20

Zubi... chłopie... przepraszam za każde złe słowo powiedziane na Ciebie i Twoją pracę..

0

Nie mogli przewidziec transferu Paulinho bo nie ma ligii chinskiej w fifie :)

34

Paulinho pokazywał im jak wygląda zaangażowanie na treningu.

3

Napoli się Interesuje, Spursi.. ale i tak nasi trenerzy wolą Rakitica czy Gomesa

0

Słabą skutecznością? Pokaż statystyki, które to obrazują strzały vs gole

27

A co, za mało drewna mamy? Zima mroźna się szykuje?

5

Ja tam ufam Paco. W pierwszym miesiącu mamy teoretycznie mniej wymagających rywali. Jak nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z nimi obecnym składem to nie zasługujemy na mistrza i tyle.

0

Jak dla mnie to Barca gra na czas. Czeka aż Borussia wkurzy się na swojego niesfornego grajka i będzie chciała go sprzedać

0

Mówiąc szczerze to pisząc, że Paco jest niewypałem to trochę nadużycie. Gościu zagrał w kilku meczach w ubiegłym sezonie i strzelał bramki. Dostawał bardzo mało okazji, a mimo tego potrafił się odnaleźć na boisku.
Dajmy mu czas zanim go skreślimy.

3

Kariera Nikodema Paulinho Dyzmy na żywo.

1

Las widzę las....

0

Sprzedać Serio do City za 150 baniek i będzie git :) Guardiola jest wielbicielem jego talentu

3

Co by nie mówić o Mascherano gościu ma serce do gry, Wczoraj skasował wiele akcji już w zalążku. Jego wślizgi są najlepsze na świecie. Będzie mi go brakowało jak odejdzie z Barcelony.
Sergio jest cieniem samego siebie. Kiedyś można było dość do wniosku, ze on ma oczy dookoła głowy. Wczoraj wielokrotnie dawał sobie zabierać piłkę nie czując ustawienia oraz przeciwników na plecach,
Co do Pique to lubię go bardzo ale on jest strasznie drewniany. Jego zwrotność jest porażająca.

5

W d*** mam ich współczucie. Przyjdzie im spadek formy i będą sprzedawali cały skład.

2

Gó**o prawda. Po prostu wypada się ruszyć, a nie bawi się w jakiegoś czarodzieja co siła umysłu i wzrokiem obroni strzał.

2

Ja nie mogę spać bo dzieci mi nie dają. Chciałbym mieć takie problemy jak Ty :)

3

Nie wiem po co mnożysz tematy w obronie Niemca. Gościu jest firanką w bramce i 80% strzałów na naszą bramkę to są gole. O ile w pierwszym meczu większych pretensji nie mam bo Asensio oddał strzał życia w dodatku od poprzeczki o tyle teraz strzał był blisko bramkarza, sygnalizowany z 30m. To był ewidentny bład bramkarza. Taki De Gea czy Courtois by tą piłkę spokojnie złapali. Myślę, że nasz Wojtek Szczęsny również by to spokojnie wyjął.

8

Oczywiście, ze strzał Asensoio był do obrony. Ter Stegen nie wiedział jak jest ustawiony. Był przekonany, że piłka minie bramkę. To nie był strzał 3 m od niego tylko wystarczyło się ruszyć. Strzał był sygnalizowany ze znacznej odległości.
Niestety Ter Stegen jest średnim bramkarzem i nic tego nie zmieni. Pozuje na Neuera a nie dorasta mu do pięt,

1

Mam to samo :)

0

Z jednej strony co roku śmialiście się z kibiców Realu, że po każdym przegranym meczu sprzedają cały skład, z drugiej strony robicie obecnie to samo.

