4

Czasami mam wrażenie, że żyjecie w świecie wirtualnym gry FIFA. Macie 0 pojęcia o taktyce i zadaniach zawodników na boisku. Byle pace się zgadzał oraz sztuczki i zwinność. Już ja widzę jakby Thiago walczył w środku pola fizycznie i w powietrzu.
On swoje pojedynki to toczy z lekarzami w szpitalu i na ciągłej rehabilitacji.
Mamy już jednego Alcantare.. co teraz Vermie łóżko szpitalne zablokował.
Jeżeli ktoś uważa, że w tym meczu Rakitic nic nie pokazał jako pomocnik tylko grał to tyłu to niech nie marnuje czasu i przestanie oglądać mecze.

0

Myślę, że lepiej jak wchodził w takim komfortowym momencie gdy już było po meczu niż gdyby miał debiutować w meczu gdzie gonilibyśmy wynik. Mógł zagrać na luzie dzięki temu bo nawet jakby coś spierniczył to nikt by nie miał do niego pretensji.

1

Kolejne kłamstwo. Ile można.. Szkoda, że nie słuchał wywiadu Iniesty po meczu

0

juz jest ok

0

Dzieki za info. Ciewe czy go zawiesza na kilka meczow. To jednak wazny gracz dla Realu

1

Nie ma co sie podniecac. Dzisiaj mecz derbowy i latwo nie bedzie.
Za co Marcelo wylecial?

3

Logika naszego sztabu- nie daj gościowi odejść do Napoli czy Spursów, niech siedzi na trybunach. To kpina według mnie. Najbardziej obiecujący rezerwowy początku sezonu, a jego kosztem ma miejsce Drewno Gomes

33

Mam nadzieję, że ojciec Messiego mocno trenuje i będzie dobrym wzmocnieniem na nadchodzący sezon po podpisaniu kontraktu.

0

Mojej koleżance kazali przesłać dowód jak zmieniła nazwisko na koncie po ślubie

4

Andrzej dziś czaruje. Byle go kontuzje omijały w tym sezonie i żaden Coutinho nam nie potrzebny. Niech Alena się uczy u jego boku

1

Ramos gol z główki. To jest gościu

0

eee fake bo ojciec może wykorzystać 14 dni kalendarzowych w ciągu 24 miesięcy od urodzenia dziecka. Tam mówią przepisy. Jestem z tym na bieżąco :)

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

gdzie ogladasz?

2

Całe szczęście, że okienko transferowe trwa jeszcze tylko 2 dni. Mówiąc szczerze jestem już zmęczony tym chaosem informacyjnym. W czwartek o północy będzie już wszystko wyklarowane.

1

Problemem nie jest chęć przejścia Cou tylko kwestia puszczenia go przez Liverpool

1

Może nie ma im kto kebabów robić bo podobno ich szef kuchni odszedł

0

Wszystko fajnie ale Iniesta jest obecnie szklany. Młodszy nie będzie i nie jest w stanie grać co 3 dni 90 minut. Nawet niech gra co trzeci mecz w podstawie,a pozostałe wchodzi w 60-70 minucie to i tak nam daje wielkie możliwości. Cou jest potrzebny i to bardzo.

0

Ja się obawiam, że go to wszystko przytłoczy i włączy mu się opcja "podaj do Leo" jak wielu skrzydłowym.. i tyle będzie z jego przebojowości.

8

A tak swoją drogą... my potrzebujemy skrzydłowego czy freestylera? Jak dla mnie może nie potrafić podbijać piłki. Ważne aby zaliczał asysty i strzelał bramki

0

Szombierki Bytom

3

Wszystkie wypowiedzi władz Liverpoolu i osób związanych z klubem wskazują, że nie ma co liczyć na transfer Coutinho. Może niech zaczną przestawiać Denisa na pozycję CM na treningach. On ma "to coś" ale ma jakąś blokadę psychiczną.

1

To chyba lepiej ze kreci go laska niz 20 letni murzyn :)

3

Ty chyba nie rozumiesz całej sytuacji. Z tego co on opisuje było raczej tak, że dogadaliśmy się co do ceny i wszystko było pogadane, po czym zadzwoniło do nich PSG i stwierdzili, że jednak ustalenia są nie ważne i chca 10 baniek więcej. Dziwisz się, że nas zarząd odpuścił? Tak to ma podwórku można robić, a nie w biznesie. Umowa to umowa

2

W sumie nasz Suarez też miewał mecze gdzie takie patelnie marnował. Fakt faktem, że w innych meczach walił później bramki, które się nam nie śniły.

3

Podrzuci ktoś ten kiks benzemy?

1

Ma ktos powtorke strzalu Benzemy?

0

Pewnie po 30 min będzie 2:0 dla Realu i tyle z naszej wiary w ich stratę punktów.
Oni mają świetny zespół więc jak 2 czy 3 zawodników wypadnie to żaden problem.

5

Szkoda go jak każdego człowieka, jednak jako za dziennikarzem nigdy za nim nie przepadałem

0

Dzieki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?