jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak może grać.
11
Uwaga uwaga, Robert Fernandez przechodzi do planu D. Drżyjcie narody!
1
Jedno jest pewne, to okienko transferowe przejdzie do historii. Wraca karma jak śmieliśmy się z faxu w Madrycie :)
0
SPORT walczy żeby podgrzewać temat. Reanimują trupa byle tylko ludzie czytali/klikali ich wpisy
1
Jestem w 99% przekonany, że o Coutinho możemy zapomnieć. Przyjdą seri i Dembele, do tego mamy już Paulinho. Barca mogłaby uderzyć po Draxlera ale pewnie ciapaty go nie sprzeda, nie do Barcy.
9
Przecież pokazywali podczas meczu jego prędkość jak biegł na skrzydle. Widać nie oglądałeś meczu uważnie albo wcale :)
3
Neymar jest bardzo smutny i łzy, które uronił wycierał banknotami 100$ bo akurat nie miał chusteczek. Urzekła mnie ta historia..
7
Wolę zdecydowanie Draxlera. Może grać na skrzydle ale także jako ofensywny pomocnik jak w niemczech. Do tego jest dużo młodszy
0
Dzisiaj nie zostanie raczej naszym zawodnikiem bo podobno planuje pożegać się z kibicami po meczu z Napoli
0
Jeżeli to prawda co mówili komentatorzy podczas meczu o klauzuli Umtitiego to nie zdziwię się jak ktoś pokroju $ity nam go wyjmie. Jak mogli dac za Mendy'ego 50 baniek to co za problem dac 60 za bardzo perspektywicznego stopera?
Potroją mu pensję i pójdzie.
1
Oglądając powtórki bramek z meczi PSG z Touluse mam wrażenie, że zawodnicy z Paryża zrobili zakład kto ładniejszą bramkę strzeli... Piękne gole
0
Płyną w kontenerze. Za 3 tygodnie będą
0
Leo hattrick.
0
Neymar znowu gol i asysta :( Eh szkoda ze polecial za kasa
11
Szkoda, że nie Denis zamiast Deulofeu nie gr. Byłby to obecnie najmocniejszy skład pod nieobecność Suareza.
Mam nadzieję, że Deulo nie będzie co akcję podawał piłki do Messiego jak do tej pory tylko szarpnie coś na skrzydle.
0
Mam tak samo. To jest właśnie miłość do klubu. Byłem wkurzony po meczach z Realem, wiem że to nie jest nasz dobry moment, a z MSN został M ale nie mogę się doczekać dzisiejszego meczu.
0
Znając nasz zarząd to pewnie nie. Szybciej go City kupic lub Man Utd
3
Trochę przesadzasz z tym, że nie powalczymy o puchary. Odszedł Ney i klub upadł? Bzdura
9
Serio nie ma na świecie innych utalentowanych zawodników niż Seri , Coutinho czy Dembele? Gdzie jest nasz scouting. Czy potrafimy znaleźć kogoś, kto nie kosztuje 100+ mln$ i dodatkowo nie wie już o nim cały świat?
0
A Suarez sie nie napala? Ileż on okazji marnuje i złych wyborów robi. Fakt, że potrafi z niczego strzelić ale jego nieskuteczność i podania do nikogo są irytujące
0
Szkoda. że Paulinho nie zagra. Myślałem, że zobaczę go dzisiaj na boisku.
2
Kwestia godzin..
0
za co go upominał?
5
On jest jednym z najlepszych? Błagam Cię.
Jest w głębokiej d*** w stosunku do De Gea, Courtois, Neuer czy Buffon. Nawet przy Navasie wygląda jak nowicjusz.
27
Skąd oni takie newsy biorą.. masakra
60
100 baniek + Bartomeu i jest git :)
0
Denis jak bedzie wiecej gral moze byc takim zawodnikiem. On potrafi szarpnac akcje ale blokuje go glowa
0
Man Utd go nie sprzeda. Kasy nie potrzebuje, a zmiennik z niego bdb. Ogólnie wyciągnięcie kogoś dobrego z BPL.graniczy z cudem
20
Zubi... chłopie... przepraszam za każde złe słowo powiedziane na Ciebie i Twoją pracę..
0
Nie mogli przewidziec transferu Paulinho bo nie ma ligii chinskiej w fifie :)