Staliśmy się więźniami swojego stylu oraz... Messiego. Przyzwyczaił nas, że jak nie idzie jest w stanie sam wygrać mecz. Niestety specyfika gry Leo też mocno się zmieniła. W momencie gdy straciliśmy Neymara nie mamy kim atakować. Messi częściej schodził do środka i genialnymi podaniami uruchamiał Neymara lub Albę.
We wczorajszym meczu w ataku grał sam Suarez. W środku pola mieliśmy las czyli samo drewno. Czy taki Denis Suarez i Alena zagraliby wczoraj gorzej niż Rakitic i Gomes? Czy Samper zagrałby gorzej niż Busquest, który myślami był wszędzie tylko nie na boisku? Wątpię.
Za mało dajemy szans młodzieży. Przeważnie jest tak, że jakiś młodzian zagra 1-2 mecze po 20-30minut i już wszyscy na fcbarca.com wiedzą, że jest do d***.
Z jednej strony chcecie odmłodzenia zespołu, z drugiej jest lęk i obawa o wynik.

Obecna sytuacja Jest to też wina poprzednich trenerów, nie tylko Zarządu.
Wielokrotnie w poprzednich sezonach mieliśmy do 60 minut wynik zamykający mecz, a taki Luis Enrique robił jedną zmianę albo wcale zamiast dać się ogrywać młodzieży. Wielu ekspertów o tym mówi, że trening to nie mecz i właśnie mecze najbardziej kształtują piłkarzy. LE robił często błąd bo wpuszczał zawodników, którym wcześniej nie dawał szans w sytuacji beznadziejnej gdzie całą drużyna grała piach, w dodatku wielokrotnie na nie swoje pozycje. Wówczas na takiego zawodnika wpadała fala hejtu bo każdy myślał, że on wejdzie i pozamiata grając 300 minut w sezonie..

Miejmy nadzieje, że nowy trener to poukłada. Cykl klubu to taka sinusoida - raz się jest na górze, raz na dole. My już na dole jesteśmy więc może być tylko lepiej.
VEB!

0

Święte słowa. Do boju Barco!

0

*Gomes -35mln (50mln gdy wygra Balona xD) - porażka, do sprzedania
*Paco Alcacer -30mln - jak gra to się stara i nieźle sobie radzi. Dałbym mu szansę
*Lucas Digne -16.5mln - jako zmiennik Alby bardzo ok
*Umtiti - 25mln - super
*Cillessen - 13mln - mógłby dostawać więcej szans w 1 zespole za Niemca
*Denis Suarez- 3mln - ma wielki potencjał ale brakuje mu minut. Niech idzie do innego zespołu z opcją pierwokupu
*Turan - 34mln - do sprzedania, ma wyje***ne na Barcę
*Aleix Vidal - 17mln - póki co jeździec bez głowy ale dałbym mu czas.

3

Chyba kebabów...

0

Suarez uciekaj dzieciaku gdzie pieprz rośnie. Skonczysz jak Samper.

0

Tak widzę. Sezon się jeszcze nie zaczął, drużyna nie jest w optymalnej formie. Dzisiaj poniosło trenera i ustawił ich tak, że nikt nie wiedział jak ma grać i wyszła z tego wielka kupa.
Za dużo lat żyję na tym świecie, żeby skreślać drużynę na początku sezonu.

0

Leszek Ołłowski ... tak się przedstawił przed meczem :)

0

Ja pierd***. A 2 mecze są wyznacznikiem tego co będzie działo się przez kolejne 8 czy 9 miesięcy. Mam wrażenie, że większość z Was piłkę nożna to zna tylko z FIFY

0

Ter Stegen lepszy niż Mascherano, Alba czy Umtiti? Litości.
Jaki był z niego piłkarz taki i ekspert.

1

Już przestańcie płakać. Głowa do góry. Jutro też jest dzień.
Za kilka dni rusza sezon. Tak na prawdę aby wygrać La Liga nie musimy być lepsi od Realu ale być regularni i nie tracić punktów z ogórkami (co pokazał poprzedni sezon).
Dumny po zwycięstwie, wierny po porażce. VEB!

3

Nie do obrony? Strzał Asensio był niemal w środek bramki. Piłkę Mats widzial cały czas od momentu gdu Hiszpan ustawiał się do strzału. Po prostu Ter FIRANKA Stegen nie wiedział jak ejst ustawiony. Był przekonany, że piłka nie wpadnie do bramki.
Ten bramkarz jest fatalny i 2-3 mecze na sezon dobre w jego wykonaniu tego nie zamażą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?