1

Po prostu Arentyna poza napastnikami nie ma wartościowych zawodników. Oprócz tego trener dokonuje złych wyborów.

Co do Leo to na jego miejscu poszedł bym spacerować po Moskwie. Chociaż by sobie pozwiedzał, a nie już kolejny mecz spaceruje po murawie.
Nie ma w nim mobilizacji, nie ma sportowej złości. Jest spuszczona głowa i truchtanie. Brak mu pomysłu jak i z kim grać w tej reprezentacji.
Ciągle próbuje holować piłkę i trafia na 3-4 zawodników przeciwnika.
Sam meczu nie wygra, zwłaszcza przy takim poziomie motywacji jaki pokazuje. Chyba go to wszystko przerosło - wielka presja i nadzieje rodaków.

0

No i pięknie, Jak oni chcą walczyć o cokolwiek

3

Messi, Messi, A kto jest z jednym liderów środka pola Chorwacji? Kto jest jej filarem? Rakieta, ten za słaby wg Was na Barcelonę

0

A gdzie mieszkasz? Do Warszawy nie dotarła jeszcze i patrząc na radary pogodowe to nie wiem czy nie pójdzie bokiem

5

Ja pierdziu. Taki Iran jest lepszy w pilke nozna niz Polska. Jakich ja czasow dozylem

0

Hiszpania gra jak Barcelona bez Messiego

0

Szczęściu trzeba sprzyjać. Ronaldo wiecznie jest pod grą. Leo gdzieś drepcze w okolicach koła środkowego boiska. Stamtąd ciężko zdobyć bramkę.
Nie umniejszam Leo bo go uwielbiam ale powinien popracować na motywacją.

7

Co jak co ale CR7 ma mocną psychikę. Niesamowicie potrafi się zmobilizować i nakręcić. Widać to było w meczu z Hiszpanią. Do końca się sam mobilizował co dało świetne efekty. Zaraża tym kolegów.
Leo od kilku lat jak nie idzie, to spuszcza głowę i snuje się po boisku. Nie ma tej boiskowej złości, która jest potrzebna.
Fakt, czasami Leo coś strzeli z niczego ale przeważnie jak nie idzie to nie idzie.

15

Kozak z niego, nie ma co gadać.

0

A co Umtiti zrobil?

1

Przecież on ma już 25 lat.

3

Cześć, skąd klikasz? :)

0

Mowiac szczerze najbardziej oczekuje meczów Brazylii i Francji. Obawiam sie, ze Argentyna bedzie sie meczyla w kazdym meczu.
Jak nienawidze Cristiano tak musze mu oddac, że jest kozakiem.

1

Prosze Cie. To takie na sile szukanie zalet. Tak tempo to i Andre Gomes reguluje

6

No Panowie. Wszedl Wasz Thiago i namieszal. Byl wszedzie. Swietna zmiana...

0

I po co agresja w moim kierunku? Taka jest prawda. On wiecznie leczy kontuzje i dochodzi do formy. Zobaczysz okładkę ASa lub Sportu w 2050 roku i Thiago dalej będzie szukał formy

2

Thiago niestety nie zagra w Barcelonie w przyszłym sezonie bo spadł z dywanu na podłogę i będzie leczył kontuzję kolejne pół roku

3

Przecież jaja sobie robię :) Pamiętasz jak Real odpadł z pucharu króla bo Czeryszew zagrał pomimo, że nie powinien? Ludzie, luzujcie majty and have fun

1

Jak dla mnie skoro Antek nie przychodzi warto rozważyć Czeryszewa. Dziś strzelił 2 piękne bramki, a kilka lat temu w pojedynkę wyeliminował Real z Pucharu Króla :)

11

Omg, a byłem przekonany, że Pamiętniki z Wakacji to szczyt kiczu i żenady. Antoine przekonał mnie jednak, że nie.

1

Ż e n a d a. Jeszcze niech uruchomią płatne oglądanie filmiku i kary dla tych co poinformują o jego decyzji.

7

Już wiem co Griezman wykombinował. Pewnie wybiegnie na najbliższy mecz Francuzów w koszulce Barcy i ucałuje herb.

0

Ja sprzedałem tą pseudo grę i konto w styczniu. W sumie 1500zł na plus bo sporo coinsów uzbierałem. Po co się denerwować jak w tej grze skład za 10k często lepiej się porusza niż skład za kilka baniek.

0

Ale ten ich Beutrageno czy jak go się pisze jest malutki przy Pudzianowskim, a mi Pudzian pod pachę wchodzi więc Hiszpan ma chyba z 160cm wzrostu

2

Ta cała opera mydlana z Griezmanem sprawiła, że jego transfer stał się dla mnie totalnie obojętny. Zagrywki typu "wiem ale nie powiem" były fajne ale w przedszkolu. Kibice Atletico pewnie też mają dość. Jakby taką szopkę odstawiał jakiś z naszych graczy byłbym bardzo zniesmaczony,

3

Skonczyłem czytać na wywodzie, że Rakitic nie potrafi bronić. To teraz odpowiedz sobie ile dał Messi w tych feralnych meczach LM. Jego też pogońmy..

13

Właśnie tak wspaniale osoby typu Ramos, Perez czy niegdyś Pepe, są wizytówką tego klubu. Wystarczyło poczekać 2-3 tygodnie z ogłoszeniem przyjścia trenera. Co za durnie.
Już Griezman potrafi być bardziej tajemniczy chociaż wszyscy wiedzą, że coś jest na rzeczy.

2

Podobno są przecieki kto miałby zostać nowym trenerem reprezentacji Hiszpanii.Wszystko wskazuje na niezwykłego taktyka, niezwykle ciepłego i radosnego człowieka - Jacka Gmocha hyhyhy

0

I tak kupisz fife i tak jak co roku :)

0

Ciekawe za ile. W letnim okienku pisali, że my mamy za niego dać 80-120mln. Pewnie Atletico z 40 dało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?