0

Dlaczego trener nie wpuszcza Denisa? Wróćmy do 433, a nie jakieś wynalazki

2

Rakitic co za drybling hahaha. Dobra dawajcie tego Paulinho..

0

Ufffffffff w końcu przerwa.
Najgorzej, że w drugiej połowie wyjdzie Bale, Isco itd i nam zrobią z d*** jesień średniowiecza.

0

Taki Benzema w meczach z ogórkami La Liga nie istnieje, a z nami gra mecze życia

0

Nie rozumiem po co ta nowa formacja. W ataku nikogo nie ma, w obronie też dziury.

0

Mi się bardzo podoba. Sporo się dzieje, otwarty mecz ;)

1

I widzicie, problem skrzydłowego w miejsce Neymara sam sie rozwiązał. Wrócił Andre Gomes i o..

9

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zwolnij trenera po 2 oficjalnym meczu. Idź człowieku kibicuj realowi i nie kompromituj się.

3

Jak to jest, że do Realu przychodzą jakiś Kovacic, Casemiro i potrafią być wyróżniającymi się postaciami w zespole. My jak nie kupimy jakiegoś zawodnika, o którym wie cały świat, na którego jest mega hype i cena ponad 100 baniek to nikogo normalnego nie znajdziemy,

0

Nie wiem czy to jest dobry pomysł testować nowe ustawienie w takim meczu.
Dlaczego nie gra Cilessen?

0

Nie Real rządzi tylko my gramy piach i tyle. W obecnej chwili nie mamy drużyny.

1

To by było na tyle jeżeli chodzi o naszą grę.
Ter FIRANKA Stegen wisi na bramce?

0

Byle nie dostac 0:5. Puchar i tak jest przegrany.

0

Faks przyjdzie... pewnie 31 sirpnia po polnocy

5

Bzdury kolego piszesz. Chciales sie podlizac kibicom bialych ale nie wyszlo.

0

To okno, a nie te okno

1

Wymachiwał rękami w polu karnym próbując ewidentnie wymusić karnego. Mógł noe pajacować po golu i problemu by dzisiaj nie było. Ja rozumiem, że w Realu grał Pepe i jest Ramos czy Casemiro więc deptanie przeciwnika, plucie na niego czy hamskie zachowanie jest dla Was chlebem powszednim ale sędziemu mogło się to nie spodobać.
Idz na ulice i odepchnij policjanta. Może się uśmiechnie i Ci podziękuje....

0

Spokojnie, odejdzie po sezonie do Monaco lub do Anglii, a my kupimy kolejnego emeryta za 40 baniek. AC Milan bis in progress

1

Pique... A tak na serio to nie wiem. Laporta na pewno nie bo to showman i znowu zadłuży klub

0

Pewnie zobaczysz ale zje Ci transfer i będzie cięło aż miło chyba, że masz zasięg LTE+

4

Kogo obstawiacie do zastąpienia Iniesty dzisiaj? Chyba najlepiej aby zagrał tam Rakitic, na jego pozycji Roberto, na LW Denis, a na RB Semedo.

2

Pewnie specjalnie opóźnia powrót czekając aż się zamknie okienko transfrowe

0

Za 15 baniek? My byśmy dali conajmniej 60 baniek

3

Perezowi widocznie się nie spodobało zawieszenie CR7 wiec zadzwonił gdzie trzeba.

0

No tak. Niech sobie jeszcze piłkarze wybierają kto ma przyjść do drużyny. Od tego jest trener żeby decydować kogo mu potrzeba, a Leo z całym szacunkiem do niego (aczkolwiek myślę, że to bajki wymyślone przez prasę)

1

Z jednej strony tak. Z drugiej on ma już 29 lat i w żadnym z klubów szału nie robił więc nie pokładam w nim żadnych nadziei. Gdyby kosztował 10mln to ok ale na Boga... nie 40mln!

1

Wspaniale, że jest dobrym człowiekiem. Nie zapewni nam to jednak hegemonii w europejskiej piłce. Klub to nie organizacja charytatywna.

0

Z drugiej strony ja nie rozumiem ludzi co wolą wynając mieszkanie za np.1500 tysiąca niż spłacać ratę za własne mieszkanie, szczególnie gdy dane miasto jest miastem docelowym dla danych osób, a nie przyjechały na rok czy dwa. Na studiach poznałem ludzi, którzy zamierzali zostać w Warszawie ale wynajmowali mieszkanie. W sumie przez 5 lat płacili po 1600zł miesięcznie czyli wywalili prawie 100 tys w kosmos. Już by chociaż odsetki wpłacili za swoje mieszkanie. Teraz wzieli kredyt i płacą od nowa..

0

Ja oglądałem mecze prezsezonu Barcy. Kładłem się ok 4 i wstawałem o 6. Z 2 kawy, 2 redbulle i wracasz do żywych ;)

0

To fakt. Dziwne jet to jego zachowanie. Ja rozumiem ambicję i walkę do końca ale to co często pokazuje to boiskowe chamstwo.
Pewnie liczy na to, że sprowokuje Ramosa, a on wyleci za czerwoną kartkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?