jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przegraliśmy mecz po swojaku, błędach indywidualnych i golach życia przeciwników ale większość ekspertów na stronie po jednym meczu wie, że nic nie wygramy. Graliśmy z drużyną TOP3 na świecie, a Wy piszecie jak to nie mamy z nikim szans. Apeluję o rozsądek
1
Magia Asensio? Strzał życia?
1
Jakiej dyskusji. Tam była oczywista symulka.
7
Propozycja dla 75% osób z La Rambla. Idźie kibicować Man City lub PSG. Tam jest co roku sporo transferów.
1
Ter Stegen? FIRANKA Ter Stegen? Zrób analize jego meczów z ubiegłego sezonu. Z 80% strzałów na naszą bramkę to gole
0
Akutat czerwona dla Ronaldo była zasłużona. Najpierw pajacowanie po golu, a później symulka. Karny dla Barcy to było przegięcie.
0
Specjalista powiedział o Deulofeu po jednym meczu. W takim razie powiedz mi kto przyjdzie i w pierwszym oficjalnym meczu i to GD będzie liderem drużyny. Coutinho? Dembele? No kto. Kto według Ciebie na LW jest na poziomie Neymara obecnie na świecie? Odpowiedź brzmi NIKT. Więc nie szukajmy drugiego Neymara tylko zmieńmy styl gry,
2
Z tego meczu zapamiętam
1. Swojaka Pique w GD
2. Debilną czerwoną kartkę dla CR7
Ciekawe co zrobią za odepchnięcie sędziego... pewnie to co zawsze czyli nic,
1
No i? My u nich wygrywaliśmy 4:0 czy 6:2. Raz do roku to i kura pierdnie
3
Nie mogę większości z Was słuchać. Co takiego ten wielki Real pokazał?
Bramki:
0:1 ewidentny błąd Pique
1:1 karny z kapelusza
1:2 Pique mógł zachować się lepiej, Ter Stegen teoretycznie też mógł się lepiej ustawić ale CR7 wyszedł strzał niemal idealny
1:3 Ter "Firanka" Stegen puszcza strzał życia Assensio.
Mamy nowego trenera, straciliśmy w ostatniej chwili kluczowego zawodnika.
Mnie też ten zarząd wkur**, też się gotuję z ich nieporadności ale ludzie opamiętajcie się z tymi pomyjami. Real wykorzystał niemal wszystko co miał, nam kilka razy zabrakło szczęścia. Tak na prawdę to my prowadziliśmy grę. Może niewiele z tego wynikało ale według mnie Wasza krytyka jest przesadna.
0
No nic, odpuśćmy rewanż bo lepiej potrenować przed ligą.
0
hahahahahahahhaajhha
0
Mowiac szczeże jestem zmiesmaczony. Ten karny to z d***. Dodatkowo przy golu Ronaldo nie jestem przekonany czy był spalony, Wygrywajmy na boisku ..
0
Dżizasss Sergio co to było
1
Dlaczego dalej nie wchodzi Semedo? Vidal w tym meczu nie istnieje
0
Wchodzi maszyna strzelam na pustą. Niestety coś pewnie ustrzeli
0
Nie wiem kogo widok mnie bardziej wkur**, Bartomeu czy ojca Neymara. Są siebie warci
2
Nie. Nie interesują mnie piłkarze innych klubów
1
Według mnie w drugiej połowie Denis za Deulofeu. Widać, że samą prędkością nic nie zwojuje, a Denis lepszy do gry kombinacyjnej. No i Semedo oczywiście.
1
Mam podobnie. Niby GD ale brak większych emocji. Chciałbym abyśmy wygrali ale nie są to emocje jak kiedyś
0
Spokojnie, jutro przychodzi wirtuoz Paulinho.. ale może go ustawioną na pozycję Iniesty to będzie drewno do kwadratu
4
Bardzo fajnie Rakitic? Błagam, zmień dilera :)
1
Deulofeu to taki drugi Tello, niestety wolniejszy Tello więc jedyna zaleta również odpada
1
Żółta dla Segio? No bez jaj..
0
Jak my nikogo nie kupimy na lewe skrzydło i kogoś kreatywnego na środek pola to będzie masakra. Co oni mają w głowie z tym Paulinho. Chyba piorą kasę albo inne interesy robią
0
Może jednak kogoś?
0
Aleix masakra dzisiaj. Strasznie proste i groźne straty
0
Temu Casemiro to się Ramos często włącza. Dodatkowo ma umysł Pepe
0
Ogólnie strasznie dużo niedokładności. Neymar by się przydał :(
0
Deulofeu jak czaruje. Każdą otrzymaną piłkę odgrywa tak samo. Już się nawet Varane skapował