jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale troll. Veratti przy nim to niewinne szczenie :)
0
Co z tego jak on najważniejsze mecze sezonu spędzi w szpitalu. Pokaż mi sezon gdzie Thiago dużo grał, był w wysokiej formie i nie mial żadnej kontuzji.
15
Sierpień 2018 - Thiago przychodzi do Barcelony
Wrzesień - zgrywa się ze starymi kolegami
Październik - drobna kontuzja wykluczająca go na 3 tygodnie
Listopad - budujemy forme
Grudzień - La Rambla :"dajmy mu czas, jest po kontuzji"
Styczeń - kontuzja 3 miesiące po zderzeniu z Ramosem w grudniowym GD
Luty - szpital
Marzec - rehabilitacja
Kwiecień - odbudowywanie formy po kontuzji i granie ogonów w meczach po 15min
Maj - szukanie "najlepszej wersji" Thiago (hasła "dajmy mu czas" ciąg dalszy)
Czerwiec - koniec seoznu
I tak co roku..
9
Słabe
35
Rok temu wszyscy kibice realu jechali po Neymarze jaka to z niego małpa, płaczek i pajac, a teraz jest ich pragnieniem. Jak to w życiu pewne sprawy potrafią się zmienić o 180 stopni.
Ja np. niechciałbym CR7 czy Ramosa w Barcy choćby ich za darmo dawali.
1
Ja słyszałem jak to było z tym Glikiem... żeby nie przeciągać opowieści przejdę do jej smutego zakończenia: Co Ty myślisz Sławek, że ja nie strzelę z przewrotki? Potrzymaj mi piwo...
0
Miłość jest ślepa...a małżeństwo otwiera oczy.
Nie żeń się! :)
2
Za rok wchodzi VAR wiec Zidane wiedzial, ze "szczescie" sie skonczy i nic nie osiagnie. Wygral LM, która przysłania największą stratę w la liga w historii do Barcy. Gdyby nie Karius dzisiaj byby z niczym
9
Ahh Pep. Widze Twoja twarz i przypominaja mi sie najpiekniejsze czasy i najpiekniejszy football odkad jestem fanem Barcy czyli od 1994r. Szkoda, ze te czasy minely, mam nadzieje jednak, ze dozyje znow pieknie grajacej Barcy.
0
Obejrzyj sobie kompilację błędów na korzyść realu w tej edycji ligi mistrzów
1
Phi, tez mi mistrz europy. Trzecia drużyna w La liga, a w dodatku w tym sezonie ligowym przegrali dwumecz w lidze z Barcą.
1
Bredzisz. Największe farty ostatnich 5 lat i najwięksi sponsorzy arbitrów.
0
Druga piękna ale pierwsza żenada
0
Omg właśnie zobaczyłem pierwszą bramkę dla realu. Czy w każdej fazie bramkarz przeciwnika musi im dawać prezenty?
19
Tak oszczędziali Leo w ostatnich meczach i w końcu jest gotów
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2018/04/ooY0Jji3sQ54nK1A.jpg :)
stare ale na czasie :D
3
Jakaś bzdura. Oddajmy najlepiej za free wciąż młodego gracza, za którego zapłaciliśmy 30 baniek, a Suarez dalej niech się w czoło kopie.. Paco był dobrym zmiennikiem tylko miał mało okazji aby się pokazać.
1
Nie rozumiem jakim zaskoczeniem ma być brak S.Roberto. Przecież on gra totalny piach od pół roku. Nic ale to nic nie pokazał oprócz szczeniackich zachowań, które spowodowały osłabienie drużyny. Trener ma ryzykować, że na MŚ znowu mu nerwy puszczą? Już ma Ramosa, to wystarczy :)
0
Gruby to takich okazji kilkadziesiąt w sezonie marnuje, a i tak ma podstawę w kazdym mwczu
1
Cou oszczędzany na finał LM.... może pociągiem do Kijowa na mecz jedzie
1
Eh przekombinował Iniesta, a szkoda
0
Na Suareza to powinni zacząć gwizdać. To co on gra to jest kryminał
1
Cou jakoś mało się cieszy ze strzelonych goli
3
Co za gościu, szczena opadła..
0
czemu?
0
Ma ktoś link do meczu Ajaccio?
2
Jakiemu klubowi kibicujesz? :)
1
Tak jak nas katują tą reklamą "How was Spain?" to powinni piłkarzy Barcy katować przed każdym meczem LM przyszłego sezonu filmikiem 'How was Rome?"
12
Nie mogę Was słuchać. Sprzedajmy wszystykich i grajmy tylko jednym składem, albo kupmy na rezerwe Pogbe, Dybale, Chielliniego i Eriksena..
0
Zawodnik prześcieradeł w prześcieradle. Wszystko się zgadza :)
5
Ocena dla Suareza to chyba żart. On powinien dostać ocenę 0,5 za bramkę bo generalnie zagrał na poziomie poniżej dna.