6

Czy ja dobrze widzę terminarz czy Real przed meczem z nami jedzie na klubowe mistrzostwa świata? Jeszcze będę szpaleru od nas oczekiwali..
Mam nadzieję, że ta podróż i zmiana stref czasowych ich jeszcze bardziej rozreguluje.

1

Busi stale mnie zadziwia. Niesamowicie rozwinął się technicznie. Brakuje mu co prawda prędkości i zwrotności ale gościu jest kozakiem.

1

W końcu nasz murzynek powraca. Nie mogę się doczekać jego występów ale przypuszczam, ze na pełne obroty wejdzie dopiero w lutym.

0

Jesu co za imię i nazwisko. Typowy Kowalski

0

Prędzej my dojdziemy do finału niż Argentyna :)

0

Ten Simeone, którego Atletico odpadło z LM?

0

Podbija cenę tym gadaniem jaki to ważny członek zespołu. Wiadomo, że Arda u nas jest już skończony

2

Cóż to było za soczyste uderzenie. Dobrze, że siatki nie przerwało ;)

1

Jak ja uwielbiam tą irytację Cristiano.

0

Czy to ta Sevilla przegrywa z Mariborem co ma w weekend Real pokonać? Jakoś mi się to nie widzi

22

Pierwszy raz od wielu lat mamy dwóch świetnych bramkarzy

16

Bardzo dobra wypowiedź Denisa. Jak dziennikarze ciagle pytaja na kogo Barca nie chce trafić to odpowiedział pytaniem na pytanie

9

Najgorzej gdy rozstanie następuje gdy jesteście już związani np kredytem hipotecznym lub w najgorszym wypadku macie dzieci. Wtedy to one cierpią najbardziej bo ich życie się diametralnie zmienia.
Ja też kiedyś byłem z dziewczyną 3 lata, myślałem że to już ta jedyna. Rozstaliśmy się jednak. Teraz z inną dziewczyną jestem 14 lat, z czego 3 lata już po ślubie i mam 2 dzieci. Z perspektywy czasu cieszę się, że tak wyszło.
Ona wzieła ślub z innym kolesiem (jak się spotkaliśmy jakiś czas po rozstaniu przedstawiała go w samych superlatywach i miał w sobie wszystkie najlepsze cechy, których ja podobno nie mam ) i po 2 latach się rozwiodła i obecnie jest sama :) życie bywa przewrotne.
Głowa do góry. Znajdziesz inna kobietę, która będzie Ciebie warta.

0

Ale po co? Mamy zapewniony awans z 1 miejsca. Jak złapie kontuzję to będziesz tego samego zdania? Jest nam potrzebny wypoczęty na Villareal

2

Ja bym wystawił mocno rezerwowy skład. Gramy o pietruszkę, a za kilka dni bardzo ważny ligowy mecz.

0

Co z tego, że by powołał młodziana jak zawodnicy Barcy B nie są zgłoszeni do LM? To nie La Liga.

31

Znowu CR7 był na wycieczce w Buenos Aires? ;)

2

Omg jak Deulofeu był najlepszym zawodnikiem według redakcji to ja wymiękam. Już prędzej wybrałbym chłopca do podawania piłek niż tego drewaniaka.

3

Niestety podczas treningu wypadły mu 3 włosy z brody w związku z czym nie zagra kolejne pół roku oczywiście biorąc 100% pensje. Mentalność jego braci "uchodźców", którzy zalewają Europę

0

Chcą to niech sobie robią. Wystawimy skład jak wczoraj, kasę za udział w turnieju klub zgranie i będzie gites.

23

Deulofeu jest mega fatalny. Sprzedajmy go lub oddajmy komuś. Serio, on na poziom wyższy niż Tello nie wystrzeli

2

Deulofeu.. prawie jak Ronadinho.. prawie robi WIELKĄ różnicę

2

Przy Deulofeu Tello był wirtuozem footballu

0

Nazwisko zobowiązuje

2

Verma powinien dostawać więcej szans póki jest zdrowy, a Pique nich potrenuje

1

Gomes niewiadoma, a Denis nie ten poziom. W ubiegłym roku Gomes był na boisku 2 razy dłużej lub nawet więcej niż Suarez, a Ty takie wnioski wyciągasz.

1

Sorry ale pierdzielisz z tym Iniestą. Ileż t on goli i asyst ma w tym sezonie? Według mnie zmiana była dobrym pomysłem bo Iniesta nie ma sił na cały mecz

26

I tak był lepszy od Suareza i Deulofeu

0

Deulofeu jest fatalny jak Suarez

0

A Iniesta wchodził co 8 mecz na 15 minut i od razu robił różnicę... Iniesta czaruje swoją grą ale nie przekłada się to bezpośrednio na wynik. Patrząc na statystyki z 3 ostatnich sezonów, ilość asyst i strzelonych goli ale także przechwytów, jest dużo gorszy od Rakitica.
Niech Denis zagra z 10 meczów z rzędu i wtedy poznamy jego wartość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?