jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po prostu Arentyna poza napastnikami nie ma wartościowych zawodników. Oprócz tego trener dokonuje złych wyborów.
Co do Leo to na jego miejscu poszedł bym spacerować po Moskwie. Chociaż by sobie pozwiedzał, a nie już kolejny mecz spaceruje po murawie.
Nie ma w nim mobilizacji, nie ma sportowej złości. Jest spuszczona głowa i truchtanie. Brak mu pomysłu jak i z kim grać w tej reprezentacji.
Ciągle próbuje holować piłkę i trafia na 3-4 zawodników przeciwnika.
Sam meczu nie wygra, zwłaszcza przy takim poziomie motywacji jaki pokazuje. Chyba go to wszystko przerosło - wielka presja i nadzieje rodaków.
0
No i pięknie, Jak oni chcą walczyć o cokolwiek
3
Messi, Messi, A kto jest z jednym liderów środka pola Chorwacji? Kto jest jej filarem? Rakieta, ten za słaby wg Was na Barcelonę
0
A gdzie mieszkasz? Do Warszawy nie dotarła jeszcze i patrząc na radary pogodowe to nie wiem czy nie pójdzie bokiem
5
Ja pierdziu. Taki Iran jest lepszy w pilke nozna niz Polska. Jakich ja czasow dozylem
0
Hiszpania gra jak Barcelona bez Messiego
0
Szczęściu trzeba sprzyjać. Ronaldo wiecznie jest pod grą. Leo gdzieś drepcze w okolicach koła środkowego boiska. Stamtąd ciężko zdobyć bramkę.
Nie umniejszam Leo bo go uwielbiam ale powinien popracować na motywacją.
7
Co jak co ale CR7 ma mocną psychikę. Niesamowicie potrafi się zmobilizować i nakręcić. Widać to było w meczu z Hiszpanią. Do końca się sam mobilizował co dało świetne efekty. Zaraża tym kolegów.
Leo od kilku lat jak nie idzie, to spuszcza głowę i snuje się po boisku. Nie ma tej boiskowej złości, która jest potrzebna.
Fakt, czasami Leo coś strzeli z niczego ale przeważnie jak nie idzie to nie idzie.
15
Kozak z niego, nie ma co gadać.
0
A co Umtiti zrobil?
1
Przecież on ma już 25 lat.
3
Cześć, skąd klikasz? :)
0
Mowiac szczerze najbardziej oczekuje meczów Brazylii i Francji. Obawiam sie, ze Argentyna bedzie sie meczyla w kazdym meczu.
Jak nienawidze Cristiano tak musze mu oddac, że jest kozakiem.
1
Prosze Cie. To takie na sile szukanie zalet. Tak tempo to i Andre Gomes reguluje
6
No Panowie. Wszedl Wasz Thiago i namieszal. Byl wszedzie. Swietna zmiana...
0
I po co agresja w moim kierunku? Taka jest prawda. On wiecznie leczy kontuzje i dochodzi do formy. Zobaczysz okładkę ASa lub Sportu w 2050 roku i Thiago dalej będzie szukał formy
2
Thiago niestety nie zagra w Barcelonie w przyszłym sezonie bo spadł z dywanu na podłogę i będzie leczył kontuzję kolejne pół roku
3
Przecież jaja sobie robię :) Pamiętasz jak Real odpadł z pucharu króla bo Czeryszew zagrał pomimo, że nie powinien? Ludzie, luzujcie majty and have fun
1
Jak dla mnie skoro Antek nie przychodzi warto rozważyć Czeryszewa. Dziś strzelił 2 piękne bramki, a kilka lat temu w pojedynkę wyeliminował Real z Pucharu Króla :)
11
Omg, a byłem przekonany, że Pamiętniki z Wakacji to szczyt kiczu i żenady. Antoine przekonał mnie jednak, że nie.
1
Ż e n a d a. Jeszcze niech uruchomią płatne oglądanie filmiku i kary dla tych co poinformują o jego decyzji.
7
Już wiem co Griezman wykombinował. Pewnie wybiegnie na najbliższy mecz Francuzów w koszulce Barcy i ucałuje herb.
0
Ja sprzedałem tą pseudo grę i konto w styczniu. W sumie 1500zł na plus bo sporo coinsów uzbierałem. Po co się denerwować jak w tej grze skład za 10k często lepiej się porusza niż skład za kilka baniek.
0
Ale ten ich Beutrageno czy jak go się pisze jest malutki przy Pudzianowskim, a mi Pudzian pod pachę wchodzi więc Hiszpan ma chyba z 160cm wzrostu
2
Ta cała opera mydlana z Griezmanem sprawiła, że jego transfer stał się dla mnie totalnie obojętny. Zagrywki typu "wiem ale nie powiem" były fajne ale w przedszkolu. Kibice Atletico pewnie też mają dość. Jakby taką szopkę odstawiał jakiś z naszych graczy byłbym bardzo zniesmaczony,
3
Skonczyłem czytać na wywodzie, że Rakitic nie potrafi bronić. To teraz odpowiedz sobie ile dał Messi w tych feralnych meczach LM. Jego też pogońmy..
13
Właśnie tak wspaniale osoby typu Ramos, Perez czy niegdyś Pepe, są wizytówką tego klubu. Wystarczyło poczekać 2-3 tygodnie z ogłoszeniem przyjścia trenera. Co za durnie.
Już Griezman potrafi być bardziej tajemniczy chociaż wszyscy wiedzą, że coś jest na rzeczy.
2
Podobno są przecieki kto miałby zostać nowym trenerem reprezentacji Hiszpanii.Wszystko wskazuje na niezwykłego taktyka, niezwykle ciepłego i radosnego człowieka - Jacka Gmocha hyhyhy
0
I tak kupisz fife i tak jak co roku :)
0
Ciekawe za ile. W letnim okienku pisali, że my mamy za niego dać 80-120mln. Pewnie Atletico z 40 dało