jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Bo już ruszył w kierunku trybuny :)
15
Widać, żę Valverde mocno się przykłada do treningu Denisa Suareza.
Nawet mu pokazuje gdzie na trybunach ma zasiąść
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/28699177_10156586083849305_307082019584238762_o.jpg?oh=d8bc1b801736b2d7ae70523725307b50&oe=5B032BDF
1
Cały czas nie może dojść do siebie po ostatniej kontuzji
1
Widzę, że Espanyol też na poważnie potraktował ten mecz :D Po co w ogóle organizować takie zawody?
9
Krzysztof Hołowczyc też już nie ma :)
0
Patrząc na "oszczędzanie' zawodników przez Valverde to wcale mnie nie zdziwi jak zobaczę Leo w pierwszym składzie.
25
Iniesta jest jedyny i niepowtarzalny. Coutinho może i lepiej strzela ale nikt tak nei prowadzi piłki jak Iniesta. To co on potrafi zrobić w gąszczu przeciwników to poezja. Tylko Messi może się z nim równać.
0
Jestem nieco zawiedziony Valverde. Atletico musiało atakować i gało w pewnej chwili 4 napastnikami i 3 środkowymi obrońcami. Mógł wpuścić Dembele, który miałby szansę się urywać na skrzydle lub nawet w środku pola gdyby wszedł za wykończonego Suareza. Kolejna kwestia to końcówka meczu, sędzia dolicza 3 min, a nasz trener nie wykorzystuje zmiany na zabranie czasu, No ale ważne, że Andre Gomes dostał swoje mnuty, a Denis Suarez ogląda mecze z trybun
1
Nie ma to jak bezstronny prezes ligi. To jakieś jaja. Za same swoje poglądy powinien zostać zdymisjonowany w trybie natychmiastowym
0
Tak i rezerwy nie zagrały, a podstawie się nie chciało
0
I to jest taki debilizm. Dzisiaj tracimy punkty żeby gryźć trawę w sobotę. Nie lepiej było przycisnąć już w pierwszej połowie i zamknąć mecz gdy pół drużyny Las Palmas miało żółte kartki?
Gra 442 to głupota. W ataku zostaje sam Suarez na 4 obrońców bo Messi się cofa.
Wkurzony jestem strasznie
2
Jak mam byc szczery to nie wiem co Wy widzicie w Sergi Roberto
0
Wedlug mnie to bylo czerwo dla naszych obu srodkowych obrońców. Jak szalec to szalec panie lahoz
5
Hahahha poszedl przelew do Lahoza. Ja piernicze miliony osob to widza, a on takie rzeczy odwala
1
Co jak co ale ławkę mamy zaje**stą :)
0
Ja ostatnio gram w fortunie. Nie mam porównania z innymi ale samo obstawianie jest ok. Niestety bardzo ciężko coś wygrać. Wiecznie jakieś "niespodzianki"
8
Chyba na dom Leo Messiego napadłeś :D
0
Hahhaa Suarez robil co mogl zeby kartke dostac ale sedzia nieugiety
1
No to Alena już sobie pograł w pierwszym składzie..
0
Dobrze, że Real nie kupił De Gea
0
A Ty spędzasz ze mną każdy dzień i wiesz co oglądam. Wróżbita Maciej?
1
Kupujemy przeciętniaka za duże pieniądze. Jest wielu sprawdzonych graczy w Europie, a sprowadzamy wielką niewiadomą
0
W kilku słowach to bez pomysłu. Klepaliśmy do znudzenia ale nic z tego nie wynikało.
18
Hmm historia zatoczyła koło. Kiedyś to Leo podawał z lewej strony boiska do Iniesty ustawionego bliżej środka pola karnego, a dzisiaj role się odwróciły.
O ile się nie mylę tamten gol również był strzelony na tą bramkę.
0
dzieki, bajka trasmisja
0
2084 osoby, a nikt nie może podać dobrego linku. Rozumiem, że każdy ma canal+.. Dzięki ziomki...
0
Kochani, da ktoś link?
0
dajcie link do meczu!!
0
dajcie jakiś link bo kolejny stream wylaczyli
5
wez wyjdz czlowieku. Po co siedzisz na tej stronie jak tak zyczysz swojej druzynie