jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Taa, z tego cyklu mój Szwagier, wielki kibic Legii ciągle sprzedaje mi suchary typu dlaczego Legia jest lepsza od Barcelony? Bo Barcelona nie zdobyła mistrzostwa Polski.
32
I jak tacy ludzie mają być normalni. Tygodniowo zarabiają tyle co przeciętny Kowalski przez 50 lat..
42
Neymar pasuje wszędzie tam gdzie jest dużo mamony
0
Jak trafi kiedyś do drużyny tygodnia, karta automatycznie zwiększy swojej statystyki i będzie taka sama jak karta z drużyny tygodnia.
Generalnie nie warto w nią inwestować jak nie masz kasy bo to, że on trafi do TOTW jest bardzo, bardzo mało prawdpodobne
46
Faktycznie ich obraził. Powiedział, że prezes jest Chin... a co miał powiedzieć, że z Rumunii? Powiedział prawdę
10
Paulinho zdecydowanie. U mnie gra bardzo dobrze, sporo goli strzela i fajnie podłącza się do ataku.
21
Myślę, że mistrzem brodzenia w wodzie był Iniesta. MOTM Pique. Jeszcze Digne kraulem śmigał przy linii bocznej więc jemu na zachętę ocena 7.
Reszta bez oceny :)
1
Tu nie chodzi u usprawiedliwienie. Zabrali nam mocny argument do gry. To tak jakbyś Stochowi zabrał jedną nartę i powiedział, żeby wygrał konkurs :)
4
Zastanawiam się dlaczego sędzia wczoraj nie przewał meczu do czasu doprowadzenia boiska do porządku, albo nie odwołał go całkowicie.
Dawno nie widziałem czy to w BPL czy Serie A czy właśnie w La Liga żeby mecz był rozgrywany w tak fatalnych warunkach.
W drugiej połowie to już nie przypominało piłki nożnej. Barca 90% swoich podań gra po ziemi także działało to przeciwko nam. Wiem, że przeciwnik grał w takich samych warunkach ale posiadając piłkę 28% czasu i grając długie dzidy, myślę że im wszystko jedno.
0
By go jednym strzałem zabił
2
Dawno tak się nie zmęczyłem oglądaniem "meczu?"
4
Jakby Sami dorwał tego małego z Espanylou... dobrze, że Pique go powstrzymał :)
0
Kolejne czerwo powinno być
0
Szkoda tylko, że wygląda na to, że akurat Espanyol przerwie naszę serię
162
Naldo super gosc. Podbiegl do sedziego, wyliczyl na palcach swoje faule i poprosil o zolta kartke. RESPECT
1
Alba i Jordi Alba na ławce. Jednego na LB, drugiego na RB i jazda
2
Ja jestem nawet zdania, że u nas powinien być przegląd prasy zanim poszczególne gazety wypuszczą oficjalnie swoje wydania. Jak szaleć to na całego :)
1
Dopiero dziś po 19 wyjdą OTW
0
Póki co nie zachwyca ale mówiąc szczerze ciężko tak z marszu wejść do składu Barcy. Tym bardziej należy zrozumieć adaptację Dembele, który jest dużo młodszy i nie jest takim nazwiskiem jak Cou.
0
Jest świetny. Obawiam się, że zwlekanie z tym jego jego nowym kontraktem nic dobrego nie wróży. Niby chce grać w Barcy, niby jest szczęśliwy ale jak się okaże, że poprzez nasze drabinki płacowe, inny klub będzie mógł mu zaoferować 3 razy większe wynagrodzenie (np PSG czy Man Utd) to nie wiem czy ta miłość przetrwa tą próbę.
8
No nic. Miejmy nadzieje, że Mina wyciagnie z szafki w szatni ta torbe z bialym proszkiem i nasi sie troche rozbudzą.
0
Nie przejmuj się. W rewanzu na pewno coś strzelimy.
1
Coutinho niestety zna już zasady, a pierwsza z nich mówi:
1. Jak masz dobrą pozycję do oddania strzału.... podaj do Messiego
Suarez mu już przekazał :)
1
Poczekajcie, ludzie jeszcze hot dogi jedzą w tunelach na każdym piętrze
2
Iniesta
57
Byle nie wystawiał Coutinho znowu na prawym skrzydle. Wtedy nie dość, że Cou czuje się źle, Messi również ma mniej miejsca, a Suarez ląduje na lewym skrzydle
0
Jak kupimy kolejnego gracza, żeby go wystawiać na innej pozycji niż grał całe życie to nie ma sensu
1
Nic nie pokał ale nie potrzebnie go trener wystawił na prawym skrzydle. Nie mógł się odnaleźć
2
Strasznie mizerny mecz w naszym wykonaniu. Paulinho grając od 1 minuty kolejny raz słabo. Sędzie pomógł to fakt ale w naszym przypadku 5 razy zabierze, raz odda.
10
Chyba trzeba do Valverde wyslac kompilacje z Youtube z bramkami Coutinho to moze go wystawi na lewe skrzydlo. Wiekszosc jego goli to zejscie ma prawą nogę