0

Z tym awansem bez problem byłbym ostrożny. Nie zagrają Umtiti, Dembele, Coutinho. Nie wiadomo co z Iniestą, Paulinho i Paco.
Trzeba wyjść zmotywowanym jak na Celtę i rozstrzygnąć mecz w pierwszej połowie. Jeżeli będzie wynik stykowy do końca to znowu w końcówce mogą nam coś wcisnąć.

0

I znajdziemy obrońcę pokroju Alby (chociaż nie kojarzę w obecnej piłce konkurentów dla niego), kupimy go za kolejne 80mln i co? Posadzimy na ławce? Jak to widzisz?

3

Trzeba wyjść na mecz z taką motywacją jak przeciwko Celcie i w pierwszej połowie zamknąć temat awansu.
Obawiam się, że jak pierwsi stracimy bramkę to może być po dwumeczu bo morale naszych zawodników drastycznie spadną.

7

Piszesz głupoty. Ktoś mieszka w danym rejonie Barcelony, być może jest tradycja rodzinną kibicowanie Espanylowi, może dziadek, pradziadek tam grał. Ludzie mają na stadion 5 min z domu i bilety po 20 euro. Na Camp Nou musieliby płacić po 60-150 euro za bilet + dojazd i powrót godzinny, często z dziećmi.
Mieszkam w Warszawie gdzie niemal każdy jest za Legią ale mieszkałem kilka lat na Muranowie i tam wiele osób chodziło na Polonię bo mieszkali tuż obok. Był to taki sposób na spędzenie niskim kosztem wolnego czasu.
Nie osądzaj ludzi jak nie znasz przyczyn ich kibicowania. Każdy ma własny wybór.
Np. mi koledzy zarzucają, że to nie sztuka kibicować najlepszym, sztuką jest chodzić na każdy mecz swojego klubu i dopingować go z całych sił nawet gdy nie ma 200mln budżetu transferowego

0

Przydałby nam się teraz taki Neymar co robi wiatr na skrzydle oj przydał. Obecnie mamy Dembele, który może wróci do formy w nowym sezonie. Mamy Coutinho ale sprinterem ani typowym skrzydłowym on nie jest ale też chory.
Deulofeu na wylocie, Denis słabo, Vidal beznadzieja.

0

A kogo mieliśmy niby wystawić jak pół składu na L4? Mógł grać ewentualnie od pierwszej minuty Alba i Suarez. To tyle..

0

A co z Paco?

1

Camasutra :0

1

On zawiódł? Zobacz w jakich meczach głównie dostawał szansę i jak grał. Dostał z 5 razy mniej szans niż Gomes, który jest po prostu fatalny. Denis chociaż przebłyski miewał..
I nie, nie pomoc nasza wygrała na Anoeta tylko Suarez + obrona.
Pierwsza bramka to fakt, gol Paulinho, który grał beznadziejnie i tylko ta bramka pozwala wystawić mu notę wyjściową 5.
Druga bramka Suarez po podaniu Roberto do Leo i Leo do Luisa
Trzecia bramka po wygraniu główki przez Verme i piłka trafiła do Suareza
Czwarta bramka Leo po błędzie Rulliego, który zamiast ruszyć do piłki nie wiadomo na co liczył. Fakt strzał był piękny ale z takiej odległości bramkarz powinien wykonać ruch do piłki.

Czekam na statystyki kluczowych podań naszych świetnych pomocników.

0

Tylko nie Denis. Akurat teraz jest on nam potrzebny gdy nie może grać jeszcze Cou, Iniesta jest kontuzjowany oraz gra coraz mniej.
Chcemy pozbyć się tylu zawodników, że jak przyjdą mecze LM to okaże się, że nie ma kim grać albo znowu kreatywną i błyskotliwą pomoc będą tworzyć Gomes, Sergio, Rakitic i Paulinho.

0

Trzeba się przeprosić z Deulofeu oraz Vidalem bo nie mamy prawego skrzydła.

0

Piszą, że to po meczu z Realem Sociedad miał problem ale przecież już podczas meczu z Celtą cos sygnalizował. Ciekawe czy znowu nie próbował ukryć dolegliwości. Póki co fatalny zakup.
Tak mu kibice BVB życzyli i życzenia się spełniły... niestety dla nas

1

Najdziwniejsze jest to, że on praktycznie nic nie pograł w tym meczu. Ani jakiś sprintów z piłka nie miał, ani mocnych strać fizycznych.
Chyba Verma oddał mu swojego pecha... Znowu będziemy grać z Paulinho jako prawo skrzydłowym..

1

Cikawe co z tym Dembele znowu. Kurde ale zakup zrobiliśmy...
Gerard Romero poinformował na Twiterze o kontuzji.

0

Co to jest obroczka?

0

Niby tak ale zawsze serdeczniej o nim wyrażał się Umtiti, lepiej się znają chłopaki i bardziej przyjaźnią.

16

Dembele czyta La Ramblę w drodze na mecz :)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/26757960_10156412372044305_2123180574828550120_o.jpg?oh=3746dc8eb30a7e5a7862abefcc2547fc&oe=5AED8A2A

A tak serio to mam wrażenie, że on trochę wyobcowany się czuje. Słabo zna język, a teraz Umtiti z nim nie jeździ na mecze.

0

No jak nie. To jest magik, najprawdziwszy magik. Wszedł na murawę i zniknął :)

0

Dembele to chyba wszedł żeby kolegom strzelonych bramek pogratulować :)

10

Bardzo słaba zmiana Dembeele

0

Ale przyyyyyyyyyyymierzył

5

Według mnie Sergi Roberto nie nadaje się na PO. Tam jest miejsca dla zawodnika jak Semedo. Jak Portugalczyk w końcu zaskoczy taktycznie, będzie miazga,

1

Od początku drugiej połowy Iniesta za Gomesa, Dembele za Rakitica i jedziemy

0

Timing masz na serio dobry :D

1

hahahah Paulinho

0

Jezu wyśijmy tego Gomesa do Madrytu, niech go przepalą w piecu w te mrozy, chociaż do tego się przyda

0

Niech ktoś jeszcze powie, że Sergi Roberto jest dobrym PO. Bez jaj. 2 bramki na jego konto

0

To jest jakiś żart. Jadą nas jak dzieci

0

To fakt. Gorsza być nie może..

0

Chyba i tak by nie zdążył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?