jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co mają transfery do Superpucharu z Realem? Myślisz, że przyjdzie takie Dembele i zagra po 2 dniach treningu lepiej niż taki Deulofeu czy Denis, którzy są zgrani z zespołem?
1
Chłopaki na wycieczkę do Anglii pojechali i tyle. Wrócą z pamiątkami ale raczej bez Coutinho
0
Nie, Sergio Busquest - nawet nagrodę na koniec meczu dostał
0
Akurat ten rzut karny wywalczył przez fatalne przyjęcie piłki ;)
1
Ocierał łzy banknotami 100$
1
Dla tych co na Polsacie próbowali oglądać i ich wywaliło
1
Tośmy pooglądali :D
0
Draxler w Bundeslidze głównie jako ŚPO grał więc może grać na pozycji Iniesty
10
Barcelona have decided to up their bid for Coutinho to 100 millions of €. Liverpool said to be determined to resist.
[Tancredi Palmeri]
My nikogo nie kupimy, zobaczycie.
1
Ja pierd*** To dogadajmy się z Dembele niech wypełni konrakt i przyjdzie do nas za darmo. W tym czasie niech nie daje z siebie totalnie nic na boisku. Zobaczymy czy wtedy Borussia nie puści go w normalnych pieniądzach
1
Ta laskę po prawej sam bym strollował :)
6
Miało być w poprzedni weekend, później na Puchar Gampera, teraz w tym tygodniu. Jutro pewnie dowiemy się, że do końca okienka transferowego, a finalnie i tak do nas nie przyjdzie :)
0
Czekajmy dalej. Real sciagnie Dembele i bedzie pozamiatane. Nam zostanie do kupienia Mbappe za 200mln i Paulinho za 50 baniek
3
Nie zgodzę się. Zobacz jakie statystyki mial Dembele w Bundeslidze, która jest bardziej trudniejszą ligą niż Ligue 1. Poza tym nie potrzebujemy następcy dla Suareza tylko dla Neymara więc potrzeba skrzydłowego, a nie 9
0
Naprężył muskuły? Wypisał czek i to wszystko...
0
Z takimi przeciwnikami jak w Ligue 1 to może bez przygotowania grać, a i tak ich rozjedzie jak dzieci.
0
Sweet focia z tatusiem.,, zaraz zwrócę obiad..
1
Już z 2h temu była ta wiadomość na La Rambli :)
0
Ta, a na stronie głównej news, że nie chcą go puścić. Kolejna kwestia, że u nas zawodnicy podpisują kontrakt po badaniach medycznych i podczas prezentacji, Nie wiem po co te ściemy. Podaj źródło aby być bardziej wiarygodny
1
Na nadwrażliwość kup sobie zielonego Elmexa whitening. Jest na prawdę spoko i faktycznie zmniejsza nadwrażliwość
7
Płaćmy tą klauzulę i przestańmy się płaszczyć. PSG pokazało jak to się robi..
3
Zmień papier :)
0
Inigo? Przecież to obrońca więc czemu chcesz porównania do pomocników?
2
Myślę, ze to może być Kucharczyk z Legii
5
Kij mu w oko. Według mnie ten transfer śmierdzi na odległość i jest to kompromitacja Neymara jako człowieka i jako piłkarza
0
Chyba nowej celi za przekręty przy transferze :D Ciekawe jak się wytłumaczy skąd wział 222mln na wykupienie się
0
Podobno Real zaoferował 100 baniek więc wątpie, że przyjmą 80. My powinniśmy polecieć w ch** jak królewscy i podbijać cenę Mbappe
13
PSG nie stać na Neymara. Państwo Katar już tak.
0
Czyli gdzie? Na polu naftowym? :)
0
Pocałowahł herb i już powiedział, że od dziecka marzył o PSG?