1

Nie groźnie tylko fatalnie.

0

Wiadomo ze Cristiano wygra

0

Slaba grupa ale wyrownana

0

Szczerze to nie wiem czemu jego i Modrica wybrali

0

Hahhha oczywiscie nie do Realu

0

No to mamy spursow lub liverpool

1

Pereza zapytaj.

0

Real przypakiem trafil 2 najlatwiejsza druzyne z 2 koszyka

0

Gorzej trafic nie moglismy

0

Barca Juve a real z borussia

0

Dziwnie jej się oko zaświeciło. Gdzieś kiedyś czytałem, że przy nowotrowach oczu podobny efekt jest na flesh. Może przypadek.

1

Kluski leniwe z bułką tartą i karkówka z grilla z frytkami (nie wiem co lubię bardziej ) . Na śniadanko obowiązkowo jajecznica :)

1

Chyba najmocniejszy na papierze skład ze wszystkich reprezentacji

0

Matma jest dość skomplikowana na studiach inż z logistyki ale jak się przyłożysz da się to pokonać. Ja miałem 2 w liceum z matmy bo się obijałem, a na studiach całki 3 stopnia rozwalałem jak chciałem. Było to już wiele lat temu więc teraz zaglądając do zeszytu jestem w szoku jak to ogarniałem bo teraz nic nie rozumiem :)

0

Barcelona powinna się zgodzić, później zamówić kilka tirów i w eurocentach im zawieźć i wyładować na stadionie ;)

0

Trykot mu zmieniają na ten z PSG :)

0

Mówiąc szczerze współczuje mu. Wiele osób oczekuje odmiany zespołu i jakiejś bóg wie jakiej gry po nim bo kosztował 40mln. Po meczu wyleje się na całym świecie na jego głowę wiadro pomyj.

0

Idz swoje pochwaly wylewaj na stronie Realu.

0

kulki juz sie grzeja :)

0

Jaki Ronaldo. Ronaldo jest gruby i łysy. Toż to Krystyna.. z drugiej strony czemu miałyby nas interesować jego bramki?

0

Faks moze sie popsul w Barcelonie

0

Kupywać?

0

Wiesz jak to jest. apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jak mu Barca zaoferuje np 30mln za podpisanie kontaktu i 30 za sezon, a Man City da np. 50 baniek za sezon do tego 200 za podpisanie kontraktu i np 50% kasy za sprzedaż koszulek to myślisz, że się nie skusi? Byłby to najgłośniejszy transfer w historii footballu.

0

Będzie numer jak Leo w styczniu dogada się z Man City i pójdzie do nich za darmo za rok. Oni mu wypłacą 200mln premii za podpisanie kontaktu i jest ustawiony na całe życie.

1

Mowiac szczerze nie wiem co ma na celu jego dzialanie. Chce wkurzyc Pique?

0

Czemu ma być nas nie stać? Umowy sponsorskie mamy podpisane na kilka lat w przód. Obecnym składem 1/4 LM + miejsce w czołówce La Liga jak najbardziej realne więc kasa dodatkowo wpadnie, a piłkarzom nie trzeba płacić premii za trofea.

17

Od razu przelejmy 222mln i tyle. Ja pierd***. Zainwestujmy te 222mln w sekcje młodzieżowe, a za kilka lat zbierzemy plony tej inwestycji. Jeden zawodnik składu nam nie odmłodzi i nie zbawi.

0

Ale świry :) Sporo ryzykują, jednak ruchy jak z gry :)

0

Kurde trzeba bylo postawic hajs na Coutinho jak był 1,6

4

Przecież to jest dopisane.Inna czcionka i inne piksele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?