jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie rozumiem czemu nie dadza Dembele na lewe skrzydło. Suarez na skrzydle traci połowę umiejętności
2
Postawiłem na wygraną Celty u buka w zakladzie systenowym. Kurs 3.5 wiec ladnie mi przemnozyl reszte zakladow. Jak wygramy to bede sie cieszyl, a jak przegramy bedzie mniej smutno :)
2
Ludzie skąd Wy się urwaliście. Pomyśl kolego, że pracujesz w firmie Microsoft, Intel czy innej z topowych firm, przychodzi inna firma i mówi Ci, przyjdź do nas a będziesz zarabiał 4 razy więcej, a jeszcze za samo przejście dostaniesz premie równą Twoim 5 letnim zarobkom.
Wtedy już widzę, jak wychodzisz i mówisz, że nie pójdziesz bo pracujesz w firmie z tradycjami, topowej na świecie...
7
Wbrew pozorom właściwe użycie przecinka ma duże znaczenie np.:
Moja stara piła, leży w garażu
Moja stara piła leży w garażu
Jeden przecinek, a różne zdania :)
1
Ciekawe jak to Valverde poukłada. Przeszliśmy na 442 co funkcjonowało nieźle tzn nie było widowiskowe ale były wyniki. Ciekawe co będzie teraz, oby nie Suarez na skrzydle.
6
Dostanie potrojenie zarobków i jeszcze dzisiaj wsiądzie w samolot
2
Ja mam od wczoraj jelitówkę także wolałbym katar.. :)
9
Komentarz z notatnika. Myslalem, że nic mnie już nie rozbawi jak CR7 grający niemal każdy klasyl z kontuzją, a jednak. Znawcy Fifa tez tam sa :)
Nie wiem czy ktoś już o tym pisał ale tak na chłodno analizując ten mecz wydaje mi się że naszym gwoździem do trumny w tym meczu była zbyt wczesna pora, a mianowicie niejednolite oświetlenie murawy, jak ktoś grał kiedyś w Fifę mecze online na niejednolicie oświetlonej murawie to doskonale wie o czym mówię, ja pamiętam że zawsze się wtedy męczyłem i marnowałem wiele setek niezależnie od tego z jakim leszczem bym nie grał, no ale nieważne. Generalnie wydaje mi się że gdybyśmy grali w normalnych godzinach to jestem prawie pewny że przy takiej przewadze prowadzilibyśmy ze 2:0 jak nie lepiej, bo chyba nie muszę przypominać jak w jednej akcji CR7 w ogóle nie trafił w piłkę co mu się normalnie nie zdarza.
13
Ja slyszalem, ze Leo boli zab, a Suarez polamal sobie paznokiec u reki. Jakby co wiadomo czemu zgarali slabo
9
Moze byc i wersja 100 ale dopoki na telefonie bedziecie bombardowali tak reklamami, ktorych czesc z nich nie ma jak zamknac to jak dla mnie żadnej poprawy nie będzie. Co podstrona to reklama, a czasami wczytuje sie reklama 2 razy na jednej stronie. Miejcie umiar...
3
Czyli od tygodnia ćwiczą wrzutki
0
I mieli rację. Nie napisali nigdzie czy kwestią 24h czy 2mln godzin :)
0
Niewiele? Oprócz premii od wartości transferu kilku procentowej to faktycznie.
Myślę, że jej wisi to czy zarobi z 10mln euro, bo po co..
14
-Mamo mamo zrób mi frytki
- Ale przecież nie ma ziemniaków
- Trudno, zjem z chlebem :)
3
Eh ten Neymar. Mimo wszystko szkoda, że odszedł.
0
Karny nie powinien byc powtorzony?
1
hajhaha Paulinho. Co za gosciu
1
Szkoda ze nie zagrał do Vidala. Swoja droga karny powinien byc powtorzony. Bramkarz stal 1m od bramki w momencir strzalu
1
Iniesta i Xavi od razu byli liderami drużyny? Isco w Realu od pierwszego dnia był tym kogo byście obecnie chcieli?
12
Nie ma to jak "losowanie" gdzie od tygodnia wszyscy wiedzieli ze trafiny na Chelsea
0
Mecz słaby. Dopiero zaczeła sie gra jak mieliśmy jednego gravza więcej. Ważne 3 pkt
1
Bo?
5
Szkoda ze Suarez nie zamknal meczu. Do konca bedzie nerwowo. Mial taka patelnie od Leo ze mogl to przyjac
0
Zauważcie jeszcze co robi Luis jak Denis holuje piłke...stoi w miejscu. Zamiast zrobić jakiś ruch do przodu ten stoi lub sie cofa. Generalnie gramy dzis fatalnie, zreszta od poczatku sezonu nie zachwycamy. Ter Stegen nam kilka punktow uratowal
0
Niech wejdzie Paco. Zagrajmy 2 ST i Leo na SPO
2
Wszyscy jada na Denisa ale jak sie popatrzy na Luisa to i tal gra dobrze
0
Szkoda ze do Rakiety nie podal
0
Niestety gramy wielka QP. Nie ma kim atakowac, nie ma lim kreowac.
1
Z Realem bedzie ciezko, bardzo ciezko. Villareal wjezdza w nasza obrone jak chce. Z Krolewskimi bedzie jeszcze gorzej
7
Oglądaliście FC Koln SC Freiburg? Z wyniku 3:0 wyszli na 3:4 :)