1

Jak tak się sfrajerzymy to w ramach bojkotu odpuszczam oglądanie meczów do czasu zmiany zarządu :)

22

Tylko nasz wirtuoz Andre Gomes nie potrzebuje treningów i dalej leży brzuchem do góry

0

We Francji nie mają klauzul

0

Lepiej, że katar na niego czego niż jaki rotawirus bo miałby prze$rane

0

Nie ma to jak zmienić ligę na taką, gdzie meczem na szczycie jest mecz P$G-Monaco...

0

Tutaj chyba za daleko to zabrnęło.

14

Ofensywa transferowa i Barcelona - te słowa nie mogą chodzić w parze..

0

Z tego co piszą to chciałby tyle zarabiać, że ani PSG ani Man City nie może sprostać jego wymaganiom więc nie spodziewaj się, że Barca to zrobi

0

Podobnie miałem ostatnio. Miałem wrażenie jakby Ney u nas od roku grał, a to już tyle czasu zleciało. Niestety my też jesteśmy starsi o to parę lat.

3

Juz prędzej bym chcial 200mln + Draxlera

9

Lepiej kolonia francuska. Umtiti, Digne + Dembele i Griezmann

2

Taki nasz deulofeu. Cos tam kreci ale nic z tego nie wynika :)

5

Z coraz większym obrzydzeniem patrzę na football. Nie liczy się szkolenie młodzieży, jakiekolwiek przywiązanie do barw klubowych tylko kasa kasa i kasa.
Neymar jak pójdzie do PSG zyska towarzystko i finansowo, a straci piłkarsko i marketingowo.
Man City co roku wydaje ponad 200 baniek na transfery i w końcu również wyvra LM.

21

Ja slyszalem, ze nasz zarzad juz sie dogadal. Za Neymara bierzemy Maxwella + 10mln w 30 ratach +20mln zmiennych

9

Jaki zamach jaki zamach. Kolego u niemców to INCYDENT

2

70 mln za tych zawodników? Zarząd Barcelony? hahahaha
jak dostaniemy za nich wszystkich 10mln w 30 ratach+zmienne to będzie niebywały sukces

4

nie czujesz, że rymujesz

0

Po tym jak "uciszał" Camp Nou? Dziękuję, wolę innych graczy

40

Jeżeli sprzedamy go poniżej klauzuli to chyba pojadę na protesty do Barcelony

2

Jakoś Real grał pół sezonu bez Bale w dodatku z drewniakiem Benzemą i La liga wygrali i LM. Trzeba po prostu kupić z 2-3 dobrych grajków. Kasa z Neymara + budżet transferowy i możemy wzmocnić skład. Nie wierzę, że na świecie poza Verattim i Coutinho nie ma dobrych pomocników

0

Eee? organizator czyli wg otoczenia Neymara to chinskie biuro

0

Ja pierd*** czas umierać. Verma występuję w meczu z Man Utd, 2 kluby biją się o Douglasa... niech jeszcze Turana kupią i to będzie koniec świata

2

Pique na prezydenta!!!

5

Najlepsza jest ta opaska Neymara - 100% Jesus i jego zachowanie - pycha i pazerność, agresja i brak szacunku do bliźniego

0

Nie do szatni tylko do taty na skargę

3

A ja się zastanawiam gdzie jest nasz scouting. Myślę, że jedyna słuszna odpowiedź to: "w d***".
Nie kupujemy żadnych zawodników anonimowych, którzy okazują się mega talentami. Polujemy na tych, o których już trąbi cały świat.
Wolałbym z 2-3 bez trofeów i gruntowną przebudowę drużyny na młodych utalentowanych chłopakach niż opieranie drużyny na typach Turana lub Neymara (w jego przypadku pisze o charakterze, nie umiejętnościach).

1

Reklamujesz inny portal? Na stronie głównej wisi o tym info od godziny

0

Znając nas zarząd to wymienimy Neymara + 100mln na Verattiego

0

Co za różnica. Jak będzie trzeba to i 300 mu przeleją, a jutro zwiększą wydobycie ropy na tydzień :)

14

Nie zobaczymy. We Francji nie ma klauzul, a życzę powodzenia Perezowi w negocjacjach z tym katarczykiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?