jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A ja się zastanawiam gdzie jest nasz scouting. Myślę, że jedyna słuszna odpowiedź to: "w d***".
Nie kupujemy żadnych zawodników anonimowych, którzy okazują się mega talentami. Polujemy na tych, o których już trąbi cały świat.
Wolałbym z 2-3 bez trofeów i gruntowną przebudowę drużyny na młodych utalentowanych chłopakach niż opieranie drużyny na typach Turana lub Neymara (w jego przypadku pisze o charakterze, nie umiejętnościach).
1
Reklamujesz inny portal? Na stronie głównej wisi o tym info od godziny
0
Znając nas zarząd to wymienimy Neymara + 100mln na Verattiego
0
Co za różnica. Jak będzie trzeba to i 300 mu przeleją, a jutro zwiększą wydobycie ropy na tydzień :)
14
Nie zobaczymy. We Francji nie ma klauzul, a życzę powodzenia Perezowi w negocjacjach z tym katarczykiem.
1
To poczytaj kolejny news, że ney odwołuje spotkanie w chinach bo "jest zajęty negocjacjami transferu".
17
Jestem tak a niego wkurzony, że jestem w stanie zaakceptować kolejny rok bez trofeów. Będzie ciężko wypełnić po nim lukę ale przy swoim podejściu do kibiców i klubu niech spier***
0
Walczy o odbiór piłki. Czy uważasz, że nowy zawodnik w klubie leciałby specjalnie gwiazdora po plecach kopać?
14
Ciekawe czy by tak wyskoczył do Pique czy Puyola kiedyś.
Semedo walczył o odbiór piłki. Taka jest gra. Nie każdy uklęknie przed Neymarem z błagalnym wzrokiem aby go nie ośmieszał i oddał piłkę.
1
Niech zapyta ukochanego taty. Tatuś juz wie
2
Jak dla Ciebie takie zachowanie jest normalne to sorry. Rozumiem, że się wkurzył ale wystarczy rzucić kilka k*** i wrócić do gry, a on pierd**** focha i ch**
13
Jest jak rodzina.....ale w wielu rodzinach trafia się czarna owca
0
Myślę, ze jak Semedo u nas trochę pogra i zyska pewność siebie to Semego wyłączy Neymara jak Alves w meczu z Juve
0
Już mu Alves pokazał w LM w meczach vs Juve gdzie jego miejsce.
17
Trzeba skupić siły na Dembele i Coutinho,a gwiazdora pogonić. Zaczyna mnie drażnić swoim zachowaniem jak Cr7.
Podczas meczów też coraz więcej pajacuje, wiecznie ma pretensje do każdego. W d*** się poprzewracało.
Fakt faktem tu jest błąd naszego zarządu, że nie dał zaporowej klauzuli, wtedy to my byśmy rozdawali karty ale ponad 200 baniek też nie jest złe.
0
Czy ja wiem czy cracka na lata. Gwiazdorzy, że żal patrzeć. Robi szopki zarówno na boisku jak i poza nim.
0
A co to za laska za Neymarem? :)
27
Niech płacą klauzule i Neymar spiernicza. Irytuje mnie, że tyle czasu nie potrafi się określić. Widać, że jest coś na rzeczy skoro od kilku tygodni nie chce uciąć spekulacji.
Śmieszy mnie, że PSG chce z nami cokolwiek negocjować. Tak samo będziemy z nimi negocjować jak oni w sprawie Thiago Silvy czy Verattiego.
3
Hmm włożyłaś kij w mrowisko :) Według mnie nie ma co generalizować jednak uważam, że obecny świat jest gorszy niż kilkanaście/kilkadziesiąt lat temu.
Dostęp do internetu faktycznie poszerza horyzonty, daje możliwość poznawania różnych ciekawych ludzi ale również przesiąknięty jest hejterami, agresją i pornografią. Niestety idolami i guru dla dzieci są często Youtuberzy lub jakieś inne wynalazki typu N.Siwiec.
