jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Na plus: Mats, Umtiti, Digne, Iniesta, Sergio
Bez szału: Messi, Paulinho, Semedo, Rakitic, Pique
Słabo: Suarez, Deulofeu
Bez oceny - Alba
17
No i super. Mamy 1 miejsce i spokojnie ostatni mecz możemy zagrać rezerwami.
0
Suarez w formie. Masakra
2
Według mnie albo jakaś inna karta lub jej część została wewnątrz drukarki albo gumki na rolkach wciągających papier są wyrobione i wciągają go nierównomiernie.
Na własną rękę pootwieraj pokrywy i sprawdź czy nic się nie zacięło, ewentualnie przeczyść rolki najlepiej jakimś preparatem na spirytusie co odtłuści rolki i sam odparuje.
0
Skończył świetnie. Miał tak mała ilość rozegranych meczów, że mógł odejść gdzie chce za śmieszną kasę. Dostawał za mało szans, aczkolwiek dużo więcej niż Denis.
2
Idź Denis, nie wahaj się. W Barcelonie skończysz jak Bartra czy Thiago
1
Hajjaa Deulofeu i Suarez sa siebie warci
37
Co by nie mówić świetny mecz Rakitica, jeden z lepszych od dawna. Również Sergio profesor. Suarez to kpina z kibiców
1
Gonzalez znowu nas okrada. Juz drugi karny. Co mecz jest to samo, zenada
4
Skoro Valverde tak zależy żeby Suarez był na boisku nie może być to Denis?
1
Ja pierdziele, to co gra Suarez to jest nie do pomyslenia. On wszystko spierd.. Nie mowie o sytuacjach strzeleckich ale on nie potrafi przyjac pilki i jej podac. Juz Turan z kebsem w reku by wiecej na booisku zrobil
0
Ten sedzia to ma ze soba kartki?
3
A to my go w końcu kupiliśmy? :)
10
Niestety ale zawsze tak było i zawsze będzie Brazylijczyk = najemnik = $$$
0
Pewnie będzie jak zawsze. Real prześlizga się do finału LM, który oczywiście wygra.
0
Czemu takie gwizdy na Semedo?
0
A co za różnica? Varta, Bosch, Exide (czyli Centra)
8
Lepiej by ten czas poświęcił na trenowanie bo od początku sezonu prezentuje grę na poziomie Barcy B lub niżej
1
No tak, dlatego za czasów zawodnikow pokroju Iniesta, Xavi czy Eto nic nie wygralismy...
15
Czemu Semedo nie gra w każdym meczu od początku..czemu Roberto nie gra w pomocy, czemu Suarez gra w każdym meczu. Panie trenerze por que
0
Paco się nagra..wejdzie na 5 min
0
Hahaha Suarez co za sztuczka. Czuję się mega zażenowany jak widzę jego grę
0
Jezu do ten Suarez gra. Nie mogę na niego patrzeć. Gościu zarabia taki hajs, a jedyne co potrafi od kilku miesięcy to rozkładać ręce i ciągle protestować u sędziego. Nawet Valverde zwątpił jak widać po rozgrzewce Paco
6
hahahahahahahahaahahahahha to za ile ten Benzema jest do kupienia?
0
nie ale piłka minęła linię końcową
0
Serio Roberto jest lepszy na RB niż Semedo?
0
Digne jak Ishizaki
2
Emocje jak na grzybobraniu. Szkoda, że nasz trener nie pomyślał aby dać pograć tym, którym się chce bo widać, że chłopaki mają wywalone
20
Ja mam czasami wrażenie, że w Barcelonie pracują sabotażyści, którzy robią wszystko żeby klub nie był na szczycie. Semedo mega forma, Denis mega forma bam.. gra Sergi Roberto i Luis Suarez co z Benzemą na jednym oddziale się leczą..
0
To zależy jakim budżetem dysponujesz.