuje, dotknięcia przeciwnika urywające głowę.. Nienawidzę tych cyrków

1

Eh Messi myśli, że w każdym meczu wyjdzie mu akcja jak z Espanyolem

0

czemu Messi nie strzelał?

4

Jak tu nie było karnego to CR7 w 90% przypadków nie powinien mieć karneego

0

Komedia to sędziowanie

3

Trudno niech Umtitiego zawieszą w pucharze. Niech łamie nogę temu cwaniaczkowi Adurizowi. Zobaczymy kiedy wróci do gry 35 latek. To będzie dla niego koniec kariery, a Umtitiemu mógł odebrać życie.

0

ale bandyta, uderzył go prosto w krtań. Powinni dyskwalifikować takich zawodników na kilka miesięcy na podstawie powtórek

0

No nie, jadą nas jak dzieci. Kiedy przyjdzie trener co nauczy Barce grać do przodu?

4

Tak się właśnie gra w piłkę, a nie klepanie pod własną bramką. Trzeba było wystawić skład, który wrócił myślami z wakacji.

0

Jak to jest. Mamy tyle miejsca do zagrania piłki na wolne pole, a my gramy do Ter Stegena

3

Chyba zoom nie działał w kamerze albo jakiś chłopieć od podawania ręczników telefonem nagrywał :)

0

Kurde, na tych trybunach prawie sami ciapaci

15

Trzeba Pazdana kupić. Wyjdzie taniej, w dodatku ograny na Euro oraz w LM. Perełka :)

16

Pewnie to było tak..."ja nie dam rady? Potrzymaj mi piwo.." i skończyło się kontuzją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?