1

Szkoda nerwow. Dopoki Semedo nie wprowadzi sie na dobre na PO gramy w 3 obroncow. Roberto mial dzis 4 kluczowe podania... do Ter Stegena

0

Omg Alba to by chyba z linii bramkowej podawal

0

Gramy slabo ale Sevilla ma dzien konia. Wychodzi im wszystko

1

Jest Rakitic, jest Coutinho, a wali Suarez po murze kolejny raz

0

Messi nie powinien wchodzic. Jest po meczu wiec niech oszczedza sie na Rome

0

Bzdury? To wymien mi mecze w ktorych Sergi blyszczal na PO. Kazdy bardziej zwinny i szybki skrzydlowy robi z niego wiatrak

1

Wielu z Was pisze, ze Roberto ma gorszy dzien, zeby dac mu szanse itd. Ogladam kazdy mecz od kiedy Roberto wszedl do skladu i caly czas nie wiem co w nim widzicie. Czasami mam wrazenie, ze tylko gola. PSG.

27

Powodzenia. Busi nawet nie pojechał do Sevilli wiec na pewno zagra :) w FIFE w domu

0

tendencyjne głosowanie :D

1

Ludzie w jakim świecie Wy żyjecie. Pomyśl, dostajesz jutro 2 oferty pracy. Możesz jutro iść do firmy gdzie będziesz musiał był stale dyspozycyjny, masz wysoko postawione cele ciężkie do zrealizowania i każdy projekt wiąże się z dużym napięciem i stresem ale możesz osiągać sukcesy zawodowe, wyrabiać premie, będą pisać o Tobie gazety. Max możesz zarobić 20 tys z wszystkimi premiami.
Druga firma oferuje Ci 30 tys i pracujesz 8-16, nie ma ciśnienia, ile wyrobisz tyle wyrobisz, a i tak to 30 tys masz.
Co wybierasz?

0

Jak go stracimy to frajerstwo. Nawet jak za niego dostaniemy to 60mln, to nie kupimy żadnego obrońcy na podobnym poziomie za mniej niż 100 mln

11

Co jak co ale krystyna to dzik

0

ok 84tys kibiców

0

W końcu dobre losowanie. Co do Juve to Real ich przejdzie. W meczu ze Spursami zagrali dobre 5 min i to im dało awans. Real im nie da tyle swobody.

2

Hahaha jak za ten "faul" mało być czerwo to Giroud za grę łokciem powinien mieć kilka kartek

0

Kiedy Semedo wraca? Bo link nie działa na stronie głównej przy kontuzjowanych

0

Już kilka razy grał na pozycji Sergio i sprawdził się znakomicie

0

ahhah co za komentarze. Courtois miał to złapać hahahha

0

Alexis Vidal? Seriooo?

13

Gdy nie sędzia drukarz to by nie było wolnego i nie było mowy o żadnym słupku. Jak ten gościu ma sędziować na MŚ to ładny dramat tam się szykuje

0

Ale drukarnia ja pier

1

Co jak co ale potrzeba nam Semedo na RB. Sergi Roberto tam się nie nadaje. Jest zbyt powolny i za mało zwrotny

1

Jakby to Real grał to przeciwnik za taki łokieć miałby już czerwo

0

Slabo Sergio. Cieżko będzie nie wyrwać czerwa

1

Deeeeeeeeeeemeble

3

Noe rozumiem takiego sędziowania. Moses wybija sobie piłkę na 30m, wbiega na Umtitiego i faul. W życiu by tej piłki nie dogonił dlatego udawał faul

0

Na hymn LM gwizdza chyba za kary jakie naklada uefa za wnoszeniw flag katalonii

2

Dobrze, ze zagra Dembele. Chelsea ma w glowie, ze nie moze zaatakowac na calego bo jal zostawia przestrzen to juz nikt Dembele nie dogoni

1

za co ma przeprosic bo ciezko dzis kojarze

1

Jak dla Ciebie facet całujący faceta to piękny widok to ja nie mam pytań :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?