Nie ma szacunku do osób starszych. Jak byłem dzieckiem to jak coś narozrabialiśmy i przyszedł ktoś dorosły i zwrócił nam uwagę to dzieci się wstydziły i było im głupio. Nawet nie myślały odszczeknąć. Ostatnio byłem z córką na placu zabaw i na piaskownicy siedział kwiat młodzieży po ok 12-13 lat. Co 2 słowo to k****. Opowiadali sobie jak to się ostatnio najeb*** i dziewczynka 13 lat jak robiła loda 3 kolegom na imprezie. Reszta przyklaskiwała, 0 zawstydzenia.
Jak zwróciłem im uwagę, żeby trochę ograniczyli słowa to usłyszałem, że mają w d*** i żebym spierd***. Dopiero jak im odpowiedziałem w ich języku to skulili uszy i poszli.
Inna kwestia - kiedyś były tzn solówy w piaskownicy. Była bójka aż ktoś upadnie i tyle. A teraz? Stoi grupa z telefonami i nagrywa, a jak ktoś upadnie to jeszcze wpadają koledzy i kopią delikwenta po głowie, żebrach itd.
Ile jest samobójstw wśród młodzieży bo są hejtowani na internecie i nie wytrzymują presji.
Jak teraz patrzę jak dzieci mieszkające obok siebie siedzą pół dnia na messengerze to mi słabo. Kiedyś wychodziło się z domu, pukało do drzwi obok i leciało na podwórko. Zawsze spotykało się jakiś znajomych i miło spędzało czas.
Obecnie dzieci grają w piłkę w FIFE, żyją w SIMS'ach i jarają grami typu Postal gdzie możesz zabić kogoś łopatą i jeszcze obsikać.
Dzieci nie potrafią już żyć bez telefonów, tabletów, laptopów.
Moja córka jest jeszcze mała ale bajki ma dawkowane mimo, że wiele jej rówieśników siedzi od rana do wieczora przy TV i ogląda bajki, ale też Trudne Sprawy, Fakty itd. Jak byłem na wakacjach i były z nami dzieci brata ciotecznego oraz jego kolegi w wieku 6-11 lat, to potrafiły siedzieć i nie odezwać się do siebie 3h, każde wpatrzone w swoją grę lub filmik na necie.
Każdy może mieć odmienne zdanie na ten temat ale ja jestem jednak zdania, że świat zmierza w złym kierunku.
0
Tak i może jeszcze Messiego dorzucimy..
Najgorzej jak Neymar stwierdzi, że odchodzi w ostatnich dniach sierpnia bo nie będzie już czasu na zakup kogokolwiek w jego miejsce.
0
Kupić to kupić ale jak pogodzić jego pensję z naszymi asami? Zaraz by się okazało, że polityka wynagrodzeń na to nie pozwala
0
Mówiąc szczerze jak zobaczyłem źródło [Sport] i [L'Equipe] wiedziałem, że będą jakieś kosmiczne informacje. To tak samo miarodajne źródło jak nasz Fakt lub Super Express
0
Eh, 2h spania po meczu i praca :( Na dobrą sprawę mogłem iść spać po pierwszej połowie.
Co do transferu pomocnika to jestem coraz mniej do niego przekonany. Mamy aż nadmiar pomocników, a na dobrą sprawę nie wiemy jak będą grali pod Valverde.
4
Munir grał na prawym skrzydle. Grał to dużo powiedziane :)
Miał chyba najwięcej strat z całej Barcy. On i Arda zagrali fatalnie.
Verma całkiem poprawnie zagrał. Gdyby nie te jego ciągłe kontuzje to być może mógłbym u nas pełnić rolę rezerwowego.
10
Munir i Turan do wywalenia
0
Porównaj grę Denisa vs Iniesty w tym meczu i ciekawe jakie wnioski wyciągniesz
22
Ahahha co ten komentator liczy.. Samper bedzie mial najwiecej rozegranych minut bo ma 45+15min, a pozostali maja 90 min..
5
Najlepsi w drugiej połowie Paco i Roberto
0
Banda murzynów goni sędziego
9
Jak Verma nie dozna kontuzji w tym meczu to będzie cud. Lukaku jest jak skała