0

Co mają transfery do Superpucharu z Realem? Myślisz, że przyjdzie takie Dembele i zagra po 2 dniach treningu lepiej niż taki Deulofeu czy Denis, którzy są zgrani z zespołem?

1

Chłopaki na wycieczkę do Anglii pojechali i tyle. Wrócą z pamiątkami ale raczej bez Coutinho

0

Nie, Sergio Busquest - nawet nagrodę na koniec meczu dostał

0

Akurat ten rzut karny wywalczył przez fatalne przyjęcie piłki ;)

1

Ocierał łzy banknotami 100$

1

Dla tych co na Polsacie próbowali oglądać i ich wywaliło

1

Tośmy pooglądali :D

0

Draxler w Bundeslidze głównie jako ŚPO grał więc może grać na pozycji Iniesty

10

Barcelona have decided to up their bid for Coutinho to 100 millions of €. Liverpool said to be determined to resist.

[Tancredi Palmeri]

My nikogo nie kupimy, zobaczycie.

1

Ja pierd*** To dogadajmy się z Dembele niech wypełni konrakt i przyjdzie do nas za darmo. W tym czasie niech nie daje z siebie totalnie nic na boisku. Zobaczymy czy wtedy Borussia nie puści go w normalnych pieniądzach

1

Ta laskę po prawej sam bym strollował :)

6

Miało być w poprzedni weekend, później na Puchar Gampera, teraz w tym tygodniu. Jutro pewnie dowiemy się, że do końca okienka transferowego, a finalnie i tak do nas nie przyjdzie :)

0

Czekajmy dalej. Real sciagnie Dembele i bedzie pozamiatane. Nam zostanie do kupienia Mbappe za 200mln i Paulinho za 50 baniek

3

Nie zgodzę się. Zobacz jakie statystyki mial Dembele w Bundeslidze, która jest bardziej trudniejszą ligą niż Ligue 1. Poza tym nie potrzebujemy następcy dla Suareza tylko dla Neymara więc potrzeba skrzydłowego, a nie 9

0

Naprężył muskuły? Wypisał czek i to wszystko...

0

Z takimi przeciwnikami jak w Ligue 1 to może bez przygotowania grać, a i tak ich rozjedzie jak dzieci.

0

Sweet focia z tatusiem.,, zaraz zwrócę obiad..

1

Już z 2h temu była ta wiadomość na La Rambli :)

0

Ta, a na stronie głównej news, że nie chcą go puścić. Kolejna kwestia, że u nas zawodnicy podpisują kontrakt po badaniach medycznych i podczas prezentacji, Nie wiem po co te ściemy. Podaj źródło aby być bardziej wiarygodny

1

Na nadwrażliwość kup sobie zielonego Elmexa whitening. Jest na prawdę spoko i faktycznie zmniejsza nadwrażliwość

7

Płaćmy tą klauzulę i przestańmy się płaszczyć. PSG pokazało jak to się robi..

3

Zmień papier :)

0

Inigo? Przecież to obrońca więc czemu chcesz porównania do pomocników?

2

Myślę, ze to może być Kucharczyk z Legii

5

Kij mu w oko. Według mnie ten transfer śmierdzi na odległość i jest to kompromitacja Neymara jako człowieka i jako piłkarza

0

Chyba nowej celi za przekręty przy transferze :D Ciekawe jak się wytłumaczy skąd wział 222mln na wykupienie się

0

Podobno Real zaoferował 100 baniek więc wątpie, że przyjmą 80. My powinniśmy polecieć w ch** jak królewscy i podbijać cenę Mbappe

13

PSG nie stać na Neymara. Państwo Katar już tak.

0

Czyli gdzie? Na polu naftowym? :)

0

Pocałowahł herb i już powiedział, że od dziecka marzył o PSG?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?