jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetne 40 min Sampera
1
Leo jaki naspeedowany
33
Neymar caly czas w sluchawkach smiga. Pewnie mu ojczulek nagral: Chodz do PSG, 100mln 100mln 100mln
1
Chyba mamy kreta w szatni, który wszystko donosi do prasy. To pewnie Douglas. Mało zarabia grając to zarabia na sprzedawaniu newsów :)
0
Jak to odczytałeś, że pójdzie na podstawie tego wywiadu?
1
I tak i nie. Często drużyny ze środka tabeli pod koniec sezonu grają już o pietruszkę. Wielokrotnie gorzej jest grać z tymi co walczą o utrzymanie w lidze niż z tymi w 1 połowie tabeli.
1
A co z Alexisem? Niby PSG się interesuje nim i Neymarem. Kupują obu?
0
Jak Ney odejdzie trzeba kupić Griezmana i przejść na 4312. Z przodu Suarez i Griezman, za ich plecami Leo
0
Pamiętaj, że on w tej chwili jest na szczycie, a może z niego gwałtownie spaść. Jego kariera nie wiadomo ile potrwa, 5,10 lat? On ma inne wydatki i inne potrzeby.
Ty potrzebujesz na LPG do samochodu, on na paliwo lotnicze do prywatnego odrzutowca :)
0
Prawda jest taka, że Neymar odejdzie tak czy siak, nie ważne czy w tym roku czy w przyszłym. On i jego ojciec są pazerni na kasę, a Barcelona nie ma złóż ropy i nie da mu pensji na poziomie P$G czy $ity.
Z drugiej strony czy mu się dziwicie? W piłce klubowej zdobył wszystko z Barcą.
Postawcie się w jego sytuacji. Nagle przychodzi inna firma i mówi, że masz do nich przyjść, dostaniesz 2 razy większą pensję i będziesz tam uwielbiany i nie ważne co zrobisz będziesz ich bogiem. Do tego dają Wam premię, że możecie sobie kupić co tylko zapragniecie nawet prywatną wyspę. Ilu z Was by odmówiło?
0
Zastanawiam się na jakiej zasadzie PSG da Neymarowi 222mln żeby siebie wykupił. Nie mogą mu po prostu dać kasy do ręki, a przelewając na konto muszą mieć jakąś podstawę. "Dając" mu taką kwotę będą musieli pewnie zapłacić od tego podatek.
0
To już Paulinho bym wolał niż tego drewniaka :)
0
Popijam ją rebullem i jest dobrze :) A co do 13 lat to chciałbym tyle mieć, bardzo bym chciał :)
1
Chcieliśmy wyru*** freda kupując Verattiego, a fred wyru*** nas wyciągając od nas Neymara
10
Prośba do redakcji... nie wrzucajcie już newsów o tym gościu po podnosi nam ciśnienie bardziej niż poranna kawa
0
Ograliśmy Real w Santiago bez Neymara w końcówce sezonu, ten sam Real co zdobył LM i La liga, a bankowo kogoś w jego miejsce kupimy
0
Podbijemy cene. Będziemy mieli 222mln to chociaż połowę tej kwoty możemy przeznaczyć na Paulinho. Kto bogatemu zabroni :)
57
Szerokości Neymar. Powodzenia w nowym klubie. Wielu pucharów Francji życzę, o ile Monaco was nie ogra :)
0
Na prawdę wierzysz, że PSG mając nieograniczoną gotówkę po to chce kupić Neya żeby sprzedać Verattiego? I kogo kupią za niego?
0
Upiłbym wszystkich mieszkańców Barcelony ;)
0
Real zdobył LM bo grał w 12 a nie miał dobrą pomoc :)
0
Znając nas zarząd uwierzę we wszystko..
P.S. Pamiętasz jak Mascherano musiał obniżyć zarobki żeby do nas przejść?
0
W Juve 47 meczach 12 bramek i 12 asyst we wszystkich rozgrywkach (weź pod uwagę, że w fazie grupowej LM i w pucharze Włoch grał z leszczami).
W Realu 43 mecze, 20 goli i 8 asyst, a wystawiali go przeważnie w meczach z drużynami z drugiej połowy tabeli, które niezależnie z kim grały i tak przeważnie traciły 3-4 bramki,
Zobaczymy co pokaże w BPL ale uważam, że to ni jest wybitny zawodnik i będzie średniakiem.
Zresztą zobacz komu gole strzelał:
4 bramki w sumie Leganes
1 Celta
1 Alaves
1 Sporting Gijon
2 Granada ... itd
3
Tak jak nienawidzę Realu tak uważam, że ich polityka transferowa w ostatnich latach to mistrzostwo świata. My robimy podchody jak pies do jeża, prosimy zawodników żeby to oni załatwiali swoje odejście z klubu, oddajmy swoich zawodników za darmo, a Real kupuje perełki za grosze i dodatkowo mega zarabia na odchodzących zawodnikach.
1
A u nas Paco też grał mało a strzelał. Sprzedamy go za 80 baniek?
1
Perez to mistrz. Sprzedać drewniaka Moratę za 80 baniek... ja pierniczę co za gość!
2
Z tak fatalna pomoca 3 lata temu zdobyliśmy LM..
3
Takie posty mnie rozwalają. To wciąż młody zawodnik i w każdej chwili jego talent może eksplodować. Jakbyś obejrzal jego mecze choćby z Villareal Denis ma to coś. Miewa przebłyski genialnych zagrań. Dajmy mu czas. Z Twoim podejściem to Isco po pierwszym sezonie w Realu powinien odejś.
2
No jak nie, zobaczymy Sergi Roberto :)
0
Myślę, że to ściema. Jest to odwrócenie uwagi od kwestii Verattiego. Temat w mediach ucichł i PSG ma spokój. Druga kwestia to cena. Klauzula to 222mln. Do tego dochodzi premia dla zawodnika, dla agenta oraz podatki. Transfer kosztowałby PSG ok 300mln