0

Słaby pomysł. Kolejne miesiące to będą wymysły brukowców i wprowadzanie zamętu w naszej szatni

6

Nie ma czegoś takiego jak większa połowa :)

3

Jakby grał u nas w dalszym ciągu Dani Alves już by te najbardziej kontrowersyjne modele miał w szafie :)

0

Zobacz sklep Roland z graniturami. Szyja na wymiar, ladne materialy, cena tez ok

1

Tylko dlaczego mowi to ruda matka?

1

Może to jego była i go zdradziła. Nie oceniajcie gościa po jednym artykule ;)

0

Ja gram.w 01/02. Nawet sklady aktualne mozna pobrac. Super gra

0

Po co Ci rozwiazanie ma 3 tygodnie? A co dalej?

0

No Dembele sie mocno przyczynił do tego mistrzostwa.

1

Te asysty to juz bardziej naciagane byc nie moga. Cos w stylu jak Ter Stegen wyrzuci pilke do Leo na 30m, on przedrybluje cale boisko, pilka po rykoszetach do niego wraca i uznajemy to jako asyste bramkarza.

7

Nie wiem co Wy z tym Pogba. Nie zachwycil mnie w zadnym momencie turnieju. Jest wysoki i dosc silny.. i tyle.

1

Wszystko fajnie super ale kiedy do diaska zacznie się nowy sezon? Już się nie mogę doczekać aby zobaczyć moją ukochaną Barcę z Coutinho z przepracowanym presezonem oraz resztą nowych nabytków.

0

Kompilacje to i Andre Gomes miał fajne

0

Weź zaświadczenie o bierzmowaniu i idź do aktualnej parafii.

13

No niestety Messi zagrał słabo jak i cała Argentyna. Bądź obiektywny, Ronaldo dał remis w meczu z Hiszpanią i wygraną z Maroko. Strzelił 4 bramki, Leo 1.
Ronaldo oczywiście nie jest graczem turnieju bo dużo lepiej według mnie wypadli Mbappe czy Modric ale jednak był bardziej decydujący dla swojej reprezentacji niż Leo.

27

Pewnie. Dla Gomesa to nawet szkoda w bilet inwestować do USA bo nawet bilet się nie zwróci :)

0

Taaa pewnie. 375 mln to jest kasa dla PSG, gdzie kasa dla Neymara, agenta oraz podatek? Całkowita kwota transakcji zamknie się pewnie w kwocie ok 500mln . Po ostatnich MŚ to raczej obciach chodzić w koszulce Neymara, chyba że chcesz się w niej turlać to ok ;)

0

Nie wiem czy gratulować czy współczuć :) każda baba po ślubie się zmienia, każda bez wyjątku. Kto uważa, że to nie prawda, zakłamuje rzeczywistość

1

Od razu widac ze lipa. Suarez by potrzebowal z 30 okazji zeby zdobyc 3 bramki, a tyle bybw 7 min nie stworzyli :)

8

Panowie, Abramowicz został bankrutem? Bo widzę, że wszyscy liczą na rozsprzedaż Chelsea gdyż nie dostali się do LM. W kontraktach mają zapis, że mogą odejść?
I co dalej? Chelsea będzie walczyć w kolejnym sezonie o utrzymanie w PL?
Wydaje mi się jednak, że to w większość plotki dziennikarskie.

0

Ja jestem jak najbardziej za. Niestety większość kibiców chce "nazwisk" nie patrząc na to co inni gracze mają do zaoferowania.

0

Za duzo fify. Powinni mniej grać

14

I dobrze, oni nam zawsze też podbijają. Jeżeli nie możemy go kupić to chociaż niech wydoi real :)

0

Żeby magik mógł być magikiem, potrzeba kogoś kto zabezpieczy tyły. Na tych mistrzostwach Rakitic uzupełnia idealnie całą układankę. Nie twierdzę, że Modric nie jest lepszy. Uważam, że Rakieta niesamowicie dojrzał piłkarsko. Świetnie się ustawia, przecina akcje, uniemożliwia podania. Dobrze się zastawia i wychodzi spod pressingu. Wirtuozem on nigdy nie był więc nie wymagajmy tego od niego.
Tak jak nigdy Busquest nie będzie sprinterem :D

0

Naszym Modricem będzie Coutinho

25

Ja pierniczę, ale Rakitic wróci zajechany po tych mistrzostwach. Ile ma km w nogach to szok.

2

Co by nie mowic to perez to gosciu. Potrafi swietnie zarzadzac kasa. My pewnie w wieku 35 lat wypozyczymy Messiego do Rosario z OPCJA kupna za 100mln i po tych 2 latach zakonczy kariere.
Doliczcie pensje CR7 do tych 100 baniek i wyjdzie ladna suma jak za 33 letniego gracza.
Ja jestem zadowolony, ze nie bede musial ogladac jego idiotycznych cieszynek w GD

0

Et te brukowce. Jaki Hazard? Po pierwsze on chce grać w Realu, po drugie gdzie go u nas wciśniemy. Patrząc na plotki to byśmy mieli na obsadzenie ataku Messiego, Suareza, Dembele, Coutinho, Williana, Hazarda, Mbappe, Girezmana i być może Martiala.

10

Neymar pozdrawia.

5

To co, według gazet PSG kupuje Suareza, Leo i Coutinho. Na kogo wydamy ten miliard euro? P.S. Lepiej zatankować samochód bo ceny paliw mogą podskoczyć na stacjach :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?