jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gra w football managera. Chociaż tam mu wychodzi :)
3
Mam wrażenie, że Real to nas wypuścił z tym Andre Gomesem. Specjalnie udawali zainteresowanie nim, a nasz dyrektor sportowy chciał błysnąć i ubiec Real więc kupiliśmy drewno za prawie 40 baniek
0
Niech da szanse tym którym się chce. Arda i Denis na boisko.
0
Dalej błaznujmy, przeskakiwanie nad piłką, gra na pamięć, ciągłe szukanie Messiego. Przeciwnicy po prostu strzelają na naszą bramkę, bez żadnych kombinacji i tracimy punkty,
1
Suarez to by się za grę wziął. W jego obecnej formie niczym nie wyróżnia się w stosunku do Paco.
Z mistrzostwem to możemy się pożegnać. Real jedzie jak walec i to nie ważne czy gra podstawowy skład czy nie. My gramy bez chęci, bez pomysłu i bez polotu.
Gwiazdorzy dostali wielomilionowe kontrakty i mają wyj***
0
Ale po co go bronisz... stanąłby Masip i by miał takie same wyniki. Wszystko co w bramkę wpada.
7
Ter Stegen jest fatalny. Ile strzalą na naszą bramkę tyle puści
4
Ostatnio byłem z dzieckiem w ZOO i tak obserwując ruchy młodej żyrafy skojarzyły mi się mega z Serio. Takie same ruchy i przyśpieszenie. Niby wie gdzie nogi mają ją nieść ale nie do końca ogarnia :)
0
Ale nas ograli, to powinien być gol
0
Leo to ma te podania. Klub szuka następcy Iniesty? Oto jest :) Trzeba skrzydłowego kupić na jego miejsce.
0
Oni mają tylko jedną kamerę i to na środku boiska? Ja pier*** dramat
0
Człowiek stonoga :)
4
Oby Twoje marzenia się nie spełniły. Będzie mage atletyczny środek pola, Thiago i Veratti :) Nie wiem co chcesz od Denisa. Dostaje za mało szans.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
8
jHahhahahahah 2 czerwone karti, 5 zmian i dolicza 3 minuty. Hhahaha
2
Czemu my to robimy? Czemu gramy cały czas w poprzek? Real wali wrzuta wrzuta wrzuta i strzela zawsze jakoś.
0
No to teraz się zaczną "skurcze", bolesne kontuje, dotknięcia przeciwnika urywające głowę.. Nienawidzę tych cyrków
1
Eh Messi myśli, że w każdym meczu wyjdzie mu akcja jak z Espanyolem
0
czemu Messi nie strzelał?
4
Jak tu nie było karnego to CR7 w 90% przypadków nie powinien mieć karneego
0
Komedia to sędziowanie
3
Trudno niech Umtitiego zawieszą w pucharze. Niech łamie nogę temu cwaniaczkowi Adurizowi. Zobaczymy kiedy wróci do gry 35 latek. To będzie dla niego koniec kariery, a Umtitiemu mógł odebrać życie.
0
ale bandyta, uderzył go prosto w krtań. Powinni dyskwalifikować takich zawodników na kilka miesięcy na podstawie powtórek
0
No nie, jadą nas jak dzieci. Kiedy przyjdzie trener co nauczy Barce grać do przodu?
4
Tak się właśnie gra w piłkę, a nie klepanie pod własną bramką. Trzeba było wystawić skład, który wrócił myślami z wakacji.
0
Jak to jest. Mamy tyle miejsca do zagrania piłki na wolne pole, a my gramy do Ter Stegena
3
Chyba zoom nie działał w kamerze albo jakiś chłopieć od podawania ręczników telefonem nagrywał :)
0
Kurde, na tych trybunach prawie sami ciapaci
15
Trzeba Pazdana kupić. Wyjdzie taniej, w dodatku ograny na Euro oraz w LM. Perełka :)
16
Pewnie to było tak..."ja nie dam rady? Potrzymaj mi piwo.." i skończyło się kontuzją.