jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie groźnie tylko fatalnie.
0
Wiadomo ze Cristiano wygra
0
Slaba grupa ale wyrownana
0
Szczerze to nie wiem czemu jego i Modrica wybrali
0
Hahhha oczywiscie nie do Realu
0
No to mamy spursow lub liverpool
1
Pereza zapytaj.
0
Real przypakiem trafil 2 najlatwiejsza druzyne z 2 koszyka
0
Gorzej trafic nie moglismy
0
Barca Juve a real z borussia
0
Dziwnie jej się oko zaświeciło. Gdzieś kiedyś czytałem, że przy nowotrowach oczu podobny efekt jest na flesh. Może przypadek.
1
Kluski leniwe z bułką tartą i karkówka z grilla z frytkami (nie wiem co lubię bardziej ) . Na śniadanko obowiązkowo jajecznica :)
1
Chyba najmocniejszy na papierze skład ze wszystkich reprezentacji
0
Matma jest dość skomplikowana na studiach inż z logistyki ale jak się przyłożysz da się to pokonać. Ja miałem 2 w liceum z matmy bo się obijałem, a na studiach całki 3 stopnia rozwalałem jak chciałem. Było to już wiele lat temu więc teraz zaglądając do zeszytu jestem w szoku jak to ogarniałem bo teraz nic nie rozumiem :)
0
Barcelona powinna się zgodzić, później zamówić kilka tirów i w eurocentach im zawieźć i wyładować na stadionie ;)
0
Trykot mu zmieniają na ten z PSG :)
0
Mówiąc szczerze współczuje mu. Wiele osób oczekuje odmiany zespołu i jakiejś bóg wie jakiej gry po nim bo kosztował 40mln. Po meczu wyleje się na całym świecie na jego głowę wiadro pomyj.
0
Idz swoje pochwaly wylewaj na stronie Realu.
0
kulki juz sie grzeja :)
0
Jaki Ronaldo. Ronaldo jest gruby i łysy. Toż to Krystyna.. z drugiej strony czemu miałyby nas interesować jego bramki?
0
Faks moze sie popsul w Barcelonie
0
Kupywać?
0
Wiesz jak to jest. apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jak mu Barca zaoferuje np 30mln za podpisanie kontaktu i 30 za sezon, a Man City da np. 50 baniek za sezon do tego 200 za podpisanie kontraktu i np 50% kasy za sprzedaż koszulek to myślisz, że się nie skusi? Byłby to najgłośniejszy transfer w historii footballu.
0
Będzie numer jak Leo w styczniu dogada się z Man City i pójdzie do nich za darmo za rok. Oni mu wypłacą 200mln premii za podpisanie kontaktu i jest ustawiony na całe życie.
1
Mowiac szczerze nie wiem co ma na celu jego dzialanie. Chce wkurzyc Pique?
0
Czemu ma być nas nie stać? Umowy sponsorskie mamy podpisane na kilka lat w przód. Obecnym składem 1/4 LM + miejsce w czołówce La Liga jak najbardziej realne więc kasa dodatkowo wpadnie, a piłkarzom nie trzeba płacić premii za trofea.
17
Od razu przelejmy 222mln i tyle. Ja pierd***. Zainwestujmy te 222mln w sekcje młodzieżowe, a za kilka lat zbierzemy plony tej inwestycji. Jeden zawodnik składu nam nie odmłodzi i nie zbawi.
0
Ale świry :) Sporo ryzykują, jednak ruchy jak z gry :)
0
Kurde trzeba bylo postawic hajs na Coutinho jak był 1,6
4
Przecież to jest dopisane.Inna czcionka i inne piksele