jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego trener nie wpuszcza Denisa? Wróćmy do 433, a nie jakieś wynalazki
2
Rakitic co za drybling hahaha. Dobra dawajcie tego Paulinho..
0
Ufffffffff w końcu przerwa.
Najgorzej, że w drugiej połowie wyjdzie Bale, Isco itd i nam zrobią z d*** jesień średniowiecza.
0
Taki Benzema w meczach z ogórkami La Liga nie istnieje, a z nami gra mecze życia
0
Nie rozumiem po co ta nowa formacja. W ataku nikogo nie ma, w obronie też dziury.
0
Mi się bardzo podoba. Sporo się dzieje, otwarty mecz ;)
1
I widzicie, problem skrzydłowego w miejsce Neymara sam sie rozwiązał. Wrócił Andre Gomes i o..
9
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zwolnij trenera po 2 oficjalnym meczu. Idź człowieku kibicuj realowi i nie kompromituj się.
3
Jak to jest, że do Realu przychodzą jakiś Kovacic, Casemiro i potrafią być wyróżniającymi się postaciami w zespole. My jak nie kupimy jakiegoś zawodnika, o którym wie cały świat, na którego jest mega hype i cena ponad 100 baniek to nikogo normalnego nie znajdziemy,
0
Nie wiem czy to jest dobry pomysł testować nowe ustawienie w takim meczu.
Dlaczego nie gra Cilessen?
0
Nie Real rządzi tylko my gramy piach i tyle. W obecnej chwili nie mamy drużyny.
1
To by było na tyle jeżeli chodzi o naszą grę.
Ter FIRANKA Stegen wisi na bramce?
0
Byle nie dostac 0:5. Puchar i tak jest przegrany.
0
Faks przyjdzie... pewnie 31 sirpnia po polnocy
5
Bzdury kolego piszesz. Chciales sie podlizac kibicom bialych ale nie wyszlo.
0
To okno, a nie te okno
1
Wymachiwał rękami w polu karnym próbując ewidentnie wymusić karnego. Mógł noe pajacować po golu i problemu by dzisiaj nie było. Ja rozumiem, że w Realu grał Pepe i jest Ramos czy Casemiro więc deptanie przeciwnika, plucie na niego czy hamskie zachowanie jest dla Was chlebem powszednim ale sędziemu mogło się to nie spodobać.
Idz na ulice i odepchnij policjanta. Może się uśmiechnie i Ci podziękuje....
0
Spokojnie, odejdzie po sezonie do Monaco lub do Anglii, a my kupimy kolejnego emeryta za 40 baniek. AC Milan bis in progress
1
Pique... A tak na serio to nie wiem. Laporta na pewno nie bo to showman i znowu zadłuży klub
0
Pewnie zobaczysz ale zje Ci transfer i będzie cięło aż miło chyba, że masz zasięg LTE+
4
Kogo obstawiacie do zastąpienia Iniesty dzisiaj? Chyba najlepiej aby zagrał tam Rakitic, na jego pozycji Roberto, na LW Denis, a na RB Semedo.
2
Pewnie specjalnie opóźnia powrót czekając aż się zamknie okienko transfrowe
0
Za 15 baniek? My byśmy dali conajmniej 60 baniek
3
Perezowi widocznie się nie spodobało zawieszenie CR7 wiec zadzwonił gdzie trzeba.
0
No tak. Niech sobie jeszcze piłkarze wybierają kto ma przyjść do drużyny. Od tego jest trener żeby decydować kogo mu potrzeba, a Leo z całym szacunkiem do niego (aczkolwiek myślę, że to bajki wymyślone przez prasę)
1
Z jednej strony tak. Z drugiej on ma już 29 lat i w żadnym z klubów szału nie robił więc nie pokładam w nim żadnych nadziei. Gdyby kosztował 10mln to ok ale na Boga... nie 40mln!
1
Wspaniale, że jest dobrym człowiekiem. Nie zapewni nam to jednak hegemonii w europejskiej piłce. Klub to nie organizacja charytatywna.
0
Z drugiej strony ja nie rozumiem ludzi co wolą wynając mieszkanie za np.1500 tysiąca niż spłacać ratę za własne mieszkanie, szczególnie gdy dane miasto jest miastem docelowym dla danych osób, a nie przyjechały na rok czy dwa. Na studiach poznałem ludzi, którzy zamierzali zostać w Warszawie ale wynajmowali mieszkanie. W sumie przez 5 lat płacili po 1600zł miesięcznie czyli wywalili prawie 100 tys w kosmos. Już by chociaż odsetki wpłacili za swoje mieszkanie. Teraz wzieli kredyt i płacą od nowa..
0
Ja oglądałem mecze prezsezonu Barcy. Kładłem się ok 4 i wstawałem o 6. Z 2 kawy, 2 redbulle i wracasz do żywych ;)
0
To fakt. Dziwne jet to jego zachowanie. Ja rozumiem ambicję i walkę do końca ale to co często pokazuje to boiskowe chamstwo.
Pewnie liczy na to, że sprowokuje Ramosa, a on wyleci za czerwoną kartkę.