0

Paulinhooooooooooooooooooooooooooooo

4

Śmieliśmy się z Benzemy, mamy Suareza... 3 na 2 szli. Masakra

2

Kolejny karny, którego nam nie podyktowali

0

Patrz Luis jak się gra :)

5

Trochę nudny ten mecz Getafe - Roma. O której Barca gra?

5

Zobaczycie mecz Getafe- Real. Po pierszej połowie będzie 0:3. Szkoda, że my nie mamy takich przeciwników co się kładą i wypinają tyłek

1

Denis i Semedo

5

Pique w tym meczu to wyleci. Dalej nie rozumiem czemu nie gra Semedo. Gościu w mega formie. Można było też posadzić Suareza, a Messiego dać na środek i Denisa na LW

1

Nie no super..Jak zwykle z nami gole życia, z Realem to już cr7 miałby 4 bramki

0

A co ma Deulofeu do kontuzji Dembele?

0

Lepiej by było gdyby Leo zagrał na środku, a na LW Denis, który się świetnie z nim rozumie. Kiedy jak nie teraz? Luis jest bez formy, a dodatkowo on jest typową 9 więc wystawianie go na LW to bezsens

4

Cr7 z tego co kojarzę nie może jeszcze zagrać z RSSS.

0

To Johan jeszcze wywiadów udziela? Z zaświatów?

Źródło [Święty Piotr]

0

Też mnie to zdziwiło w ostatnim meczu. Liczyłem na to, że wejdzie Denis za Luisa, a Leo pójdzie na ST. Trener jednak wolał Gomesa.

0

Świat footballu różne numery widział. Może Portugalczycy odsprzedali miejsce licząc, ze nikt się nie kapnie :)

11

Te gazety madryckie to jakieś jaja. Gościu raz przyłożył nogę, drugim razem wykorzystał karnego i urasta do roli piłkarskiego boga po meczu z APOELem. Poprawili mi humor na cały dzień.

2

Jestem pod wrażeniem. Strzelenie takiego gola wymagało niespotykanego kunsztu i wyszkolenia technicznego. Szacun

4

hahahahha co za typ z Sevilli, najpierw zagrał ręką w polu karnym, a później objął Mane i powalił na ziemię... sędzia mógł wybrać za co podyktuje karniaka :)
Inna sprawa, że go nie wykorzystali

2

hahah Sevilla i 1:0

0

City juz strzela

0

A ile placa za ogladanie Ronaldo i spolki? Juz oczami wyobrazni widze ta jego usmuechnieta twarz i wyskok z rozkrokiem po kazdym golu (a troche tego bedzie zapewne)

0

Na poczatku to z 80k bedzie chodzil. 10k to okolo grudnia. Za duzy hype bedzie na niego, a w tej edycji rzadzic ma 433

6

Wczoraj sobie Douglas Costa nie pograł przy Semedo, a to również szybki i zwinny piłkarz jak Neymar. Wiadomo, nie ten poziom piłkarski ale podobieństwo jest.

0

Fakt, że w ofensywie za dużo nie daje ale w obronie gra bardzo fajnie. Wczoraj Igła miał dobrą minę jak przebił się na obronę i szykował do strzału i nagle zjawił się Semedo. Portugalczyk dał wczoraj raz ciała po czym poszła kontra ale na szczęście nie miała żadnych konsekwencji dla zespołu.

0

hahahhaa ale mu zeszła piłka. Patrzył na wbiegających kolegów i na nich chciał zagrać :)

0

Trochę nie rozumiem Valverde. Suarez dopiero co po kontuzji, w tym meczu też się nalatał, a on nie wpuszcza Denisa albo Deulofeu żeby na kontry byli i powalczyli w odbiorze. Po co ryzykować przy takim wyniku? Kiedy maja się młodzi ogrywać jak nie teraz?

0

Dawaj Valverde Suareza za Suareza i Messi na środek

1

Jakiś Janusz w paintcie projektował

0

Leo jakieś zaćmienie. 2 straty w 3 minuty gdzie kontry ida

1

Ja również jestem w stanie wybaczyć porażkę, jednak braku zaangażowania już nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?