jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gdzie ta burza? W pruszkowie dzisiaj spokoj caly dzien
20
Jak Semedo zrozumie założenia taktyczne Barcy i lepiej się będzie ustawiał będzie PO ze świayowego topu. On jest stworzony fo Barcelony. Miejsce Roberto jest w pomocy.
0
Ale graja sk syny :)
1
Mało prawdopodobne ale jak chce niech idzie. Będzie tam psuł atmosferę bo wątpię żeby było miejsce w jednym klubie dla piłkarzy z takim ego jak Cr7 i Ney.
Jednak Ney jest zachcianką szejka, a on ma tyle kasy, że może posadzić Neymara na trybunach na cały sezon dla przykładu.
2
Legii Warszawa :)
0
hah chyba tą samą uczelnię kończyliśmy :D
0
Ponieważ przy sytuacji Bale Umtiti, Bale powinien wylecieć z boiska. Wówczas Real musiałby grać w 10, a przypominam że grali mecz we wtorek w LM więc by nie wytrzymali trudów spotkania.
43
Odnośnie wczorajszego meczu wkurza mnie jedna rzecz.
Niby na Camp Nou jest kilkaset kamer, technologia Intel 360 itp, a z sytuacji z pierwszej połowy gdzie Suarez padł w polu karnym po interwencji Navasa nie widziałem ani jednej powtórki w trakcie meczu.
Kolejne kwestia to uderzenie "w twarz" Marcelo przez Sergi Roberto. Powtórki jakie pokazywali są totalnie z czapy z kilkudziesięciu metrów. Serio przy takich technologii nie da się pokazać czy klepnął go w plecy czy w twarz?
Nie wiem co by dało VAR jeżeli nie możliwe jest wygenerowanie powtórki danej sytuacji pozwalającej na odczytanie jej w klarowny sposób.
0
Butragueno jest bo bólu uczciwy mówiąc o drużynie Realu Madryt:
"Czy byliby w finale LM, gdyby nie sędzia? Nigdy nie wiadomo. Co się stało, to się nie odstanie, szkoda."
0
No ja właśnie też
9
Nie ma spalonego. Liczą się tylko te części ciała, którymi można strzelić gola czyli ręce odpadają
0
Brawo sędzia. Został antybohaterem meczu. Skrzywdził obie drużyny aczkolwiek bardziej Barcelonę
2
Mam nadzieję, że będzie gotowy na Gran Derbi. Nie wiadomo czy zagra Iniesta więc ściągamy zawodnika o podobnej technice i umiejętnościach :)
0
O jakim uznaniu fanów mówisz? Chyba tylko uznanie fanów prześcieradeł. Inni nie mają za grosz szacunku za to jak ich sędziowie pchają
3
Zapytaj Pereza. On już przelew puścił więc na pewno wie.
4
Jeżeli to nie jest prowokacja to powinieneś zmienić psychiatrę lub dawki leków
6
Jakby nam sędziowie tak drukowali jak Realowi, to w meczu z Romą nic złego nie miałby szansy się stać.
7
Taaaaaa, a w pierwszym meczu Lewy też się sam wywracał w polu karnym
1
Ograjmy ten śmieszy real w niedzielę i pokażmy kto jest najlepszy. Trafił nam się jeden słaby mecz i tyle.
Co to będzie za mistrz europy, który nie wygra swojej ligi i przegra dwumecz z Barceloną
0
No jak zawsze - wypożyczmy do końca kontraktu i oddajmy za darmo
0
W ostatnich latach zbyt często pomagaliśmy Deportivo. Trzeba ich rozjechać i do meczu z Realem podejść jako mistrzowie kraju
9
Nie wiem po co nam Griezman. Czy my możemy zrobić jakiś transfer na podstawie dobrego scoutingu, a nie zawodnika, o którym cały świat trąbi?
7
Gdyby Ramos nie nazywał się Ramos to w połowie meczów wyleciałby z czerwoną kartką
3
Mam to głęboko co oni będą myśleli. Wyrażam moją opinię i tyle.
23
Na mecz finałowy w Liverpoolu nie zagrają Salah, Firminho, Milner oraz Henderson. Real wygra po golu w 94 minucie strzelonego ręką przez Ramosa. To, że Ramos będzie na spalonym, a dodatkowo piłka nie przekroczy linii bramkowej nie przeszkodzi sędziemu w uznaniu bramki, a Realowi w wygraniu kolejnej LM.
To na jakim farcie oni wygrywają i jak ich sędziowie ciągną za uszy to się w głowie nie mieści. Nie wiem jak można kibicować takiemu klubowi oraz jak my mamy mieć do nich szacunek.
Najlepsza jest obłuda ich kibiców. Lewy był faulowany w polu karnym ewidentnie 2 razy ale śmietankowi nie widzą problemu bo przecież nic nie było. Kristiano zetnie z nóg podmuch wiatru i jest płacz, a on się zwija jakby mu nogę urwało.
Mogą i wygrać 10LM z rzędu, a i tak koniec końców do końca życia będę pamiętał w jaki sposób tego dokonali i za grosz szacunku nie będę miał do nich.
1
Taaa a w defensywnie walczył będzie Messi
0
Kawał chłopa ten nasz Kutinio ;)
P.S. I odnośnie tej grafiki dotyczącej Cruyffa. Wśród managerów z filozofią footballu jest Wenger hahahah wielki wizjoner, guru naszych czasów
1
Jaja sobie robię :) ale z tym jednym z najlepszych środkowych obrońców na świecie to się mogę zgodzić jeżeli miałeś na myśli TOP100 obrońców :)
2
Andre Gomes vol 2
0
jakaś taka ciemna uroda :)