6

Na plus: Mats, Umtiti, Digne, Iniesta, Sergio
Bez szału: Messi, Paulinho, Semedo, Rakitic, Pique
Słabo: Suarez, Deulofeu
Bez oceny - Alba

17

No i super. Mamy 1 miejsce i spokojnie ostatni mecz możemy zagrać rezerwami.

0

Suarez w formie. Masakra

2

Według mnie albo jakaś inna karta lub jej część została wewnątrz drukarki albo gumki na rolkach wciągających papier są wyrobione i wciągają go nierównomiernie.
Na własną rękę pootwieraj pokrywy i sprawdź czy nic się nie zacięło, ewentualnie przeczyść rolki najlepiej jakimś preparatem na spirytusie co odtłuści rolki i sam odparuje.

0

Skończył świetnie. Miał tak mała ilość rozegranych meczów, że mógł odejść gdzie chce za śmieszną kasę. Dostawał za mało szans, aczkolwiek dużo więcej niż Denis.

2

Idź Denis, nie wahaj się. W Barcelonie skończysz jak Bartra czy Thiago

1

Hajjaa Deulofeu i Suarez sa siebie warci

37

Co by nie mówić świetny mecz Rakitica, jeden z lepszych od dawna. Również Sergio profesor. Suarez to kpina z kibiców

1

Gonzalez znowu nas okrada. Juz drugi karny. Co mecz jest to samo, zenada

4

Skoro Valverde tak zależy żeby Suarez był na boisku nie może być to Denis?

1

Ja pierdziele, to co gra Suarez to jest nie do pomyslenia. On wszystko spierd.. Nie mowie o sytuacjach strzeleckich ale on nie potrafi przyjac pilki i jej podac. Juz Turan z kebsem w reku by wiecej na booisku zrobil

0

Ten sedzia to ma ze soba kartki?

3

A to my go w końcu kupiliśmy? :)

10

Niestety ale zawsze tak było i zawsze będzie Brazylijczyk = najemnik = $$$

0

Pewnie będzie jak zawsze. Real prześlizga się do finału LM, który oczywiście wygra.

0

Czemu takie gwizdy na Semedo?

0

A co za różnica? Varta, Bosch, Exide (czyli Centra)

8

Lepiej by ten czas poświęcił na trenowanie bo od początku sezonu prezentuje grę na poziomie Barcy B lub niżej

1

No tak, dlatego za czasów zawodnikow pokroju Iniesta, Xavi czy Eto nic nie wygralismy...

15

Czemu Semedo nie gra w każdym meczu od początku..czemu Roberto nie gra w pomocy, czemu Suarez gra w każdym meczu. Panie trenerze por que

0

Paco się nagra..wejdzie na 5 min

0

Hahaha Suarez co za sztuczka. Czuję się mega zażenowany jak widzę jego grę

0

Jezu do ten Suarez gra. Nie mogę na niego patrzeć. Gościu zarabia taki hajs, a jedyne co potrafi od kilku miesięcy to rozkładać ręce i ciągle protestować u sędziego. Nawet Valverde zwątpił jak widać po rozgrzewce Paco

6

hahahahahahahahaahahahahha to za ile ten Benzema jest do kupienia?

0

nie ale piłka minęła linię końcową

0

Serio Roberto jest lepszy na RB niż Semedo?

0

Digne jak Ishizaki

2

Emocje jak na grzybobraniu. Szkoda, że nasz trener nie pomyślał aby dać pograć tym, którym się chce bo widać, że chłopaki mają wywalone

20

Ja mam czasami wrażenie, że w Barcelonie pracują sabotażyści, którzy robią wszystko żeby klub nie był na szczycie. Semedo mega forma, Denis mega forma bam.. gra Sergi Roberto i Luis Suarez co z Benzemą na jednym oddziale się leczą..

0

To zależy jakim budżetem dysponujesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?