jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Serio bawi Cie pisanie takich glupot?
1
Też uważam, że to słaba kombinacja. Powinien grać na LW, na RW Leo
3
Mnie tylko wkurza to, że praktycznie każda piłka w/przed polem karnym jest adresowana do Leo.
Alba zamiast Digne i jedziemy z nimi
0
Tez tak.mysle.
63
Specjalnie prowokujesz czy nie masz pojęcia o piłce?
0
No to wygląda na to, że gramy 4222, 433 lub 4231. Ciekawe czy Rakieta i Paulinho będą grali w linii na CDM
3
Bardziej chodzi o taką akcję medialną i nakręcenie zbiórki. To tak jakby nagle okazało się, ze ze zbiórki WOŚP kupuje sprzęt do niemieckich szpitali. Tu i tu by ratowali dzieci więc w sumie co za różnica.
Chwała im za to, że wyruszyli i pomogli. Chodzi mi tylko o nasze media (chociaż w sumie jakie WP i ONET są nasze jak to własność zagranicznych firm)
1
Tak w temacie tej całej akcji ratunkowej Mackiewicza.
Fajnie to wczoraj rozegrali. Robili zbiórkę wśród Polaków na helikopter żeby ratować naszego rodaka po czym w już nocy mówiło się, że cała akcja ratunkowa jest tak na prawdę po Francuzkę. Znając dzisiejszy świat nie zdziwię się jeżeli za uratowaniem jej nie stoi bohaterstwo, a gigantyczna kasa jaka została im obiecana.
1
Ogląda ktoś z Was ten mecz? Valencia wyszła podstawowym składem czy oszczędzają się na nas? Real ich mocno ciśnie?
0
A ja czuje, ze Real jest podrażniony i wygra z 3:1
0
Wiedząc jaki mają budżet i jakie ciśnienie na wzmocnienie składu na promocje raczej nie mogą liczyć. W tej kasie kupią 2, max 3 dobrych grajków aczkoliwek tam trenera potrzeba co potrzasnie szatnia bo nie oszukujmy sie ale zawodników mają świetnych
18
A w kubeczku herbatka po góralsku :)
26
Hahahah co on bierze. Po pierwszej połowie powinno być co najmniej 4:0 gdyby nasi wykorzystali swoje szanse, wówczas jego chłopcy mogli zostać pod prysznicem bo byłoby po meczu.
"W rywalizacji przez 180 minut nie wiem, czy to jest zasłużony zwycięzca, czy też nie. "
Rozbawił mnie na całego. Gdyby nie skuteczność w obu spotkaniach nie byłoby co z nich zbierać.
1
Ivan wczoraj zagrał bardzo dobrze ale kurcze raz bardzo zawalił za co pewnie redakcja utnie mu ocenę, gdy podał do przeciwnika i Espanyol miał bardzo groźną kontrę
32
Eh, znowu do niedzieli trzeba czekać na kolejny mecz. Po wczorajszym chcę więcej.. Barcelony.. Coutinho...chcę więcej!! :)
2
Coutinho będzie mega wzmocnieniem. Jak jeszcze Dembele dojdzie do siebie i złapie formę będzie miazga
2
Kurde strzelmy na 3:0 bo zawalu dostane
1
Powinno byc z 4:0 i spokoj. Strzelmy kurcze kolejne gole bo obawiam sie ze w koncówce znowu cos wcisną
1
Dobijmy ich w tej polowie prosze. Tyle okazji mamy
0
Aż strach pomyśleć co Valverde powiedział piłkarzom w szatni przed meczem. Wyszli jak wygłodniałe psy :D
10
Iniesta i jego przetrzymywanie piłki to jest coś niesamowitego
0
Bo takich nie ma :)
7
Najlepszy dla nas będzie remis obu ekip
0
Szarpałbym jak Reksio szynkę :)
To chyba dziennikarka, wątpię żeby miała taką figurę siedząc na kanapie i grając całe dnie w gry :)
0
Standard. Ja też miałem wykładowców gdzie ściągaliśmy od siebie z kumplami. Im mówił, że jest ok, mi że takie rozwiązanie jest nie dopuszczalne i nie wie skąd mi wyszedł taki wynik (oni mieli identyczny i dostali 4, a ja 1).
Miałem też fajną babką co sprawdzała kolosa przy mnie i było: "hmm, tu dobrze, tu dobrze, tu dobrze.. mogę postawić panu 2... "
Taki life
8
Jezu kolejny. Mało co wie o piłce ale lubi pisać górnolotne teksty. Jakbyś się bardziej interesował to byś wiedział, że tak się mówi na Leganes w Hiszpanii więc tytuł bardzo fajny i z jajem.
1
Lepiej na wyrost ubrać się elegancko niż przyjść jak nurek gdy wszyscy są w garniakach :)
14
Pamiętam jak wszyscy mówili, że on się nie nadaje na obrońcę i co ten Guardiola robi.
Pep miał nosa, widział w nim to czego inni nie widzieli.
Prawda jest taka, że gdyby Masche miał budowę ciała jak np Umtiti to byłby najlepszym obrońcą na świecie.
0
A tak na marginesie, co to za jakaś nowa GRA z Mascherano o nazwie "CIAS" bo widzę okładkę tu na stronie, a na allegro nie ma :))
3
Chyba chodzi Ci o tą sytuację z Bendtnerem