jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakoś my wytrzymaliśmy i zdobyliśmy 2 razy potwójną koronę
1
Przecież to był karny dla Bayernu. Ale sędziowanie pod Arsenal
0
Sanchez to za czerwo wyleci w tym meczu tak jest naładowany.
1
Tam bardziej była nakładka piłkarza Arsenalu niż karny
1
hahaha ale karny
1
Póki co Robert bardzo słabo
0
No bez pomocy to my na pewno wszystkie mecze do konca wygramy. Widziales mecze z Betisem i Atletico? Jestem kibicem tylko kibicem realista, a nie wizjonerem.
Wygraja? Super ale nie ma co na to zbytnio liczyć
0
Kolejny wielki trener... Unzue
15
Jak ocenią realne szanse, to stwierdzą, że można iść na plaże bo ładna pogoda, a do finału w Pucharze Króla jeszcze 3 miesiące.
6
Chłopaki ulegli wczoraj romantycznej atmosferze. Nie każdemu dane jest spędzać w walentynki w Paryżu :) Rozkojarzyli się, a PSG nie było zbyt uczuciowe, wyru**ło nas na ostro.
2
Po co oni te statystyki wrzucają. I tak tu na stronie 90% użytkowników znajdzie 1000 innych wymówek dlaczego przegraliśmy.
Tak tak wierzymy w remontadę.. szczególne jak zagramy jak wczoraj.
Obiektywnie obstawiam remis na CN 2:2. My coś będziemy próbować ale pójdą kontry i nas dobiją.
3
No to teraz dałeś szczególnie z Gomesem, Paco, Rafinha czy Sergi Roberto. Naszym celem jest gra w Lidze Europejskiej? Skoro chcemy być najlepszym klubem na świecie nie ma tu miejsca na średniaków. To tak jakbyś do samochodu rajdowego założył opony dębicy wielosezonowe bo tak będzie taniej, a co za różnica - to opona, tamto opona...
Trzon zespołu jest dość leciwy ale zakłamuj rzeczywistość, ze mamy młody perspektywiczny skład. Może na Legię Warszawa wystarczy w LE
0
Nie ma to jak oceniać wartość kibica po obecności na forum. Na ilu meczach Barcy byłeś kolego? Pewnie oglądasz mecz na Streamie żeby przypadkiem nie wydać grosza na swoje "kibicowanie"
0
Zauważ ilu wówczas grało wychowanków mających właśnie to DNA Barcy, którzy w dodatku przechodzili swój złoty okres. Pep miał wizję i trafił na genialnych wykonawców. Również oni pociągnęli Hiszpanie do sukcesów.
41
Szybka analiza czemu przegraliśmy:
1. Leo Messi
2. Luis Suarez
3. Andrzej Iniesta
4. A. Gomes
5. S. Busquest
6. S.Roberto
7. Pique
8. Umtit
9. Alba
Nagroda główna przypada jednak Lucho
Co do Matsa i Neymara bym się nie czepiał, im się coś tam chciało ale to jednak gra drużynowa.
17
No i fajnie. Mają młody perspektywiczny zespół i utalentowanych zawodników... prawie jak my:
Pique, Suarez, Messi, Arda Turan 30 lat
Iniesta 33 lata
Mamy też wieczne talenty takie jak Rafinha czy Sergi Roberto.
Dodatkowo galaktyczne transfery jak Andre Gomez czy nasz niszczyciel Paco!
1
1) myślisz, że damy mu lepszą pensję niż PSG? hahaha
2) gościu jest stworzony do Atletico, a Atletico dla niego. On będzie ich Fergusonem
3) przeraża mnie to pisanie o jakimś DNA Barcy. Niby Lucho też je ma, a co gramy? g****
Jesteśmy jednym z najmocniejszych klubów na świecie, a jedyne na co nas stać to trener asystent i pomocnicy w obronie (Sergi Roberto, Masche)
0
Powinni dać Neymarowi zakrwawione zęby jak Drakuli bo to światełko w tle wygląda jak księżyc
0
Pewnie przyjdzie z 50 tys ludzi i będą jedli hot dogi.. szkoda tylko, że na CN bułki nie podgrzewają :(
2
Aż się wzruszyłem czytając ten komentarz. Tak sobie wyobraziłem jak to PSG nie wybiega na boisko, sędzia rozpoczyna mecz, a my strzelamy 5 bramek i awansujemy dalej. Ahhh co to były za mecz...
Na serio uważasz, że drużyna, która nie dała nam odetchnąć nagle przyjedzie na CN i rozłoży nogi jak Sasha Grey
1
Draxler przyszedł do PSG za 40mln, najlepszy ŚPO Bundesligi. My kupiliśmy drewno Gomesa za łącznie ze zmiennymi ponad 50 baniek!! Można było spokojnie Coutinho kupić.
27
Śmieszą mnie te górnolotne teksty części z Was jak to powinniśmy być dozgonnie wdzięczni za to co zdobyli. Z Waszym podejściem to każdy powinien grać w Barcy do emerytury, zarabiać po 40 mln i nie wymagajmy od nich wygranych czy walki bo już tyle wygrali.
Zrozumcie, że oni tego nie robią dla hobby. Jak ja bym przyszedł do pracy i zlał moją robotę tak jak oni swoją w dniu wczorajszym gdzie nawet biegać się nie chciało, to szef by nie mówił, że 3 lata temu zrobiłem 200% planu tylko wywalił mnie bo nie zrealizowałem targetu.
Żyjemy dzisiaj, tu i teraz, a nie przeszłością. Trzeba działań, zdecydowanych działań, a nie ponownie głaskania się po główkach i mówienia, że jakoś to będzie, że będzie remontada po meczu, w którym nie istnieliśmy. Gramy w tym sezonie totalny piach. W meczach z Betisem i Atletico mieliśmy farta, teraz się skończył.
Potrzeba zmian - trenera, zawodników, trzeba przewietrzyć szatnię, w której nie ma ducha walki, pomysłu, taktyki.
0
Żyjcie dalej swoją legendą. 18 straconych piłek, 0 udanych dryblingów 0 strzałów na bramkę vs PSG ale 40 baniek się nalezy bo Osasunie strzeli
0
No to poczekaj jakie transfery w lato zrobimy. Głównym transferem będzie sprzedaż Ardy, a z tej kasy sfinansowanie podwyżki dla Leo.. i to tyle.
0
Całego majątku nie postawię bo mam rodzinę i nie mogę decydować za nich ale swoją miesięczną pensję już tak :)
0
I będziemy ją zapełniać średniakami bo jakoś trzeba Leo wykarmić... i tu się pojawia błędne koło..Barca bez Leo nie istnieje, a dopóki w Barcy gra Leo nie będzie nas stać na wybitnych zawodników ponieważ cały hajs przejada Leo.
1
Jest jest, połączeniem najgorszych cech Andrzeja i Ivana
5
I pomyśleć, że Draxler był do wyjęcia, a my kupiliśmy Andre Gomesa hahahahahaha. Dobrze chociaż, że mamy Paco... Scoutów z Barcy powinni wtrącić do lochów, za te trensfery.
0
Lucho powinien odejść już żeby nowy trener mógł dograć sezon do końca, poznać struktury klubowe oraz zawodników i wzmocnić oraz przygotować należycie drużynę do nowego sezonu.
Nie oszukujmy się, sezon jest stracony. Jeżeli ktoś z Was jest przekonany, że odrobimy straty to nic prostszego, niech idzie do buka i postawi cały swój życiowy majątek na 5:0 dla Barcy.
0
Wykrakałeś :)