jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Emocje jak na grzybobraniu. Szkoda, że nasz trener nie pomyślał aby dać pograć tym, którym się chce bo widać, że chłopaki mają wywalone
20
Ja mam czasami wrażenie, że w Barcelonie pracują sabotażyści, którzy robią wszystko żeby klub nie był na szczycie. Semedo mega forma, Denis mega forma bam.. gra Sergi Roberto i Luis Suarez co z Benzemą na jednym oddziale się leczą..
0
To zależy jakim budżetem dysponujesz.
0
Już pomijając Denisa, nawet temu Gomesowi dać minuty czy Paco. Poźniej przychodzą trudy sezonu i szok, że nie mamy ławki.
8
Żenada. Rakitic wchodzi. Ja pierd niech Denis odejdzie bo oi go tu zmarnują totalnie
0
Nie rozumiem jaki był sens zdjęcia Deulo skoro i tak nie schodzimy z ich polowy
6
Fajnie, że dożyłem czasów gdy najlepszą "9" na świecie jest Polak
3
Ja bym nie robił żadnych zmian. I tak non stop siedzimy na ich połowie to zagramy 333 z cofający się Sergio.
Suarez jest w tak żenującej formie, że śmianie się z Benzemy obecnie jest mocno nie na miejscu.
1
Myślę, że Suarez powinien zejść towarzyszyć Pique pod prysznicem
0
A chinole sie ciesza..
0
Suarez to padaka. Niech Luis zejdzie, Messi na srodek, Denis na Lw
0
Mecz jest na Canal+ Sport 2. W większości sieci kablowej jest on odkodowany na 2 tygodnie także sprawdźcie u siebie. W upc jest na kanale 236
0
Man City wymiata. Bardzo fajną piłkę grają.
11
Może myśleli, że to jakiś tragarz ciągnie walizki za Leo ;)
31
Już zapomniałem, ze go kupiliśmy :)
4
Przecież Busquest tego nie przeczyta bo nie wchodzi na fcbarca.com :)
0
a ile masz hajsu na pozostałych zawodników i jaka platforma? Jakaś preferowana formacja?
3
Leo to dzis tryb samoluba wlaczyl. Mogl zagrac na bok
0
Zamawiają pizze :)
3
I wierzysz, że to będzie 3 obrońców? Cała pomoc i obrona będą zaangażowane w blokowanie dostępu do brami więc defacto taktyka to będzie 1-8-2
4
A ja Jennifer Lopez :)
27
Lata w ŁKS robią swoje. Co drugi kibic tam na stadionie to rasista, co trzeci ma kosę w kieszeni, a co piąty nie zawahałby się jej użyć spotykając go na mieście po wbiciu swojaka do własnej bramki :) Co tam Barcelona. W Łodzi przeszedł szkołę życia :)
0
Jak tak oglądam współpracę Messiego i Paulinho oraz ich wspólne celebrowanie bramek to zastanawiam się czyim życzeniem był jego transfer bo swojego czasu prasa sugerowała, że Neymara, który później odszedł (po tych dywagacjach).
15
Mascherano co za gościu. Strzał głową broni
2
hahahha znowu Paulinho
0
Czyzby asysta Denisa?
3
ahahajha Paulinho co za gosc
0
Haha ale Denis pojechal ich. Chlopak ma talent. Niech sie dalej rozwija
0
Juz raz gralismy z Vidalem na RW i Semedo RB. Wyszlo to fatalnie
0
Naucz sie najpierw poprawnie pisac nazwiska, a pozniej sie wypowiadaj