0

Fajną dzieciaki będą miały pamiątkę

0

Byle nie pogłębiła mu się "kontuzja"

5

Siedzę w pracy i japa mi się cieszy. Inni patrzą na mnie jak na idiotę co śmieje się do ekranu ;)

0

I co teraz kontuzjowany Coutinho wyjdzie na murawę robić sztuczki?

2

Kurde, nie dość, że Coutinho ma kontuzję nogi to jeszcze jakiś przykurcz małego palca u ręki. Wszystkie mu się zginają tylko nie ten mały :)

0

W Brazylii język urzędowy to portugalski, a to zbliżony język do hiszpańskiego

23

Anglik płakał jak sprzedawał :)

23

Z jednej strony słabo, że ma kontuzję. Z drugiej strony będzie miał czas aby dojść do pełnej sprawności, załatwić sprawy prywatne z zakupem domu i przenosinami rodziny, a także na spokojnie potrenować, wziąć udział w odprawach taktycznych, poznać kolegów i schematy rozgrywania piłki.

Będzie mu dużo łatwiej zadebiutować mając spokojną głowę i będąc przygotowanym do gry zarówno psychicznie jak i fizycznie.

2

Spokojnie. Znowu piłkarz sam się "wykupi" jak zwiększą wydobycie ropy w Emiratach :)

33

Trzeba go oddać na gwarancji :)

4

Już u nas gra jeden taki co dopłacił za transfer z Liverpoolu i jest wielką osobowością i profesjonalistą pełną gębą.
Oby Coutinho był kimś takim u nas w Barcy,

0

Z drugiej strony zastanawiam się gdzie i jakby miał grać obecnie w Barcy. Siedziałby na ławce na zmianę z Suarezem? Serio?

0

słabe

3

Dzieje się oj dzieje :) Nie wiem czy mi się strona źle wczytała czy news jest pusty

16

Hhahaha rozbawiła mnie okładka Sportu. To zdjęcie z Suarezem i hasło Adios Madrid wymiata :)

11

To nie mogli dać Arnaizowi biletu na mecz? Z trybun by miał lepszy widok..

0

Gdzie druga zolta?

1

Ale Rakitic gra świetnie na pozycji Busiego. Świetne piłki zagrywa

0

W 4231 szeroko nie ma pozycji PS...

0

Pierwsze transfery zimowe pod koniec stycznia

0

To ile Real za niego zapłaci? 600mln?
Licząc wszystkie kwoty związane z transferem Neymara to oprócz tego co zapłacił Barcelonie dochodzi ok 200-300 baniek.

3

Mamy Semedo, który jest świetny ale potrzebuje więcej minut na boisku. Po co nam kolejny PO?

0

Najlepiej jakby na CDM grali Busi i Paulinho. Byłoby mega

1

Eh ja tu się jaram transferem wśród kolegów i rodziny, a oni nawet nie wiedzą kto to Coutinho ;)
Chyba czas zmienić kolegów, bo rodzinę trudno :P

0

wiarygodny?

0

A zobacz Ammana. Dopiero co ledwo awansowal do 2 serii, a teraz czołowka kwalifikacji 8 treningu. Idzie olimpiada i znowu forma rosnie

0

Było od rana z 50 razy.. masakra

0

Internet explorer?

6

Tez tak myślę. Pokazuje totalny brak profesjonalizmu to czemu kto inny miałby mu płacić?

11

przecież to profil jakiegoś fana, nie Leo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?