0

Postawiłem, że w dzisiejszym meczu będą co najmniej 4 żółte kartki. Widzę, że mam szanse :)

0

Nie no bajka. Dźwięk jest szybszy niż obraz.. uwielbiam to. Ma ktoś jakiś link na necie dobrej jakości? ;)

5

Kroos powinien żółtą kartę dostać, zdecydowanie

0

Ten głos komentatorów to chyba zbiera mikrofon sędziego na murawie :D

0

Gdzie Thago Silva? Sraczka znowu?

0

Real nie odpadnie i nie przegra dziś. Jestem o tym przekonany.

5

To co, dzisiaj 3:1 dla Realu? Jestem przekonany, że zmobilizuje się na całego, a dalej pakę mają jedną z najlepszych na świecie. PSG będzie zależało żeby coś ustrzelić na wyjeździe, a Realowi w to graj. Oni będą chcieli zagrać na 0 z tyłu więc nastawią się na kontry, a jak oni kontrują..każdy wie.

2

Szkoda ze z Getafe mu sie nie chcialo czarowac

2

Szkoda tego wczorajszego meczu zwłaszcza, że mamy za tydzien Eibar, które jest na fali. Tak można by wystawić rezerwy na mecz z nimi jednak w aktualnej sytuacji nie bardzo możemy ryzykować kolejną stratę punktów.
Z drugiej strony nie czaję trochę zmian podczas meczu. Coutinho powinien przejść na LW po wejściu Iniesty,a Alba na LB.
Brakuje podań z klepki, szybkich zagrań. Dziwnie również wczoraj się ustawialiśmy bo przy ataku skrzydłem, zawodnicy trzymali się w okolicach pola karnego obu skrzydeł, a środek był niemal pusty jeśli chodzi o naszych graczy.

1

Real gra coraz lepiej

0

Według mnie błędy trenera. Powinien był wejść Iniesta za Digne i Alba przejść na LB. Cou powinien przejść na LW.
Słabe zmiany dzisiaj.

0

Masakra ten mecz. Gramy mega piach

69

Zależy mi, żeby Barca wygrała z Chelsea ale jest chyba osoba, dla której wygrana Barcy może być wyjątkowo radosna.

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDM4NjM1NTcwMDrat5YdzqWlJoKB7x8%3D&kind=MAIN

Gościowi wszystkie mecze już weszły. Została Barca..

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dalej nie rozumiem po co Denis zostal jak mial oferty z Włoch

0

Wczoraj patrzyłem składy to Sociedad będzie grał w 80% składu rezerwami.
Stawiam wysoką wygraną białych

48

Finał to nie puchar. Najpierw finał trzeba wygrać

1

Szczerze to nie jest obecnie gorszy. Iniesta daje jakoś artystyczną, wizualną ale zobacz jednak ile Ivan daje przechwytów, jakości w obronie i walki w środku pola. Rakitic nigdy nie był i nie będzie wirtuozem ale postęp piłkarski jaki zrobił jest wielki. W obecnej formie zjada takiego Modrica.

1

Powinien wejść Semedo za Roberto, natychmiast

0

Omg co ten sędzia. Mega żenada

1

Super. Brawo Andre :DD

Oh wait..

0

Sugerujesz, że baby mu trzeba?

0

Ja trochę nie czaję czemu Messi upiera aie na te rzuty wolne. Rakitic ma atomowy strzał, a z większej odleglosci tak wlasnie trzeba uderzać

0

Komentarz usunięty

1

Kolejny mecz gdzie sędzia to totalne dno

0

A Gomes dalej gra dla Valencii mimo, że tyle kasy za niego dalismy

6

Pique właśnie wrzucił na FB swoje zdjęcie z #ready
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/27752329_2328225783860096_784663665851000363_n.jpg?oh=f9d2c4a18ec938f86c4ca6bbc5f9dedf&oe=5AE356C5
Czyżby był gotowy na 100% aby zagrać?

6

Tyle się mówi o aklimatyzacji itd. Salah przyszedł do Liverpoolu i gra jakby tam był od zawsze

14

Trzeba szybko im gola strzelić, wówczas odechce im się grać

8

Kurde, wszystko na to wskazuje, że w meczu z Valencią wpakujemy się na Mine :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?