jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z ostatnich informacji to trener nie wie nawet kto to jest...
3
Aż mnie mdli na samą myśl, że ten zawodnik ma być piłkarzem Barcy. Najpierw Gomes teraz on. No ja pierd***
0
A pozniej Robert powie ze to na zyczenie trenera
1
Jezeli to prawda to ja pirnicze. Wroce do kibicowania jak zarzad sie zmieni
0
W Warszawie obecnie 27 stopni. Jakis koszmar, spac sie nie da. Szkoda ze burze nas ominely bo pewnie powietrze sporo by sie schlodzilo
0
Ja również jestem jego zwolennikiem. Ciekawe kiedy sobie wszystko w głowie poukłada i odpali na dobre.
2
Ja kupuje co 2 tygodnie po 1zł nowe konto i mam wiec rocznie wychodzi ps plus 24 zl
1
Nie zgadzam się z Twoim tokiem rozumowania.
ad 1. Nie sprzedał Verattiego bo nie musiał. Veratti nie ma klauzuli, nie mówił że chce odejść to czemu miał go sprzedać?
ad 2. To samo co w pkt 1 - nie ma klauzuli, klub ma kupę hajsu, nie ma tematu
ad 3. Neymar planował odejście do PSG już od dawna. Poczytaj wywiady z Alvesem. To Neymar namawiał go żeby przyszedł do PSG bo on też tam idzie. Było to jeszcze zanim wynikł temat Verattiego więc jedno nie ma z drugim nic wspólnego.
2
Ile razy można o tym Figo gadać. Faktycznie przejście do największego, znienawidzonego rywala z własnego podwórka jest tym samym co pójście za kasę do innej ligi. Litości..
0
Taki życie. Postawmy na młodzież i tyle. NA TOP3 w Hiszpanii i 1/4 LM skład wystarczy. Być może młodzi odpalą i będzie nowe pokolenie na lata.
Nie od razy Xavi, Iniesta czy Puyol byli tymi, kim są teraz.
0
Za to Rafinha odpalił.. Denis na wypożyczeniu grał bardzo dobrze. Rafinha to człowiek kontuzja
1
po ślązacku Ci pojechał :)
38
Śmieszne jest to, że co roku Borussia wypina się przed Bayernem i daje się ru** sprzedąc filary zespołu po 30-40 baniek lub oddając piłkarzy za darmo jak Lewego, a mają problem ze sprzedaniem francuza za 100 baniek do Barcy.
Chory klub
0
Patrz Cou jak to sie robi!
0
I co z tego. To nie jest już nasz zawodnik. Niech teraz miliony... tfu tysiące.. kibiców Monaco na całym świecie głosują na niego.
1
Już sport też informował, że wyjaśni się w ciągu najbliższych godzin..jakieś 48h temu.
1
Z drugiej strony czego oczekujesz, że wjedziemy do Liverpoolu i zaczniemy od kwoty 150mln? To na ilu się skończy? 200 mln? Zawsze zaczyna się negocjacje od niższych kwot.
Z drugiej strony czy to, że dostaliśmy za Neymara taki hajs znaczy, że wszyscy zawodnicy na świecie podrożeli 2-3 krotnie?
Jak mamy wydawać na jednego zawodnika 150 mln to lepiej zainwestujmy ten hajs w scouting i szkolenie młodzieży, a za kilka lat będą tego owoce, a nie zakup jednego zawodnika, który nie wiadomo czy odpali
0
Dadzą PSG karę finansową np 5mln euro, katarczyk wyjmie kasę z lewej kieszeni i rozejdzie się po kościach.
1
A gdzie Giovanni Elber czy jak mu tam. Za Demichelisa jednak Boateng lub Hummels. Jeszczy był Matheus czy jakoś tak
8
Przed fazą grupową można zgłaszać nowych zawodników, a ci co grali mogą zagrać w nowym klubie
40
Neymar - 100% Jesus... chyba mu się opaski pomyliły i miał być 100% $$$$$
Trochę inne ma wartości życiowe niż Jezus
0
Mniejsze koło będzie miało inną prędkość lub będzie wisiało w powietrzu bo auto będzie stało na 3 kołach - jak masz w miarę nowe auto to komputer zwariuje. Pytanie także jakiej średnicy masz tarcze hamulcowe i jaki zaciski ponieważ może być tak, że mniejsza felga zwyczajnie nie wejdzie.
Jak to z innego auta również rozstaw śrub może się różnić.
0
Marca... i wszystko jasne.
0
Nie ma po co oglądać tego meczu. Wiadomo kto wygra. Jak Real nie może to sędzia pomoże wiec luz
2
Nie wiadomo skąd Ney dostał kasę na wykupienie się z Barcy. Jak kasę miał z kataru to wykupił się i poszedł za do PSG za darmo
2
Dzisiaj pojechała nasza delegacja do Liverpoolu. Błagają na kolanach żeby go puścili do nas bo wiedzą, że to będzie koniec kadencji jak go nie sprowadzą do klubu w miejsce Neymara
2
Jak dla mnie Semedo. Bellerin nie ma nic po za szybkością. Semedo jest silniejszy i jest lepszy technicznie.
0
Odpalałem filmik z nadzieją, że to o Paulinho, a tu taki zonk. Co do Coutinho to szczerze wątpię, że Liverpool puści go do nas.
0
Co mają transfery do Superpucharu z Realem? Myślisz, że przyjdzie takie Dembele i zagra po 2 dniach treningu lepiej niż taki Deulofeu czy Denis, którzy są zgrani z zespołem?
1
Chłopaki na wycieczkę do Anglii pojechali i tyle. Wrócą z pamiątkami ale raczej bez Coutinho