8

Taa, z tego cyklu mój Szwagier, wielki kibic Legii ciągle sprzedaje mi suchary typu dlaczego Legia jest lepsza od Barcelony? Bo Barcelona nie zdobyła mistrzostwa Polski.

32

I jak tacy ludzie mają być normalni. Tygodniowo zarabiają tyle co przeciętny Kowalski przez 50 lat..

42

Neymar pasuje wszędzie tam gdzie jest dużo mamony

0

Jak trafi kiedyś do drużyny tygodnia, karta automatycznie zwiększy swojej statystyki i będzie taka sama jak karta z drużyny tygodnia.
Generalnie nie warto w nią inwestować jak nie masz kasy bo to, że on trafi do TOTW jest bardzo, bardzo mało prawdpodobne

46

Faktycznie ich obraził. Powiedział, że prezes jest Chin... a co miał powiedzieć, że z Rumunii? Powiedział prawdę

10

Paulinho zdecydowanie. U mnie gra bardzo dobrze, sporo goli strzela i fajnie podłącza się do ataku.

21

Myślę, że mistrzem brodzenia w wodzie był Iniesta. MOTM Pique. Jeszcze Digne kraulem śmigał przy linii bocznej więc jemu na zachętę ocena 7.
Reszta bez oceny :)

1

Tu nie chodzi u usprawiedliwienie. Zabrali nam mocny argument do gry. To tak jakbyś Stochowi zabrał jedną nartę i powiedział, żeby wygrał konkurs :)

4

Zastanawiam się dlaczego sędzia wczoraj nie przewał meczu do czasu doprowadzenia boiska do porządku, albo nie odwołał go całkowicie.
Dawno nie widziałem czy to w BPL czy Serie A czy właśnie w La Liga żeby mecz był rozgrywany w tak fatalnych warunkach.
W drugiej połowie to już nie przypominało piłki nożnej. Barca 90% swoich podań gra po ziemi także działało to przeciwko nam. Wiem, że przeciwnik grał w takich samych warunkach ale posiadając piłkę 28% czasu i grając długie dzidy, myślę że im wszystko jedno.

0

By go jednym strzałem zabił

2

Dawno tak się nie zmęczyłem oglądaniem "meczu?"

4

Jakby Sami dorwał tego małego z Espanylou... dobrze, że Pique go powstrzymał :)

0

Kolejne czerwo powinno być

0

Szkoda tylko, że wygląda na to, że akurat Espanyol przerwie naszę serię

162

Naldo super gosc. Podbiegl do sedziego, wyliczyl na palcach swoje faule i poprosil o zolta kartke. RESPECT

1

Alba i Jordi Alba na ławce. Jednego na LB, drugiego na RB i jazda

2

Ja jestem nawet zdania, że u nas powinien być przegląd prasy zanim poszczególne gazety wypuszczą oficjalnie swoje wydania. Jak szaleć to na całego :)

1

Dopiero dziś po 19 wyjdą OTW

0

Póki co nie zachwyca ale mówiąc szczerze ciężko tak z marszu wejść do składu Barcy. Tym bardziej należy zrozumieć adaptację Dembele, który jest dużo młodszy i nie jest takim nazwiskiem jak Cou.

0

Jest świetny. Obawiam się, że zwlekanie z tym jego jego nowym kontraktem nic dobrego nie wróży. Niby chce grać w Barcy, niby jest szczęśliwy ale jak się okaże, że poprzez nasze drabinki płacowe, inny klub będzie mógł mu zaoferować 3 razy większe wynagrodzenie (np PSG czy Man Utd) to nie wiem czy ta miłość przetrwa tą próbę.

8

No nic. Miejmy nadzieje, że Mina wyciagnie z szafki w szatni ta torbe z bialym proszkiem i nasi sie troche rozbudzą.

0

Nie przejmuj się. W rewanzu na pewno coś strzelimy.

1

Coutinho niestety zna już zasady, a pierwsza z nich mówi:
1. Jak masz dobrą pozycję do oddania strzału.... podaj do Messiego

Suarez mu już przekazał :)

1

Poczekajcie, ludzie jeszcze hot dogi jedzą w tunelach na każdym piętrze

2

Iniesta

57

Byle nie wystawiał Coutinho znowu na prawym skrzydle. Wtedy nie dość, że Cou czuje się źle, Messi również ma mniej miejsca, a Suarez ląduje na lewym skrzydle

0

Jak kupimy kolejnego gracza, żeby go wystawiać na innej pozycji niż grał całe życie to nie ma sensu

1

Nic nie pokał ale nie potrzebnie go trener wystawił na prawym skrzydle. Nie mógł się odnaleźć

2

Strasznie mizerny mecz w naszym wykonaniu. Paulinho grając od 1 minuty kolejny raz słabo. Sędzie pomógł to fakt ale w naszym przypadku 5 razy zabierze, raz odda.

10

Chyba trzeba do Valverde wyslac kompilacje z Youtube z bramkami Coutinho to moze go wystawi na lewe skrzydlo. Wiekszosc jego goli to zejscie ma prawą nogę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?