0

Douglas Costa dopiero co do Juve poszedł na wypożyczenie z opcją pierwokupu

1

Kupia go za klauzule czyli 222mln to bedzie na Dembele, Verattiego i moze Alli lub Eriksen

8

Barcelono dokąd zmierzasz? :(

12

Widziłeś jak on grał gdy był wystawiany w pomocy? Gomes przy nim był wirtuozem

0

Dziwny transfer. Z jeden stronie Benfics twierdzi, że Semedo jeszcze nie sprzedała a my go prezentujemy

19

Szkoda. Oby mu się nie udało w Madrycie i żałował tej decyzji za kilka lat

8

No i gicior. Wolę go zdecydowanie bardziej niż Bellerina. Według mnie Semedo jest dużo lepszy technicznie, wyższy, silniejszy i podobny szybkościowo.
Powodzenia w Barcy!!
Problem Verattiego się sam rozwiązał bo Roberto wraca do pomocy :) (żart)

W sumie to mamy już kompletny skład:

Ter Stegen/ Cilessen
Alba/Digne
Pique/Mascherano
Umtiti/Marlon
Semedo/Vidal
Iniesta/Denis
Rakitic/Gomes
Busquest/S.Roberto
Neymar/Arda
Suarez/Paco
Messi/Deulofeu

Przydałby się jeszcze jakiś młody ŚO np Sanchez z Ajaxu.

Ciekawe czy będą jeszcze jakieś transfery.

1

A Alexisa za pol darmo dostali jak na dzisiejsze realia

4

Skończy się tak, że nie kupimy nikogo. Smutne jest to, że zmarnujemy ostatnie lata Messiego w Barcy nie mając konkurencyjnej drużyny.

0

Juz ja widze jak on przychodzi. Jest Iniesta, ktory jest legenda i bedzie gral czy forma bedzie czy tez nie, jest Andre G. za 40 baniek, Rakitic, Rafinha i Suarez co grzeje lawę. Myślę, że Ceballos powinien pojsc do innego klubu gdzie będzie regularnie grał. U nas czy u białych będzie grzał ławę jak Suarez

3

Zgadza się z Tobą. Obejrzałem niemal wszystkie mecze Hiszpanów i Bellerin nie jest wart kasy o jakiej piszą za niego. Nie dysponuje niczym szczególnym po za szybkością. Cancelo wypadł zdecydowanie lepiej.

4

Dobrze, że Isco bryluje od 5 lat na arenie światowej, a na sam dźwięk jego imienia połowa osób na tej stronie doznaje ekscazy

1

Aż mi nie dobrze jak widzę tą grę na czas niemców.

0

Z takim podejściem to Iniesta nie powinien zostać zdegradowany do Barcy B. Co nasz kapitan wielkiego zrobił w tym sezonie? Jego dobre mecze można policzyć na palcach jednej ręki. Zestaw do tego ilość goli i asyst Iniesta vs Ivan i będziesz miał pełen obraz sezonu Andrzeja.
Ja bym się nikogo nie pozbywał po za Turanem jeżeli chodzi o pomoc. Zmiana trenera to często duży impuls dla zawodników, a zmiana taktyki potrafi uwolnić posiadane umiejętności.

38

Miał być Veratti, może Dembele, może Erikssen. Szykuje się Lima i Paulinho. Jaki zarząd takie transfery

0

Może razem z nim w motorówce płynął i rozmawiali :)

22

Jak się za rok kończy Alexisowi kontrakt to zagrajmy im na nosie i wyciągnijmy go za darmo :)

2

I cóż on takie pokazał? Raz dostał dobrą piłkę i oddał strzał? Przez to jest lepszy niż Ney?

5

I to jest nasza polityka. Można go było kupić za śmieszną kasę rok temu i wypożyczyć do dobrego klubu. Teraz zapłacimy 3 razy więcej conajmniej.

5

Deulofeu niestety nic się nie zmienił. Chłopak ma zrypaną psychikę i nie nadaje się do Barcy. Za to ten młody portugalczyk Podence (czy jak mu tam) robiłby ładny chaos na skrzydle (o ile Dembele nie przyjdzie). Deulofeu bym się jednak pozbył.
Może się podobać gra Cancelo. Po 2 meczach Hiszpanów na euro u21 nie jestem jakimś mega optymistą odnośnie Bellerina.

0

To wlasnie pokazuje jak nasza polityka transferowa kuleje

1

Taaa Iniesta..chyba zyjesz wspomnieniami. Andrzej to bedzie gral pewnie co 3 mecz i ogony bo już zdrowie mu nie pozwala na taką ilość meczów.

1

My byśmy wypożyczyli do czasu aż się kontrakt skończy i później oddali za darmo. Aha i przez ten czas wypożyczenia płacili 100% wynagrodzenia.

0

Znając życie wypali plan B i też nie w pełni

3

Na tej zasadzie to Real powinien spuscic Isco po 1 sezonie jak do nich dolaczyl bo nie byl lepszy niz Dennis. Chlopak ma zadatki na swietnego pomocnika. Potrzebuje zaufania trenera i wiecej minut

2

Tylko Eriksen. Odpuśćmy sobie wirtuozów, a kupmy porządnego rozgrywającego.

0

Pokaż mi tych wielu młodych co poszli na wypożyczenie i wrócili do Barcelony jako świetni piłkarze gotowi do gry w pierwszym zespole

0

Di MAria co za strzał....hahaha

0

Agent ma prowizje od sprzedaży zawodnika także zrobi wszystko aby sprzedać go jak najdrożej nawet kosztem aspektów sportowych.

20

Wynegocjowac korzystniejsze warunki? Tak jak my za Paco i Gomesa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?