jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ma ktoś link do meczu? mnie cały czas wywala
1
Valverde to geniusz. Potrzeba nam kogoś z przodu szybkiego to mamy ..Roberto
1
Nasza gra ewaluowała za czasów Valverde z "tiki-taka style" na "chaos style"
0
Jak Roma strzeli na 2:0 to już nas dojadą. Gramy jak ciamajdy. Śmialiśmy się z PSG, a jak tak dalej pójdzie podzielimy ich los
2
Grając z Robeto w składzie gramy w 10
1
Idź czuwać przy pomniku, a nie na necie siedzisz
0
ale kupe gramy. Teraz każdy marzy żebyśmy awansowali i aby na nas trafić w półfinale
0
Były już oceny za pierwszy mecz z Romą? Bo nie kojarzę żebym je widział, a już za Legnes są
0
Z calej grupki w Barcy zostal tylko Leo
0
Suarez i Roberto ocena 1
0
Hahha Mata chcial sie po prostu rozgrzac w poprzedniej akcji
0
Ale sie bawimy masakra. Zle to sie skonczy
1
Roberto jest ostatnio fatalny.
7
D Suarez za Inieste i Dembele za Roberto i jedziemy
1
Waka waka i own goal rzadza
0
A owm goal strzelil kiedys hat tricka w LM?
5
Semedo zjada na PO Roberto
0
Na wstępnie chcę podkreślić, że wczorajsza bramka CR7 była świetna, jedna z najpiękniejszych w LM jakie widziałem. Była siła, precyzja i piękne złożenie się do strzału.
Zastanawia mnie tylko czasami jak to jest z tymi przepisami:
1. Faule - za to samo za co dyktują faul w środku pola, za to samo w polu karnym nie ma faulu - nie ma karnego. Skoro dane wykroczenie jest faulem to nie powinno mieć znaczenia w jakim sektorze boiska ma miejsce?
2. Żółte kartki - ile to razy widzimy, że sędzia nie daje za bandycki atak na nogi żółtej kartki no bo już jakiś zawodnik ma żółtą kartkę. W przypadku gdyby jej nie miał, to żółtko murowane.
3. Za wysoko podniesiona noga - często jest tak, że ktoś podniesie nogę na wysokość brzucha przeciwnika i dostaje żółtko za niebezpieczne zagranie, a zawodnik strzela z przewrotki mając kolano na wysokości głowy przeciwnika i zachwycamy się pięknym golem. Z drugiej strony jak obrońca w takiej sytuacji ma interweniować? Ma ryzykować kopnięcie kolanem lub stopą z całym impetem z głowę i zostać kaleką do końca życia?
Do czego zmierzam? Każdy z Was się zgodzi, że dla piękna footballu takie sytuacje jak strzały z przewrotek, woleje i inne strzały z powierza nie powinny być gwizdane (i nie są w większości) ale nie powinno być czegoś takiego przewinienie typu "za wysoko uniesiona noga" w środku pola o ile faktycznie nie doprowadza do faulu. Tak samo faul powinien być faulem nie zależnie gdzie ma miejsce. Identyczna sytuacja dotyczy żółtych kartek
P.S. Widzę, że sędziowie wyznają podwójne standardy i zasady jak mój brat odnośnie zdrady swojej dziewczyny. Ma zasadę, że w pupę i na wyjeździe się nie liczy :)
Miłego dzionka Ziomki.
2
Tam była noga za wysoko podniesiona. Nie powinni uznać tej bramki
........
Nie no trolluję :) bramka przepiękna tak jak Krisztiano
3
Zyjmy dalej historia i meczem z PSG. Roberto jest fatalny na PO i nic tego nie zmieni
0
Kurde czemu do nas nie dolaczyl Banega zamiast Paulinho
0
I po meczu na LR naczytam sie jak to Denis nie zmienil obrazu gry i jak to dostal swoja szanse
11
Gramy kupe, a Valverde 1 zmiana.. Nawet Paco za Suareza, ktory nic nie gra by sie przydal
3
Jakby tam z przodu byl dzisiaj CR7, a nie Muriel to manite bysmy juz dostawali
1
Szkoda nerwow. Dopoki Semedo nie wprowadzi sie na dobre na PO gramy w 3 obroncow. Roberto mial dzis 4 kluczowe podania... do Ter Stegena
0
Omg Alba to by chyba z linii bramkowej podawal
0
Gramy slabo ale Sevilla ma dzien konia. Wychodzi im wszystko
1
Jest Rakitic, jest Coutinho, a wali Suarez po murze kolejny raz
0
Messi nie powinien wchodzic. Jest po meczu wiec niech oszczedza sie na Rome
0
Bzdury? To wymien mi mecze w ktorych Sergi blyszczal na PO. Kazdy bardziej zwinny i szybki skrzydlowy robi z niego wiatrak