1

Nie rozumiem czemu nie dadza Dembele na lewe skrzydło. Suarez na skrzydle traci połowę umiejętności

2

Postawiłem na wygraną Celty u buka w zakladzie systenowym. Kurs 3.5 wiec ladnie mi przemnozyl reszte zakladow. Jak wygramy to bede sie cieszyl, a jak przegramy bedzie mniej smutno :)

2

Ludzie skąd Wy się urwaliście. Pomyśl kolego, że pracujesz w firmie Microsoft, Intel czy innej z topowych firm, przychodzi inna firma i mówi Ci, przyjdź do nas a będziesz zarabiał 4 razy więcej, a jeszcze za samo przejście dostaniesz premie równą Twoim 5 letnim zarobkom.

Wtedy już widzę, jak wychodzisz i mówisz, że nie pójdziesz bo pracujesz w firmie z tradycjami, topowej na świecie...

7

Wbrew pozorom właściwe użycie przecinka ma duże znaczenie np.:
Moja stara piła, leży w garażu
Moja stara piła leży w garażu

Jeden przecinek, a różne zdania :)

1

Ciekawe jak to Valverde poukłada. Przeszliśmy na 442 co funkcjonowało nieźle tzn nie było widowiskowe ale były wyniki. Ciekawe co będzie teraz, oby nie Suarez na skrzydle.

6

Dostanie potrojenie zarobków i jeszcze dzisiaj wsiądzie w samolot

2

Ja mam od wczoraj jelitówkę także wolałbym katar.. :)

9

Komentarz z notatnika. Myslalem, że nic mnie już nie rozbawi jak CR7 grający niemal każdy klasyl z kontuzją, a jednak. Znawcy Fifa tez tam sa :)



Nie wiem czy ktoś już o tym pisał ale tak na chłodno analizując ten mecz wydaje mi się że naszym gwoździem do trumny w tym meczu była zbyt wczesna pora, a mianowicie niejednolite oświetlenie murawy, jak ktoś grał kiedyś w Fifę mecze online na niejednolicie oświetlonej murawie to doskonale wie o czym mówię, ja pamiętam że zawsze się wtedy męczyłem i marnowałem wiele setek niezależnie od tego z jakim leszczem bym nie grał, no ale nieważne. Generalnie wydaje mi się że gdybyśmy grali w normalnych godzinach to jestem prawie pewny że przy takiej przewadze prowadzilibyśmy ze 2:0 jak nie lepiej, bo chyba nie muszę przypominać jak w jednej akcji CR7 w ogóle nie trafił w piłkę co mu się normalnie nie zdarza.

13

Ja slyszalem, ze Leo boli zab, a Suarez polamal sobie paznokiec u reki. Jakby co wiadomo czemu zgarali slabo

9

Moze byc i wersja 100 ale dopoki na telefonie bedziecie bombardowali tak reklamami, ktorych czesc z nich nie ma jak zamknac to jak dla mnie żadnej poprawy nie będzie. Co podstrona to reklama, a czasami wczytuje sie reklama 2 razy na jednej stronie. Miejcie umiar...

3

Czyli od tygodnia ćwiczą wrzutki

0

I mieli rację. Nie napisali nigdzie czy kwestią 24h czy 2mln godzin :)

0

Niewiele? Oprócz premii od wartości transferu kilku procentowej to faktycznie.
Myślę, że jej wisi to czy zarobi z 10mln euro, bo po co..

14

-Mamo mamo zrób mi frytki
- Ale przecież nie ma ziemniaków
- Trudno, zjem z chlebem :)

3

Eh ten Neymar. Mimo wszystko szkoda, że odszedł.

0

Karny nie powinien byc powtorzony?

1

hajhaha Paulinho. Co za gosciu

1

Szkoda ze nie zagrał do Vidala. Swoja droga karny powinien byc powtorzony. Bramkarz stal 1m od bramki w momencir strzalu

1

Iniesta i Xavi od razu byli liderami drużyny? Isco w Realu od pierwszego dnia był tym kogo byście obecnie chcieli?

12

Nie ma to jak "losowanie" gdzie od tygodnia wszyscy wiedzieli ze trafiny na Chelsea

0

Mecz słaby. Dopiero zaczeła sie gra jak mieliśmy jednego gravza więcej. Ważne 3 pkt

1

Bo?

5

Szkoda ze Suarez nie zamknal meczu. Do konca bedzie nerwowo. Mial taka patelnie od Leo ze mogl to przyjac

0

Zauważcie jeszcze co robi Luis jak Denis holuje piłke...stoi w miejscu. Zamiast zrobić jakiś ruch do przodu ten stoi lub sie cofa. Generalnie gramy dzis fatalnie, zreszta od poczatku sezonu nie zachwycamy. Ter Stegen nam kilka punktow uratowal

0

Niech wejdzie Paco. Zagrajmy 2 ST i Leo na SPO

2

Wszyscy jada na Denisa ale jak sie popatrzy na Luisa to i tal gra dobrze

0

Szkoda ze do Rakiety nie podal

0

Niestety gramy wielka QP. Nie ma kim atakowac, nie ma lim kreowac.

1

Z Realem bedzie ciezko, bardzo ciezko. Villareal wjezdza w nasza obrone jak chce. Z Krolewskimi bedzie jeszcze gorzej

7

Oglądaliście FC Koln SC Freiburg? Z wyniku 3:0 wyszli na 3:4 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?