0

Powiedział na szybko po meczu, że ok. Zobaczymy czy dziś odbędzie normalny trening regeneracyjny czy jednak będą to zajęcia na siłowni. Jakiś lekki dyskomfort może odczuwać jedna wydaje mi się, że to siedzi w jego głowie.

60

Z drugiej strony to takie polskie. Nie cieszyć się i nie być optymistą bo coś może być źle. Trzeba żyć chwilą, cieszyć się dniem dzisiejszym. Nigdy nie wiadomo co przyniesie jutro.

0

On nie chodzi normalnie. Chodzi jakby utykal:)

2

#nieśpiębotrzymamkredens :)

0

chyba jednak nie, widać że w każdej wolnej pochyla się i łapie za uda, a czasami zgina nogi jakby mięśnie naciągał

1

Coś martwi mnie Dembele. Widać, że albo się zmęczył albo go coś boli

0

To ile Real wygrał z tą Celtą?? Oh wait...

1

hahahah to niemożliwe co oni robią

1

Rakitic odżył u Valverde. Fajnie gramy. W drugiej połowie Dembele na kontry i jazda :)

0

bramka ukradziona..supper

2

Sam nie wiem. Może i Stoch jest w formie ale wybitnym lotnikiem nigdy nie był. Bardziej myślę o wygranej, któregoś Norwegów lub Słoweńców. Fajnie jakby się na pudło załapał.

0

Zbliża się do Madrytu. Byle tam nie miał międzylądowania bo Perez już czeka z walizką :)

3

Jego wślizgi były i są genialne. Chyba nie ma drugiego obrońcy/pomocnika na świecie tak znakomitego w tym elemencie gry.

5

Chyba Suarez tą swoją Yerbe rzuci w kąt :D

4

Masakra ta jego cieszynka. Jeszcze władze LaLiga go zawieszą bo wygląda jak jakiś nienormalny :)

23

Gratulacje. Mi szybciej niż na egzaminach serce waliło gdy obrońca zagrywał piłkę do Pinto :)

30

Serio myślicie, że ten sztab specjalistów od przygotowania fizycznego i lekarzy ma mniejsze pojęcie czy dany zawodnik powinien grać czy nie niż Wy?

12

Rok 2024, Gomes już 30 lat... może Gomes odpali :)

0

Dla mnie regularne powoływanie Alene i Arnaiza to głupota. Lepiej żeby grali całe mecze w Barcy B niż grali po 5 minut co 4 mecz w pierwszej drużynie

6

Hahah widać Diego Costa szykował się na derby z Realem. Jak ja zawsze uwielbiałem te jego pojedynki z Ramosem. Nie wiem czy był jakiś mecz, żeby któryś z tych panów ukończył derby bez żółtej kartki :)

0

Sif Son z pozycja LN. Mega dzik

12

Nie ważne jak, ważne żeby się go pozbyć

1

To zależy gdzie :) kolega pisał o wzroście :)

1

Jak dla mnie nierealne. Po piewsze ani on ani Suarez nie beda grzac lawki, po drugie Barca ma okreslony budzet na wynagrodzenia, ktory nie moze przekroczyc x% ( nie pamietam ile) calkowitego budzetu Klubu. Przed przyjsciem Cou juz ledwo zapinalismy ten budzet, a Griez za najnizsza krajowa grac nie bedzie :) Wydaje mi sie ze on wybierze kierunek BPL

0

Ciekawe czy Mina tez bedzie mial fotki z kazdym z kluczowych graczy Barcy :)

1

Chodzilo mi o znecanie sie nad dziecmi. Takich "ludzi" jak ta baba mi nie zal

1

Komentarz usunięty

0

Kontrolę nad piłką miał niespotykaną :)

6

Spokojnie, jak sędzia coś źle gwizdnie to cały stadion się podrywa i krzyczy :)
Niestety fakt, że śpiewają mało ale czy Coutinho przychodził tu aby słuchać przyśpiewek? Sam hymn przy wejściu na murawę przyprawia o gęsią skórkę :)

1

No tak. Thierry Henry grający z numerem 14 był mało prestiżowy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?