0

gdzie ta burza? W pruszkowie dzisiaj spokoj caly dzien

20

Jak Semedo zrozumie założenia taktyczne Barcy i lepiej się będzie ustawiał będzie PO ze świayowego topu. On jest stworzony fo Barcelony. Miejsce Roberto jest w pomocy.

0

Ale graja sk syny :)

1

Mało prawdopodobne ale jak chce niech idzie. Będzie tam psuł atmosferę bo wątpię żeby było miejsce w jednym klubie dla piłkarzy z takim ego jak Cr7 i Ney.
Jednak Ney jest zachcianką szejka, a on ma tyle kasy, że może posadzić Neymara na trybunach na cały sezon dla przykładu.

2

Legii Warszawa :)

0

hah chyba tą samą uczelnię kończyliśmy :D

0

Ponieważ przy sytuacji Bale Umtiti, Bale powinien wylecieć z boiska. Wówczas Real musiałby grać w 10, a przypominam że grali mecz we wtorek w LM więc by nie wytrzymali trudów spotkania.

43

Odnośnie wczorajszego meczu wkurza mnie jedna rzecz.
Niby na Camp Nou jest kilkaset kamer, technologia Intel 360 itp, a z sytuacji z pierwszej połowy gdzie Suarez padł w polu karnym po interwencji Navasa nie widziałem ani jednej powtórki w trakcie meczu.
Kolejne kwestia to uderzenie "w twarz" Marcelo przez Sergi Roberto. Powtórki jakie pokazywali są totalnie z czapy z kilkudziesięciu metrów. Serio przy takich technologii nie da się pokazać czy klepnął go w plecy czy w twarz?
Nie wiem co by dało VAR jeżeli nie możliwe jest wygenerowanie powtórki danej sytuacji pozwalającej na odczytanie jej w klarowny sposób.

0

Butragueno jest bo bólu uczciwy mówiąc o drużynie Realu Madryt:
"Czy byliby w finale LM, gdyby nie sędzia? Nigdy nie wiadomo. Co się stało, to się nie odstanie, szkoda."

0

No ja właśnie też

9

Nie ma spalonego. Liczą się tylko te części ciała, którymi można strzelić gola czyli ręce odpadają

0

Brawo sędzia. Został antybohaterem meczu. Skrzywdził obie drużyny aczkolwiek bardziej Barcelonę

2

Mam nadzieję, że będzie gotowy na Gran Derbi. Nie wiadomo czy zagra Iniesta więc ściągamy zawodnika o podobnej technice i umiejętnościach :)

0

O jakim uznaniu fanów mówisz? Chyba tylko uznanie fanów prześcieradeł. Inni nie mają za grosz szacunku za to jak ich sędziowie pchają

3

Zapytaj Pereza. On już przelew puścił więc na pewno wie.

4

Jeżeli to nie jest prowokacja to powinieneś zmienić psychiatrę lub dawki leków

6

Jakby nam sędziowie tak drukowali jak Realowi, to w meczu z Romą nic złego nie miałby szansy się stać.

7

Taaaaaa, a w pierwszym meczu Lewy też się sam wywracał w polu karnym

1

Ograjmy ten śmieszy real w niedzielę i pokażmy kto jest najlepszy. Trafił nam się jeden słaby mecz i tyle.

Co to będzie za mistrz europy, który nie wygra swojej ligi i przegra dwumecz z Barceloną

0

No jak zawsze - wypożyczmy do końca kontraktu i oddajmy za darmo

0

W ostatnich latach zbyt często pomagaliśmy Deportivo. Trzeba ich rozjechać i do meczu z Realem podejść jako mistrzowie kraju

9

Nie wiem po co nam Griezman. Czy my możemy zrobić jakiś transfer na podstawie dobrego scoutingu, a nie zawodnika, o którym cały świat trąbi?

7

Gdyby Ramos nie nazywał się Ramos to w połowie meczów wyleciałby z czerwoną kartką

3

Mam to głęboko co oni będą myśleli. Wyrażam moją opinię i tyle.

23

Na mecz finałowy w Liverpoolu nie zagrają Salah, Firminho, Milner oraz Henderson. Real wygra po golu w 94 minucie strzelonego ręką przez Ramosa. To, że Ramos będzie na spalonym, a dodatkowo piłka nie przekroczy linii bramkowej nie przeszkodzi sędziemu w uznaniu bramki, a Realowi w wygraniu kolejnej LM.
To na jakim farcie oni wygrywają i jak ich sędziowie ciągną za uszy to się w głowie nie mieści. Nie wiem jak można kibicować takiemu klubowi oraz jak my mamy mieć do nich szacunek.
Najlepsza jest obłuda ich kibiców. Lewy był faulowany w polu karnym ewidentnie 2 razy ale śmietankowi nie widzą problemu bo przecież nic nie było. Kristiano zetnie z nóg podmuch wiatru i jest płacz, a on się zwija jakby mu nogę urwało.

Mogą i wygrać 10LM z rzędu, a i tak koniec końców do końca życia będę pamiętał w jaki sposób tego dokonali i za grosz szacunku nie będę miał do nich.

1

Taaa a w defensywnie walczył będzie Messi

0

Kawał chłopa ten nasz Kutinio ;)
P.S. I odnośnie tej grafiki dotyczącej Cruyffa. Wśród managerów z filozofią footballu jest Wenger hahahah wielki wizjoner, guru naszych czasów

1

Jaja sobie robię :) ale z tym jednym z najlepszych środkowych obrońców na świecie to się mogę zgodzić jeżeli miałeś na myśli TOP100 obrońców :)

2

Andre Gomes vol 2

0

jakaś taka ciemna uroda :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?