jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak tak się sfrajerzymy to w ramach bojkotu odpuszczam oglądanie meczów do czasu zmiany zarządu :)
22
Tylko nasz wirtuoz Andre Gomes nie potrzebuje treningów i dalej leży brzuchem do góry
0
We Francji nie mają klauzul
0
Lepiej, że katar na niego czego niż jaki rotawirus bo miałby prze$rane
0
Nie ma to jak zmienić ligę na taką, gdzie meczem na szczycie jest mecz P$G-Monaco...
0
Tutaj chyba za daleko to zabrnęło.
14
Ofensywa transferowa i Barcelona - te słowa nie mogą chodzić w parze..
0
Z tego co piszą to chciałby tyle zarabiać, że ani PSG ani Man City nie może sprostać jego wymaganiom więc nie spodziewaj się, że Barca to zrobi
0
Podobnie miałem ostatnio. Miałem wrażenie jakby Ney u nas od roku grał, a to już tyle czasu zleciało. Niestety my też jesteśmy starsi o to parę lat.
3
Juz prędzej bym chcial 200mln + Draxlera
9
Lepiej kolonia francuska. Umtiti, Digne + Dembele i Griezmann
2
Taki nasz deulofeu. Cos tam kreci ale nic z tego nie wynika :)
5
Z coraz większym obrzydzeniem patrzę na football. Nie liczy się szkolenie młodzieży, jakiekolwiek przywiązanie do barw klubowych tylko kasa kasa i kasa.
Neymar jak pójdzie do PSG zyska towarzystko i finansowo, a straci piłkarsko i marketingowo.
Man City co roku wydaje ponad 200 baniek na transfery i w końcu również wyvra LM.
21
Ja slyszalem, ze nasz zarzad juz sie dogadal. Za Neymara bierzemy Maxwella + 10mln w 30 ratach +20mln zmiennych
9
Jaki zamach jaki zamach. Kolego u niemców to INCYDENT
2
70 mln za tych zawodników? Zarząd Barcelony? hahahaha
jak dostaniemy za nich wszystkich 10mln w 30 ratach+zmienne to będzie niebywały sukces
4
nie czujesz, że rymujesz
0
Po tym jak "uciszał" Camp Nou? Dziękuję, wolę innych graczy
40
Jeżeli sprzedamy go poniżej klauzuli to chyba pojadę na protesty do Barcelony
2
Jakoś Real grał pół sezonu bez Bale w dodatku z drewniakiem Benzemą i La liga wygrali i LM. Trzeba po prostu kupić z 2-3 dobrych grajków. Kasa z Neymara + budżet transferowy i możemy wzmocnić skład. Nie wierzę, że na świecie poza Verattim i Coutinho nie ma dobrych pomocników
0
Eee? organizator czyli wg otoczenia Neymara to chinskie biuro
0
Ja pierd*** czas umierać. Verma występuję w meczu z Man Utd, 2 kluby biją się o Douglasa... niech jeszcze Turana kupią i to będzie koniec świata
2
Pique na prezydenta!!!
5
Najlepsza jest ta opaska Neymara - 100% Jesus i jego zachowanie - pycha i pazerność, agresja i brak szacunku do bliźniego
0
Nie do szatni tylko do taty na skargę
3
A ja się zastanawiam gdzie jest nasz scouting. Myślę, że jedyna słuszna odpowiedź to: "w d***".
Nie kupujemy żadnych zawodników anonimowych, którzy okazują się mega talentami. Polujemy na tych, o których już trąbi cały świat.
Wolałbym z 2-3 bez trofeów i gruntowną przebudowę drużyny na młodych utalentowanych chłopakach niż opieranie drużyny na typach Turana lub Neymara (w jego przypadku pisze o charakterze, nie umiejętnościach).
1
Reklamujesz inny portal? Na stronie głównej wisi o tym info od godziny
0
Znając nas zarząd to wymienimy Neymara + 100mln na Verattiego
0
Co za różnica. Jak będzie trzeba to i 300 mu przeleją, a jutro zwiększą wydobycie ropy na tydzień :)
14
Nie zobaczymy. We Francji nie ma klauzul, a życzę powodzenia Perezowi w negocjacjach z tym katarczykiem.