jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na dobra sprawe tych 3 wczorajszych goli nie powinno być, bo Realu nie powonno być w półfinałach ale cóż..
0
To co w takim razie broni Inieste? Nazwisko?
1
Szkoda, że nie można cofnąć czasu o 16 lat to bym mógł świętować z Tobą :)
1
Realu już raczej nie dojdziemy, szkoda głupich strat punktów w tym sezonie.
Mam nadzieję jednak, że do końca sezonu będziemy oglądali Barcę grającą z pasją i zaangażowaniem.
0
Trochę nie czaję. Bayern jako jeden z nielicznych wielkich klubów ma dodatni bilans finansowy, ma mnóstwo kasy, a nie mogą wzmocnić składu o jakiego prawego obrońcę i porządnego pomocnika na zmianę.
Co do Eriksena jestem jego wielkim zwolennikiem
1
W zakładach bukmacherskich nie ma zwycięzców, są tylko tacy co pożyczyli, żeby niedługo oddać z nawiązką :)
0
No to teraz Thiago błysnął :)
16
Widać, że mają scouting. Nasz scouting polega na tym, że siada 5 typów i przeglądają youtube i jak jest fajna kompilacja to kupują
0
Na co Robben czekał?
0
Dzięki :) szukałem na bardziej skomplikowanych kanałach, a tu proszę :)
1
Nie do końca bo w LM zagra podstawa, a widać na ligę spokojnie ich rezerwy starczają, Ich ławka bedzie decydująca w końcowej fazie sezonu.
3
Nie czuję TVP sport, pokazują mecz gdzie jest po wszystkim, zamiast meczu Bayernu z Borussią gdzie wynik jest na styku
0
Mają skuteczność niemal 50%, co drugi strzał to gol
0
Cavani piekny gol
2
Denis tragiczny? co Ty za mecz ogladales?
39
Podania Denisa pokazuja jego wizje gry. Brakuje mu minut ale jest swietny
3
Rakitic wszedl na swoj poziom. Swietny mecz
1
To zle ze nie zagra bo Real gra bez niego lepiej
0
Ten młody murzynek z Lyonu ostatnio wymiatał. Może jego kupić? On chyba z 5 lub 6 grał w meczu z Turkami
1
szkoda, że to fake ale fajnie zrobiony
0
Lepiej grać niż oglądać. Praktyka czyni mistrza :)
0
Mascherano wystrzelił jak z procy
2
fatalny ten strzal, Lyon kończy zabawę
1
3...2....1 i 40 tys turków na boisku :D
0
Kupmy tego Diakaby, kozak jest chłopak. Akurat za Masche wejdzie
0
aaha jaki rozbieg ala Neymar
0
Już myślałem, że Maciek nie da rady. Nie lubie nabiegających na wprost bo wydaje się, że zwali
1
tvp spooooooooooooooooort
1
Tego obronce z 5 z Lyonu trzeba wyciagnac. Bedzie mial Umtiti ziomka
23
Vermaelen, Mathieu, Douglas oraz Andre Gomes i trypel jest nasz!