jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Paulinhooooooooooooooooooooooooooooo
4
Śmieliśmy się z Benzemy, mamy Suareza... 3 na 2 szli. Masakra
2
Kolejny karny, którego nam nie podyktowali
0
Patrz Luis jak się gra :)
5
Trochę nudny ten mecz Getafe - Roma. O której Barca gra?
5
Zobaczycie mecz Getafe- Real. Po pierszej połowie będzie 0:3. Szkoda, że my nie mamy takich przeciwników co się kładą i wypinają tyłek
1
Denis i Semedo
5
Pique w tym meczu to wyleci. Dalej nie rozumiem czemu nie gra Semedo. Gościu w mega formie. Można było też posadzić Suareza, a Messiego dać na środek i Denisa na LW
1
Nie no super..Jak zwykle z nami gole życia, z Realem to już cr7 miałby 4 bramki
0
A co ma Deulofeu do kontuzji Dembele?
0
Lepiej by było gdyby Leo zagrał na środku, a na LW Denis, który się świetnie z nim rozumie. Kiedy jak nie teraz? Luis jest bez formy, a dodatkowo on jest typową 9 więc wystawianie go na LW to bezsens
4
Cr7 z tego co kojarzę nie może jeszcze zagrać z RSSS.
0
To Johan jeszcze wywiadów udziela? Z zaświatów?
Źródło [Święty Piotr]
0
Też mnie to zdziwiło w ostatnim meczu. Liczyłem na to, że wejdzie Denis za Luisa, a Leo pójdzie na ST. Trener jednak wolał Gomesa.
0
Świat footballu różne numery widział. Może Portugalczycy odsprzedali miejsce licząc, ze nikt się nie kapnie :)
11
Te gazety madryckie to jakieś jaja. Gościu raz przyłożył nogę, drugim razem wykorzystał karnego i urasta do roli piłkarskiego boga po meczu z APOELem. Poprawili mi humor na cały dzień.
2
Jestem pod wrażeniem. Strzelenie takiego gola wymagało niespotykanego kunsztu i wyszkolenia technicznego. Szacun
4
hahahahha co za typ z Sevilli, najpierw zagrał ręką w polu karnym, a później objął Mane i powalił na ziemię... sędzia mógł wybrać za co podyktuje karniaka :)
Inna sprawa, że go nie wykorzystali
2
hahah Sevilla i 1:0
0
City juz strzela
0
A ile placa za ogladanie Ronaldo i spolki? Juz oczami wyobrazni widze ta jego usmuechnieta twarz i wyskok z rozkrokiem po kazdym golu (a troche tego bedzie zapewne)
0
Na poczatku to z 80k bedzie chodzil. 10k to okolo grudnia. Za duzy hype bedzie na niego, a w tej edycji rzadzic ma 433
6
Wczoraj sobie Douglas Costa nie pograł przy Semedo, a to również szybki i zwinny piłkarz jak Neymar. Wiadomo, nie ten poziom piłkarski ale podobieństwo jest.
0
Fakt, że w ofensywie za dużo nie daje ale w obronie gra bardzo fajnie. Wczoraj Igła miał dobrą minę jak przebił się na obronę i szykował do strzału i nagle zjawił się Semedo. Portugalczyk dał wczoraj raz ciała po czym poszła kontra ale na szczęście nie miała żadnych konsekwencji dla zespołu.
0
hahahhaa ale mu zeszła piłka. Patrzył na wbiegających kolegów i na nich chciał zagrać :)
0
Trochę nie rozumiem Valverde. Suarez dopiero co po kontuzji, w tym meczu też się nalatał, a on nie wpuszcza Denisa albo Deulofeu żeby na kontry byli i powalczyli w odbiorze. Po co ryzykować przy takim wyniku? Kiedy maja się młodzi ogrywać jak nie teraz?
0
Dawaj Valverde Suareza za Suareza i Messi na środek
1
Jakiś Janusz w paintcie projektował
0
Leo jakieś zaćmienie. 2 straty w 3 minuty gdzie kontry ida
1
Ja również jestem w stanie wybaczyć porażkę, jednak braku zaangażowania już nie.