0

Hahahahhaha co oni ćpają. Marquinos? Chcą żeby katarczycy teraz klauzulę Leo uruchomili?

0

Niezły numer by wyszedł jakby Ney poszedł do Realu. Może być tak, że Tebes zablokuje transfer, Ney powiedział, że odchodzi a Barca chce 220mln.

Real sprzedał Moratę i Danilo. Przypuszczam, że jakby wpłacił kaluzulę nie załamałby fair play finansowego, ,a Tebes to gościu madrytu

0

Hahahah ten murzyn z Astany robi się na Pogbę... Jaki klub taki Pogba :)

0

Fatalnie. Aż sam się sobie dziwię, że oglądam tą profanację footballu

0

Chciałbym abyśmy tą Astanę w grupie trafili

0

70mln za Marysie? Plzzzzzzzz

0

Tak mówili artyści, poeci itp. Tam jest masa budynków, pełno betonu. Mogą ludzi kręcić kawiarenki i jakiś stare zabudowania.
Barcelona ma przede wszystkim tą przewagę, że leży tuż nad morzem. Miasto jest mniejsze i według mnie bardziej kolorowe i radosne.

0

Real nie ma finansowania z kataru. PSG moze dac mu tyle kasy ile moze sobie wymarzyc. W klubowym footballu z Barca ma juz wszystko. Teraz kasa sie liczy

0

Ja bym wzial Draxlera i ustawił go na pomocy jak gral w bundeslidze. Transfer Coutinho wydaje się nierealny. Trzeba dokupić Dembele i bedzie git

0

Byłem w Paryżu i nie widziałem tego piękna. Co innego Barcelona..

44

To się rozpisał..

0

Jak go nie kupimy to jestesmy frajerami. W sumie juz i tak jestesmy :)

4

Wiele osób w tym ja wylała w ostatnich dniach na Neymara sporo pomyj. Przemawia przez nas złość i wściekłość.
Myślę jednak, że większości kibiców w głębi serca jest jednak przykro, że odchodzi od nas zawodnik, który dawał tą cząstkę magii. W każdym meczu gdy trafiała do niego piłka liczyłem na jakiś nieobliczalny drybling, jakąś sztuczkę. Bywały mecze gdzie jego zagrania oglądałem z zapartym tchem i pokazywałem powtórki żonie jarając się jego zagraniami jak dziecko.
Nie chcę go jednak oceniać. Wybrał pieniądze, być może ciekawszy projekt sportowy ponieważ Barcelona starzeje się i potrzebuje gruntownych zmian, czego obecny Zarząd chyba nam nie jest w stanie dać. Będzie grał dużo łatwiejszej lidze, gdzie będzie mógł bawić się piłką wraz z przyjaciółmi z Brazylii.
Należy też na to spojrzeć z innej strony. Dziś jest na szczycie, nie wiadomo gdzie będzie za rok. Być może jego kariera zostanie przerwana jakaś kontuzją i wcześnie zostanie zakończona. Kontrakt z PSG ustawia go na całe życie.
Rozumiem - w Barcy nie miał biedy jednak to tak jakby ktoś, mimo że jesteście bogaci zaproponował Wam, że dzisiaj możecie wygrać w lotto. Odmówilibyście?

Przejście Neymara do PSG to nie tylko premia + pensja. On będzie miał gigantyczne umowy z firmami z Kataru. Myślę, że moment przejścia na kilka lat przez MŚ w Katarze to nie przypadek. Przypuszczam, że Ney zostanie najbogatszym sportowcem na świecie.

Czy będzie on najlepszym piłkarzem? Być może gdy odejdą Leo i CR7 jednak chyba nie to jest jego celem.

Mimo wszystko powodzenia w PSG. Żegnaj Neymar Jr.

0

ja nie gawari po hiszpański

1

Pomijając football Barcelona jest pięknym miastem położonym nad morzem. Paryż nie ma tej magii i uroku i dalej z Paryża na Ibizę :)

0

Czy ja wiem. W Ligue 1 są z 2 drużyny, które jako tako mogą powalczyć z PSG. Reszta meczów to będzie zabawa Neymara i czarowanie publiczności.

1

Ciekawe co będzie jak La Liga nie zaakceptuje wpłaty klauzuli od PSG. Neymar się spalił już w naszym klubie i u kibiców.

2

Mówisz, że Liverpoolu nie stać? Zobacz wpływy za prawa telewizyjne ostatni rok
http://i.imgur.com/fSxF54N.jpg

1

Musiałby poczekać przynajmniej rok. Jak PSG się wytłumaczy z 220 baniek za Neya i co najmniej 100 za Coutinho?

2

Na LW jest nijaki Arda Turan! ... o ile będzie mu się chciało wybiec na boisko ;)

1

Bardziej był obstawiał 2 wybitne transfery. Teraz dobry grajek to 100 baniek

20

Pewnie Digne zaciera ręce. W końcu będzie dostawał piłkę na skrzydle, gdy dostanie szansę na grę. Niech przyjdzie jego rodak Dembele i będzie git

1

No i super. W końcu Zarząd pokazuje, że ma jaja

0

To chyba jakiś fejk, bez zadnych podpisów

0

Psg nam nie da Verattiego, nie ma szans

0

Refren z dedykacją dla Neymara :)

2

Tatuś Neymara wyru*** nas bez mydła. U nas wział 26mln, od PSG z 30mln, Jest ustawiony na całe życie ale pewnie i tak będzie mu mało.

1

Myślisz, że Ney się przejmie? 30mln$ wpadnie na konto i będzie happy

0

Leo wiedział już wcześniej

83

Czekam na ogłoszenie szczegółów transferu. Jak się okaże, że wzięliśmy 80 mln + Di Marię to chyba idę kibicować Osasunie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?