3

Podrzuci ktoś ten kiks benzemy?

1

Ma ktos powtorke strzalu Benzemy?

0

Pewnie po 30 min będzie 2:0 dla Realu i tyle z naszej wiary w ich stratę punktów.
Oni mają świetny zespół więc jak 2 czy 3 zawodników wypadnie to żaden problem.

5

Szkoda go jak każdego człowieka, jednak jako za dziennikarzem nigdy za nim nie przepadałem

0

Dzieki.

0

Nie mogłem oglądać dziś meczu. Jak zagrał Denis po wejściu na boisko? Jak go oceniacie?

4

Wykrakales :)

0

Czemu? Przeciez wygrali

52

Fajnie, ze Rennes dostanie hajs. Dla nich to konkretny zastrzyk gotowki

1

Coutinho choruje na bardzo rzadką i groźna chorobę pod kryptonimem "transfer".

1

Obawiam się, że ciężko będzie z Coutinho. Czasu do końca już mało, Liverpool nawet by nie miał czasu żeby tą kasę wydać. Coutinho powinien postawić sprawę na ostrzu noża już tydzień temu jeżeli chce przejść faktycznie.
Myślę, że on chce ale się boi powalczyć z władzami Liverpoolu

0

Dobra ale jak to widzisz? Rozumiem, że kupujemy obu, widać że w tym oknie nei sprzedamy nikogo. Czyli na 3 miejsca w pomocy mamy: Iniesta, Busquest, Rakitic, Paulinho, Coutinho, Seri, Denis, Gomes, Rafinha, Roberto, Turan
Kto ich wykarmi?

15

Olać Seriego. Cała kasa powinna iść na Coutinho. To absolutny priorytet

0

On ma taką samą mentalność jak jego "bracia" muzułmanie przybywający obecnie do europy. On nie ma zamiaru pracować. On chce być utrzymywany i żyć jak panisko

1

Czy się stoi czy się leży kilka baniek $ się Ardzie należy więc gdzie ma iść? Jeszcze każą mu biegać i co wtedy?

8

Mają rozmach skur****ny :) Kto bogatemu zabroni. Wystarczy, że przytulili do kieszeni po 10% z każdej tej transakcji zakupowej i już są zarobieni.

0

Co do Gomesa to nikt nie był niczego pewny bo to był transfer, który wyskoczył nagle, znikąd. Odnośnie Dembele to nie mieliśmy wyboru. Nie ma na rynku lewoskrzydłowych, których można by kupić i posiadaliby odpowiedni talent i umiejętności. Neymara straciliśmy, Hazard nie do wyjęcie, no i nr3 to właśnie Dembele. Ryzyko jest, wiadomo ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa

0

Myślę, że 90% kibiców na tej stronie by go chciało włacznie ze mną. Obawiam się jednak, że Liverpool go nie puści.. bo nie musi. Dla Coutinho to życiowa szansa na przejście do klubu w TOP3 na świecie, w którym z marszu miałby miejsce w podstawowej 11. Byłoby to świetne dla niego i dla nas jednak przypuszczam, że Klopp postawili zarządowi Liver ultimatum i zablokują transfer.

0

Nie wiem czemu, nie trawię gościa

1

A tak swoją drogą, to Dembele gdzieś trenował te 2-3 tygodnie od kiedy uciekł z Borussi? Czy tylko brzuchem do góry leżał? Ciekaw jestem na ile jest przygotowany do trudów sezonu.

0

Spokojnie, Paulinho z Douglasem naucza go trickow :)

1

Dembele na skrzydlo, a Cou na Cam. Wydaje sie jednak, ze transfer Cou jest niemozliwy

10

Lepiej mieć Dembele niż go nie mieć

0

Za 1 wystep w lidze 20mln oraz za 1 występ w LM również 20mln. Tyle utargowali :)

0

Gdzieś ta ręka piłkarki dziwnie ginie za marynarką Leo ;)

0

Coutinho raczej nie przyjdzie. Nawet jak stała opłata za Dembele to 120 baniek to jest Paulinho za 40mln + Semedo za 30mln. Zostanie 32mln na nowy stadion. Raczej 100 baniek nie wyczarują.

5

To fakt. Dzisiaj stałem w korku przy stadionie i policja kierowała na objazd. Gdyby nie oni nie wiedziałbym, że jakieś mistrzostwa są na stadionie narodowym

1

Lipa, Suarez nie zagra z Juve

2

Żeby ludzie nie pousypiali przez tv

2

Kauzula 130mln :) Wcale się nie zdziwie znając nasz zarząd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?