jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajną dzieciaki będą miały pamiątkę
0
Byle nie pogłębiła mu się "kontuzja"
5
Siedzę w pracy i japa mi się cieszy. Inni patrzą na mnie jak na idiotę co śmieje się do ekranu ;)
0
I co teraz kontuzjowany Coutinho wyjdzie na murawę robić sztuczki?
2
Kurde, nie dość, że Coutinho ma kontuzję nogi to jeszcze jakiś przykurcz małego palca u ręki. Wszystkie mu się zginają tylko nie ten mały :)
0
W Brazylii język urzędowy to portugalski, a to zbliżony język do hiszpańskiego
23
Anglik płakał jak sprzedawał :)
23
Z jednej strony słabo, że ma kontuzję. Z drugiej strony będzie miał czas aby dojść do pełnej sprawności, załatwić sprawy prywatne z zakupem domu i przenosinami rodziny, a także na spokojnie potrenować, wziąć udział w odprawach taktycznych, poznać kolegów i schematy rozgrywania piłki.
Będzie mu dużo łatwiej zadebiutować mając spokojną głowę i będąc przygotowanym do gry zarówno psychicznie jak i fizycznie.
2
Spokojnie. Znowu piłkarz sam się "wykupi" jak zwiększą wydobycie ropy w Emiratach :)
33
Trzeba go oddać na gwarancji :)
4
Już u nas gra jeden taki co dopłacił za transfer z Liverpoolu i jest wielką osobowością i profesjonalistą pełną gębą.
Oby Coutinho był kimś takim u nas w Barcy,
0
Z drugiej strony zastanawiam się gdzie i jakby miał grać obecnie w Barcy. Siedziałby na ławce na zmianę z Suarezem? Serio?
0
słabe
3
Dzieje się oj dzieje :) Nie wiem czy mi się strona źle wczytała czy news jest pusty
16
Hhahaha rozbawiła mnie okładka Sportu. To zdjęcie z Suarezem i hasło Adios Madrid wymiata :)
11
To nie mogli dać Arnaizowi biletu na mecz? Z trybun by miał lepszy widok..
0
Gdzie druga zolta?
1
Ale Rakitic gra świetnie na pozycji Busiego. Świetne piłki zagrywa
0
W 4231 szeroko nie ma pozycji PS...
0
Pierwsze transfery zimowe pod koniec stycznia
0
To ile Real za niego zapłaci? 600mln?
Licząc wszystkie kwoty związane z transferem Neymara to oprócz tego co zapłacił Barcelonie dochodzi ok 200-300 baniek.
3
Mamy Semedo, który jest świetny ale potrzebuje więcej minut na boisku. Po co nam kolejny PO?
0
Najlepiej jakby na CDM grali Busi i Paulinho. Byłoby mega
1
Eh ja tu się jaram transferem wśród kolegów i rodziny, a oni nawet nie wiedzą kto to Coutinho ;)
Chyba czas zmienić kolegów, bo rodzinę trudno :P
0
wiarygodny?
0
A zobacz Ammana. Dopiero co ledwo awansowal do 2 serii, a teraz czołowka kwalifikacji 8 treningu. Idzie olimpiada i znowu forma rosnie
0
Było od rana z 50 razy.. masakra
0
Internet explorer?
6
Tez tak myślę. Pokazuje totalny brak profesjonalizmu to czemu kto inny miałby mu płacić?
11
przecież to profil jakiegoś fana, nie Leo