jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jak Verma nie dozna kontuzji w tym meczu to będzie cud. Lukaku jest jak skała
9
Turan chłopie... kończ waść swoja karierę w Barcy
15
Pique oberwał gałęzią :)
0
Mou walczy o wynik, prawie najsilniejszy skład został
0
Munir na skrzydle, Denis na pozycji Rakitica
0
Bo jest :) Oglądałem sporo meczów Man Utd i jaj nie urywał w ubiegłym sezonie
0
Oczywista oczywistosc
0
Najgorsi z Barcy dzis to Sergio i Alba. Zobaczymy co pozostali pomocnicy pokaza po przerwie ale mam mieszane uczucia. Z jednej strony chciałbym Coutinho, z drugiej wiecej minut dla Aleni czy Denisa
5
Patrząc na ten mecz tym bardziej nie mogę pojąć jak mogliśmy przestać mecze w Paryżu i Turynie. W meczu towarzyskim chlopaki pokazują większe zaangażowanie
19
Ten Alena jest swietnie wyszkolony. Przyjecie pilki i szybka klepka robia wrazenie
3
Semedo dzisiaj zdecydowanie lepej niz ostatnio. Kilka fajnych pilek zagral, dodatkowo dosc pewnie w obronie
0
Nasze strzaly porażają
3
Omg ale Lukaku wygląda przy Macherano. Objetosciowo Lukaku= 3x Mascherano
1
Nie czaję dlaczego nie moglismy zagrac w strojach domowych. Te sa dosc mocno zblizone
1
ahhahaha dobre, ktoś sie natrudził
36
Już mi słabo jak widzę te okładki. Jutro będzie pewnie okładka, że Barcelona prosi Coutinho żeby wywierał presję na władzach Liverpoolu i kolejna saga się zacznie,
1
Dobrze prawi, polać mu
0
Skoro Morata 80 baniek to Munir 40 :)
0
Jak miał radzić sobie dobrze jak albo dostawał ogony meczów albo wychodził w pierwszym składzie raz na 8 spotkań. Potrzebny jest rytm meczowy i pewność siebie.
0
Co do Turana zgadzam się, że jego czas w Barcy się skończył. Co do pozostałych zawodników to dajmy im szansę. Z Twoim podejściem to swojego czasu Iniesta, Xavi czy Puyol by wylecieli z Barcy bo w pierwszym swoim sezonie w pierwszym składzie grali przeciętnie.
Zmienił się trener, zmieni się nieco styl gry i nastawienie. Może taki Gomes czy Denis potrzebowali powiewu świeżości także ja bym nikogo nie skreślał.
Rakitica bardzo lubię ale jakby ktoś za niego dał 40 baniek to bym nie płakał za nim.
0
Skoro Mathieu mogliśmy kupić za 20 baniek...
1
Żeby zastąpić Iniestę to bardziej widzę Denisa jak już odpali. Podobny typ dryblingu z piłką przy nodze, nieszablonowe próby podań. Roberto tak jak koledzy piszą to bardziej w miejsce Rakitica lub na prawą pomoc jak znowu zagramy 343
0
Nawet w filmiku poniżej co wstawił hen0x widać genialne zagrania Danisa. Zgadzam się, kilka spartolił ale oglądając te urywki, w kilku akcjach gdybym nie wiedział, że to Denis, widziałem w nich Iniestę (szczególnie akcja przy linii bocznej jak ograł kilku przeciwników).
1
Mi się podobała jego gra. Dostrzegam w nim wielki potencjał ale myślę, że w głowie musi sobie wszystko poukładać. Kojarzy mi się z Isco, zanim wszedł na wyższy poziom. Miał to coś ale nie mógł "zaskoczyć".
Liczę na niego i wierzę, że będzie z niego pociecha.
6
Błagam, kupmy Eriksena!! Takie zawodnika nam potrzeba, a nie jakieś wynalazki.
6
Paint level amator
1
Bardzo mily dla oka mecz. Barca zagrala bardzi dobrze w obu polowach. Od 60 min Juve mial mega skład, a nie było tego widać.
Denis.. Denis.. Denis.. ja nie wiem co o nim myśleć. Wydaje mi się, że ma mega potencjal tylko nie może odpalić. Alena super, Semedo wystraszony.
Ciekawe co dalej z Neymarem. Irytuje mnie mega, że Ney nie gra nigdy z Digne, nigdy.Woli stracić piłke niż podać do francuza
0
Semedo to ma jeszcze nawyki z Benfiki. Dostaje pilke i wybija na uwolnienie. Barca tak nigdy nie oddaje pilki
3
Valverde ewentualnie moze wejsc
1
Uwielbiam Suareza ale nie moge patrzec na te jego wszystkie pretensje do sedziow po kazdym kontakcie z przeciwnikiem