0

Na dobra sprawe tych 3 wczorajszych goli nie powinno być, bo Realu nie powonno być w półfinałach ale cóż..

0

To co w takim razie broni Inieste? Nazwisko?

1

Szkoda, że nie można cofnąć czasu o 16 lat to bym mógł świętować z Tobą :)

1

Realu już raczej nie dojdziemy, szkoda głupich strat punktów w tym sezonie.
Mam nadzieję jednak, że do końca sezonu będziemy oglądali Barcę grającą z pasją i zaangażowaniem.

0

Trochę nie czaję. Bayern jako jeden z nielicznych wielkich klubów ma dodatni bilans finansowy, ma mnóstwo kasy, a nie mogą wzmocnić składu o jakiego prawego obrońcę i porządnego pomocnika na zmianę.
Co do Eriksena jestem jego wielkim zwolennikiem

1

W zakładach bukmacherskich nie ma zwycięzców, są tylko tacy co pożyczyli, żeby niedługo oddać z nawiązką :)

0

No to teraz Thiago błysnął :)

16

Widać, że mają scouting. Nasz scouting polega na tym, że siada 5 typów i przeglądają youtube i jak jest fajna kompilacja to kupują

0

Na co Robben czekał?

0

Dzięki :) szukałem na bardziej skomplikowanych kanałach, a tu proszę :)

1

Nie do końca bo w LM zagra podstawa, a widać na ligę spokojnie ich rezerwy starczają, Ich ławka bedzie decydująca w końcowej fazie sezonu.

3

Nie czuję TVP sport, pokazują mecz gdzie jest po wszystkim, zamiast meczu Bayernu z Borussią gdzie wynik jest na styku

0

Mają skuteczność niemal 50%, co drugi strzał to gol

0

Cavani piekny gol

2

Denis tragiczny? co Ty za mecz ogladales?

39

Podania Denisa pokazuja jego wizje gry. Brakuje mu minut ale jest swietny

3

Rakitic wszedl na swoj poziom. Swietny mecz

1

To zle ze nie zagra bo Real gra bez niego lepiej

0

Ten młody murzynek z Lyonu ostatnio wymiatał. Może jego kupić? On chyba z 5 lub 6 grał w meczu z Turkami

1

szkoda, że to fake ale fajnie zrobiony

0

Lepiej grać niż oglądać. Praktyka czyni mistrza :)

0

Mascherano wystrzelił jak z procy

2

fatalny ten strzal, Lyon kończy zabawę

1

3...2....1 i 40 tys turków na boisku :D

0

Kupmy tego Diakaby, kozak jest chłopak. Akurat za Masche wejdzie

0

aaha jaki rozbieg ala Neymar

0

Już myślałem, że Maciek nie da rady. Nie lubie nabiegających na wprost bo wydaje się, że zwali

1

tvp spooooooooooooooooort

1

Tego obronce z 5 z Lyonu trzeba wyciagnac. Bedzie mial Umtiti ziomka

23

Vermaelen, Mathieu, Douglas oraz Andre Gomes i trypel jest nasz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?