jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
47
W końcu pożegnanie godne wybitnego zawodnika.
1
Obawiam się, że koszt naprawy + linki przewyższy wartość auta bo to może wyjść łącznie ze 150zł :)
1
Podsłuchiwali ich? Może jedli obiad u Sowy :)
6
Coś czuję, że odchodzi za darmo. Jakby zrobili dobry deal to już by się pochwalili. Tymczasem udają, że nic się nie stało.
0
Czyli w skrócie zadeklarował, że Coutinho nie zagra.
0
Nas za kilka lat czekają też "grube" zakupy. Odejdzie Suarez oraz Leo, a także Rakitic
1
Chyba komuś z EA coś się pomyliło bo faktycznie nie grają ze sobą :)
0
Po to żeby stracić miej bonusów danej karty. Jakby go wystawił w pierwszym składzie miałby np zgranie 2, a po wejściu ma około 7 z tego co pamiętam (jeżeli wchodzi za gracza co miał 9 zgrania)
4
Akurat z tym CR7 słabe porównanie szczególnie mając na uwadze sytuację z meczu z Deportivo
2
Profesjonalista pełną gębą. Nigdy nie marudził, nie narzekał, ciężko pracował i rzadko miewał kontuzje. Grał nie na swojej pozycji i dawał z siebie wszystko.
Dodatkowo dopłacił do transferu do nas. Mega zawodnik.
Niestety gracze z takim charakterem to już rzadkość. Dzięki za wszystko Szefuncio. Twoje wślizgi zapamiętam na zawsze bo byłeś i jesteś w tym najlepszy,
1
Hhahah bramkarz przy 2 bramkach kanał wyrwał. Przy pierwszej dodatkowo obrońca.
Przy 2 bramce fajny no look pass podającego, nie wiem kto to był.
Ogólnie ładne bramki, zawodnik trochę w stylu Overmarsa - mały, szybki i zwinny.
0
Też tego nie rozumiem. A w czerwcu będzie się witał :)
2
Nie wjechał tylko gdy CR7 strzelał gola główką, gościu chciał wybić piłkę i kopnął go w głowę. Nie pochwalam tego typu zachowań.
1
Ja już o 20 lat nie wiem co to są ferie :(
2
Ciekawe czy to jeden z młodzików Betisu czy dziecko któregoś z piłkarzy.
Tal czy siak pamiątka mega
0
Lipa. Messi ma jaśniejszą brodę niż włosy na głowie, a u jest odwrotnie.
5
Chyba jednak Perez stwierdził, że po dzisiejszej wygranej warto jeszcze zainwestować w sędziów, że LA Liga nie jest przegrana
2
Ten sędzia to jakaś żenada. Nie wiem dlaczego Gomes dostał zółtą kartę jak piłkarze Betisu kopią bez piłki, powalają naszych za koszulki, robią co chcą.
0
A Rakitic? On ma młotek w nodze co pokazywał w Sevilli
0
Gdyby Denis i Leo trafili swoje sytuacje to dzisiaj Espanyol jechałby na wycieczkę na Camp Nou więc o jakim zasłużonym zwycięstwie oni mówią
0
Nie miła klarownych okazji? A sytuacja Denisa co zabawił się w Luisa i nie trafił w bramkę. A karny? Paaanie Jordi
0
Król jest tylko jeden! Żegnaj Ronni. Będzie mi Ciebie brakowało - Twojej gry, uśmiechu, magii. Był jedyny i niepowtarzalny. Był zawodnikiem, którego oglądając zapierało dech w piersiach. Powodzenia!
0
On ma dopiero 37 lat? Hiszpanie szybko się starzeją
3
Zastanawiam się czytając Wasze komentarze w jaki sposób potraficie wrzucić do worka np. Rafinhe, który nie grał w ogóle od prawie roku z zawodnikami typu Vidal, Denis czy Gomes, którzy swoje szanse dostawali. Ostatnio gdy Rafa grał przed kontuzją to grał dobrze więc skąd te stwierdzenia? O ile Vidala, Gomesa czy Denisa można pognić (pytanie jednak kto będzie grał gdy znowu będzie fala kontuzji) to Rafinha powinien dostać szansę do końca sezonu. Jak da ciała to bye bye w wakacje.
Ogólnie nie jestem zwolennikiem sprzedawania zawodników w środku sezonu. Dograjmy ten sezon tym co mamy i w wakacje zróbmy porządek.
0
Z tym awansem bez problem byłbym ostrożny. Nie zagrają Umtiti, Dembele, Coutinho. Nie wiadomo co z Iniestą, Paulinho i Paco.
Trzeba wyjść zmotywowanym jak na Celtę i rozstrzygnąć mecz w pierwszej połowie. Jeżeli będzie wynik stykowy do końca to znowu w końcówce mogą nam coś wcisnąć.
0
I znajdziemy obrońcę pokroju Alby (chociaż nie kojarzę w obecnej piłce konkurentów dla niego), kupimy go za kolejne 80mln i co? Posadzimy na ławce? Jak to widzisz?
3
Trzeba wyjść na mecz z taką motywacją jak przeciwko Celcie i w pierwszej połowie zamknąć temat awansu.
Obawiam się, że jak pierwsi stracimy bramkę to może być po dwumeczu bo morale naszych zawodników drastycznie spadną.
7
Piszesz głupoty. Ktoś mieszka w danym rejonie Barcelony, być może jest tradycja rodzinną kibicowanie Espanylowi, może dziadek, pradziadek tam grał. Ludzie mają na stadion 5 min z domu i bilety po 20 euro. Na Camp Nou musieliby płacić po 60-150 euro za bilet + dojazd i powrót godzinny, często z dziećmi.
Mieszkam w Warszawie gdzie niemal każdy jest za Legią ale mieszkałem kilka lat na Muranowie i tam wiele osób chodziło na Polonię bo mieszkali tuż obok. Był to taki sposób na spędzenie niskim kosztem wolnego czasu.
Nie osądzaj ludzi jak nie znasz przyczyn ich kibicowania. Każdy ma własny wybór.
Np. mi koledzy zarzucają, że to nie sztuka kibicować najlepszym, sztuką jest chodzić na każdy mecz swojego klubu i dopingować go z całych sił nawet gdy nie ma 200mln budżetu transferowego
0
Przydałby nam się teraz taki Neymar co robi wiatr na skrzydle oj przydał. Obecnie mamy Dembele, który może wróci do formy w nowym sezonie. Mamy Coutinho ale sprinterem ani typowym skrzydłowym on nie jest ale też chory.
Deulofeu na wylocie, Denis słabo, Vidal beznadzieja.
0
A kogo mieliśmy niby wystawić jak pół składu na L4? Mógł grać ewentualnie od pierwszej minuty Alba i Suarez. To tyle..