jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I tak nie zagra wiec nie wiem po co ta ekscytacja w newsie
0
My mamy trudniejszy kalendarz niż Real. Trzeba wszystko wygrać do końca i nie oglądać się na nich. Oprócz podanych meczów, tez z Malagą na wyjeździe również będzie wymagający.
3
Gomes jest po prostu fatalny. Real nas wypuścił, że niby chcą go kupić, nasza dyrekcja chciała się wykazać i... wyszło jak wyszło
0
Jesteś przewrażliwiony. Obejrzyj kilka meczów białych i zobacz jak pod nich sędziowie gwiżdżą
22
Jestem pierwszym, który go krytyuje to teraz będę jednym z pierwszych, który pochwali :)
3
Ty chcesz wyjść na Seville 343? Ta formacja zadziałała z PSG bo Neymar miał dzień konia. Pozostałe mecze bez fajerwerków. Wróćmy lepiej do 433.
0
Oglądał ktoś dzisiaj cały mecz Napoli-Juve? Oglądałem skróty, absolutna dominacja Napoli. Oby z Turnu przywieźć dobry wynik, a u siebie powinniśmy ich ograć.
0
Czyli co Messi nie gra?
0
Gola i asystę znakiznaki
15
Hahhah co za strzał Paco. Ten kto zdecydował o kupnie Paco i Gomesa powinien iść do pierdla za defraudacje majatku Klubu
0
Bawmy sie dalej zamiast prostymi srodkam wbic 3-4 gole
0
Sedziowanie porazka
0
Obawiam się, że to się zemści
1
Aj poświętowałbym awans z tymi piłkarkami Barcelony... chociaż strzeloną bramkę... tak na kanapkę z nimi wszystkimi :)
6
Neymar to chyba się naoglądał na Youtube kompilacji z Tello. Bierze piłkę na wybieg i leci jak oszalały :)
1
Jeśli faktycznie powiedział to co niby powiedział to należy mu się kara. Nie ważne czy to Messi czy inny zawodnik. Kara musi być. Można się z sędzią nie zgadzać ale jaki on przykład szacunku do innych ludzi daje milionom dzieci i młodzieży wzorujących się na nim.
Będzie szczęśliwy jak będą wyzywać jego synów lub żone? Wątpię.
17
Sprzątaczka co zamiata na Camp Nou od 20 lat też ma DNA Barcy. Wyjdzie taniej niż Unzue więc czemu nie....?
Już nie wiem czy śmiać się czy płakać z tych doniesień. Trenera szuka Barcelona czy Eibar?
0
raczej z Man utd
1
No ok ale w takim razie czemu nie potrafimy wrzucić piłki na takiego Pique, a Real niemal w każdym meczu potrafi na niższego od niego Ramosa? Niby za to Unzue odpowiada
4
Ja bym brał Adidasa. W obecnych czasach to w Nike płacisz tylko za logo. Jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. Dodatkowo jak coś się rozpadnie to reklamacje z marszu odrzucają. Ja kupiłem sobie korki "wkręty". Po pierwszym meczu wypadł mi korek razem z gwintem z buta. Oddałem na reklamacje to mi odrzucili "bo zbyt mocno przykręciłem korek i uszkodziłem buta". Oczywiście po zakupie po prostu sprawdziłem ręką czy nie ma luzu na korkach i założyłem buty. Żadnym kluczem jak stwierdzili ich nie dokręcałem na siłę.
Już pomijając moją sytuację, nawet jak wejdę do sklepu Nike to widać jaka mizerna jest jakość ich produktów.
3
Z jednej strony podniecają się Unzue, że ma DNA Barcy, że może być świetnym trenerem, z drugiej jest odpowiedzialny za stałe fragmenty gry....z których dużo tracimy, mało strzelamy. Już nie pamiętam kiedy po rzucie rożnym strzeliliśmy gola (po bezpośredniej wrzutce w pole karne)
0
Zależy czego oczekujesz czy imprezy czy odpoczynku.
Imprezowo to Władysławowo, Mielno
Odpoczynek Dębki, Karwia, Darłówko
Najpiękniejsze plaże i spokój: Chałupy
We Władku w sezonie letnim to musisz o 6 lecieć na plażę wbić parawan bo o 9 nie bedziesz miał już gdzie :) Dodatkowo mega syf na plaży. Zjeżdża się głównie Warszafka i do kosza z petem czy puszką jest dla nich za daleko.
Polecam Darłówko. Można dobrze zjeść, we wschodniej części są płycizny gdzie jak masz dzieci to jest mega, mogą sobie latać po wodzie same (oczywiście pod Twoją opieką).
2
Miażdżące statystyki zwłaszcza, że 1/4 meczów przespał :)
0
Niestety Rakitic również nie zagrał na poziomie Barcelony
8
Rakitic może przybić piątkę z Gomesem. Zawsze go broniłem ale ten sezon w jego wykonaniu to kryminał
0
Rakitic jest fatalny w tej taktyce. Niby uzupełnia prawą flankę, a dał sobie piłkę zagrać za plecy.
0
No i jedziemy z koxem. Mam nadzieję, że Neymar napędzi dziś towarzystwo do walki
3
Podniecacie się, a i tak Ramos strzeli w 94min i będą w półfinale.
54
No i fajnie. Niech Lewy da czadu
0
uu będzie grubo same mocne teamy zostały