1

Denis, kurde ma trochę pecha mimo wszystko bo umiejętności mu nie brakuje

0

Pięknie Kutinio zagrał

0

0

Ładnie gramy

1

strata czasu

9

Luis Suarez gra co mecz 90 min i strzela jedna setke na 5 jakie ma, Denis gra 10min miesiecznie i placz, ze nie strzelil.
Mamy fatalnego trenera

33

Zastanawiam sie po co nam lawka rezerwowych. Niech Valverde zabiera na wyjazdy 11 zawodnikow bo reszta traci tylko czas

0

Od tego jest trener zeby reagowac, za to mu placa. Roberto gral mega piach i oddychal rekawami to od tego jest trener zeby go zmienic. Suarez jest cieniem samego siebie to dajmy szanse Paco. Cos robmy a nie powielamy bledy i czekamy, ze cos sie samo zrobi, samo naprawi

0

Gramy brzydko, a w dodatku na wyjazdach w LM wyciskaja nas jak stara szmate. Rok temu z Juve i PSG, w tym roku Roma. My w tych meczach nie istnielismy, nie potrafilismy zagrozic w jakikolwiek sposob przeciwikowi.
Mi sie odechcialo wszystkiego jak w meczu z Roma przy stanie 2:0 mielismy rzut wolny pod ich polem karnym i... rozegralismy pilke przez Ter Stegena.
Niemal caly sezon gramy brzydko. Tylko wyniki bronily trenera i team.Do wtorku..

1

Transfer do Liverpoolu jest już klepnięty

2

Przykro mi to pisać.. ale moze to i dobrze. Wszystko się kiedyś kończy.

1

Co za bzdura. Jak Ajax da 250mln niech idzie

3

A dlaczego miałaby być? Chyba, że gospodarcza. Bawi mnie to wieczne straszenie wojnami i końcem świata. Ciągłe przepowiednie, teksty ekspertów.
Jestem hardcorem bo przeżyłem już z 6 końców świata i z 8 potencjalnych wojen

0

Co Messi odczuwa? A Ty co być odczuwał mając co miesiąc z 10mln euro? Smutek? :)

8

Tak się wygrywa LM

3

Zastanawiam się na co czeka Sevilla. Żeby mieć szansę na awans potrzebują 2 gole, a nie grają nic

0

Spokojnie, przewalimy jeszcze z Realem w lidze, a Real wygra LM i tyle będzie wart nasz sezon.

0

Piardu piardu. Gdyby przegrali po walce to tak ale oni wyszli i nic nie zrobili żeby awansować, a wystarczyło niewiele. Myślę, że tutaj z LA Rambla udało by się skrzyknąć 11 chłopaków co chociaż półprofesjonalnie grają w piłkę i utrzymalibyśmy przewagę z pierwszego meczu walką i zaangażowaniem.

3

Jego czas już minął, niestety. Wieku i fizyczności nie oszukasz. On był idealnym grajkiem w momencie jak miał obok siebie Xaviego. Obaj wpływali na siebie. Sprawiali, że i jeden i drugi grali lepiej

3

Dobra, niech mi teraz już na spokojnie powie co Wy widzicie w tym Roberto. Strzelił gola z PSG, który dał nam wygraną ale nie dał LM. Gra totalny piach. Ani z niego dobry obrońca ani pomocnik. Czym jest lepszy niż taki Rafinha, Alena czy Denis Suarez? Oni też są wychowankami.
Obserwuję go cały sezon i cały czas próbuję znaleźć ten magiczny pierwiastek, który powoduje, że 3/4 z Was go ubóstwia i obawiało się, że nam mogą go podkupić za 40 baniek.
Gościu nie ma szybkości, nie ma strzału, nie ma dryblingu. Jest jest silny, nie jest wysoki, nie jest zwinny. W kilku meczach poleciał do przodu z piłką czym zaskoczył przeciwnika ale ten gościu nie ma nic, co mnie przekonuje... a no tak, wychowanek i ma Barce w sercu...
Możecie mnie hejtować ale liczę na dyskusję na poziomie. Chciałbym jako wieloletni kibic Barcy również odkryć ten fenomen jego talentu.

0

Nie wiem o jakim zimnym prysznicu czy lekcji pokory. Zagraliśmy dokładnie tak samo jak rok temu z PSG i z Juve na wyjeździe. Nie wiem z czego to wynika ale nasi zawodnicy zapominają jak się gra na wyjazdach.
Kolejny trener gdzie nie ma rotacji składem, nie ma wprowadzania młodych zawodników, a ci z podstawy grają za nazwisko, a nie za obecną formę.
Czemu klubu tak wielkiego jakim jest Barcelona nie stać na trenera ze światowego TOPu. Jeżeli nie możemy takiego zatrudnić to wolałbym choćby Puyola czy Xaviego. Może oni nauczą naszych zawodników wymienić 2 podania z pierwszej piłki.

2

Po wczorajszym meczu i tym co nasi kopacze pokazali juz mi w sumie obojetne czy wygramy majstra i puchar.

0

Ale mialem dzisiaj koszmar senny. Snilo mi sie ze przegralismy z Roma 3:0 i odpadlismy z LM. Dobrze, ze jestesmy Barcelona i taki scenariusz jest niemozliwy... oh wait

2

Jedno jest pewne, dzisiejszy mecz zapadnie na długo w pamięci naszej jak i innych kibiców. W zeszłym roku dokonaliśmy niemożliwego eliminując PSG, w tym roku dokonaliśmy niemożliwego odpadając z Romą.
Gramy jedno wielkie gów** większość sezonu. Przebłyski Messiego nas ratowały, a w LM nijaki own goal. Potrzeba zmian, wielu zmian w naszej drużynie żeby coś drgnęło. Kasa uderzyła naszym grajkom do głowy. Za to ile oni zarobili hajsu dzisiaj to ja też mogłem wyjść i postać na murawie..

0

Najlepsze będzie jak jeszcze nie wygramy majstra, a i w pucharze polegniemy. Po sezonie odejdzie Umtiti, Iniesta, być może Messi po tym ostatnim wpisie Neymara i będzie wesoło. Mówiąc szczerze nie płakałbym. Nawet jak mamy nic nie wygrać kolejne 3 sezony to zbudujmy drużynę na młodych chłopakach głodnych gry, a nie na celebrytach i multimilionerach

0

Nasi 30 latkowie oraz Valverde chyba postawili cały swój majątek na awans Romy u buka. Jak ja się cieszę, że nie awansowaliśmy. Przecież taki Liverpool czy Real by z nas miazgę zrobił

4

hahahaha frajerzy bo inaczej ich nazwac nie mozna

6

Jestem przekonany, że jak my nie strzelimy to Roma coś wepchnie w ostatnie 5 minut. Gdzie są zmiany, gdzie jest trener?

0

Masakra co gramy

1

Panowie da ktoś link działający?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?