jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Był jakiś news, że się spakował? Chyba przegapiłem.
0
Wlasnie do tego samego zmierzam
0
Sekstet to 6 pucharow jak my kiedys zdobylismy w sezonie tak?
3
Dokupmy Balotelliego. Po golu Hulk i Balo zdjemą koszulki stojąc obok CR7 a on zrobi się malutki :)
22
Akurat Denis jest najlepiej zapowiadającym się pomocnikiem. Sprzedanie go to byłaby głupota tym bardziej, że znając naszą politykę pójdzie za 5mln
15
Nic z tego zdania nie wynika. Będe grał tak żeby Messi otrzymał piłkę czy żeby Ney ją otrzymał?
2
Wciąż nie wierzę, że go kupiliśmy...
Nawet zakładając, że nagle okaże się objawieniem, że jest super co jest pratycznie nie możliwe to ile pogra na wysokim poziomie? Sezon? Dwa?
On jest u schyłku kariery, a my płacimy za niego 40mln. To jest jakieś pranie kasy lub lewy interes naszego prezydenta.
Można było dopłacić po to 20 baniek na Coutinho i Dembele
0
Człowiek stonoga :)
0
Ostatni sezon i to tylko wybrane sytuacje.
Widzisz, ja chociaż potrafię przyznać, że na korzyść Barcy się mylą. Ty po obejrzeniu tego filmiku pewnie stwierdzisz, że to manipulacja i w 14s słychać strzały...
2
Wypożyczenie gdzie my będziemy opłacać jego pensje, a po 2 sezonach prawo pierwokupu dla Valencii za 2mln
1
Zastanawiam się czy to wszystko nie zmierza do zmiany ustawienia na 4231 czyli:
Ter Stegen
Przed nim: Vidal Pique Umtuti Alba
Busquest Paulinho
Dembele Coutinho Messi
Suarez
Przyznam szczerze, że byłoby to pewne rozwiązanie. Byłoby 6 zawodników broniących i podlączających się do akcji i 4 mega ofensywnych.
0
Chociażby bramę ze spalonego w finale LM. A pamiętasz mecz Realu z Bayernem? Tak stronniczego sędziowania to nawet w meczu z PSG nie było. Meczów w lidze to nawet nie chce mi się liczyć ile punktów sędziowie ukradli Barcelonie, a ile dali Realowi. Już nawet nie wspomnę o losowaniach grup LM oraz dalszej fazy LM gdzie przeważnie Real ma "szczęście". Kto tego nie widzi jest ślepy.
W pracy mam kolegów będacych fanami Man Utd, Liverpoolu, Borussi czy Atletico i każdy, na prawdę każdy widzi jak Real jest ciągnięty za uszy.
Na mecz w Man Utd zostało zawieszonych 2 podstawoowych obrońców MU. Dodatkowo Real zdobył gola ze spalonego...
Tu masz historię sprzed tygodnia.
Mogę cofnąć się do wielu spotkań gdzie sędziowie robili wszystko aby Real wygrał.
Fakt, były też mecze gdzie pomagali Barcelonie ale ja potrafię to przyznać w przeciwieństwie do Ciebie,
0
Przypomnij sobie mecze Realu w ostatnich latach i skoncz z ta hipokryzja.
1
Nasza polityka odmladzania klubu. Kupowanie niemal 30 latków zamiast wychowanków. AC Milan Bis
2
Hahahjahah droższy niż Alexis czy fabregas. Myślałem, że zakup Gomesa był szcytem wszystkiego, a jednak...
0
Myślałem, że to żarty, jakiś koszmarny sen. Niestety to prawda. Nie wiem co dalej o tym wszystkim myśleć. Niech jeszcze Leo nie podpisze nowego kontraktu, a będziemy się bić co roku o eliminacje do LM
0
Mam w nosie. Puchar i tak jest przegrany. Sędzia miał prawo ukarać piłkarza i to zrobił i to jest fakt. Śmieszy mnie pisane, że za ten sam faul można dać żółtą ale juz jak ta żółta powoduje czerwoną to już nie. CR7 powinien dostać z 8 meczów zawieszenia za odepchnięcie sędziego
28
Śmieszy mnie jakieś oburzenie ze strony Realu. Pierwsza żółta to głupota CR7 i kopiowwnie cieszynki Leo. Druga to wymachiwanie rękami i domaganie się karnego. Gdyby upadł i wstał to co innego
0
I co? Zawieszą go na 3 mecze o superpuchar hiszpanii :) Najzabawniejsze jest to, że Real lepiej gra bez niego niż z nim
0
Szkoda, że 3 lata temu tak nie krzyczałeś, że nie mamy środka pola jak z tą samą pomocą wygrywaliśmy LM. Pewnie krzyczałeś ale nikt wtedy nie słyszał.
Nie napisałem, że przegraliśmy fuksem tylko, że zawodnicy Realu mieli dzień konia. Co strzelali to wpadało i tyle.
0
Zgadzamy się. Sprzedajemy, Kogo jeszcze? Może Leo bo też grał piach
4
Dobra idę spać bo nie mogę Was słuchać.
Skoro większość z Was już wie jak będzie wyglądał ten sezon to idźcie postawić cały swój majątek życia u bukmachera, że Real weźmie LM i La Liga oraz na to że Barca nic nie zdobędzie.
Barcelona ma wielu ekspertów, trenerów, fizjoterapeutów ale La Rambla po jednym meczu już wie kto się nadaje do klubu, a kto nie. Wie również oglądając kompilacje na Youtube kto musi przyjść i od pierwszego meczu będzie liderem drużyny.
Ludzie! Marnujecie się! Idźcie na jakiś ekspertów piłkarskich, scoutów, trenerów, a nie marnujecie czas przy komputerze.
1
Ale naszego wyczynu z 6 pucharami nie powtórzą :) Muszą kolejny rok się trudzić
0
Nie, staram się racjonalnie myśleć, a nie po słabym meczu wypierd*** cały zespół i zarząd. Real wygrał ale to nie była dominacja jak nasza kiedyś.
2
Przegraliśmy mecz po swojaku, błędach indywidualnych i golach życia przeciwników ale większość ekspertów na stronie po jednym meczu wie, że nic nie wygramy. Graliśmy z drużyną TOP3 na świecie, a Wy piszecie jak to nie mamy z nikim szans. Apeluję o rozsądek
1
Magia Asensio? Strzał życia?
1
Jakiej dyskusji. Tam była oczywista symulka.
7
Propozycja dla 75% osób z La Rambla. Idźie kibicować Man City lub PSG. Tam jest co roku sporo transferów.
1
Ter Stegen? FIRANKA Ter Stegen? Zrób analize jego meczów z ubiegłego sezonu. Z 80% strzałów na naszą bramkę to gole
0
Akutat czerwona dla Ronaldo była zasłużona. Najpierw pajacowanie po golu, a później symulka. Karny dla Barcy to było przegięcie.