0

Świetne 40 min Sampera

1

Leo jaki naspeedowany

33

Neymar caly czas w sluchawkach smiga. Pewnie mu ojczulek nagral: Chodz do PSG, 100mln 100mln 100mln

1

Chyba mamy kreta w szatni, który wszystko donosi do prasy. To pewnie Douglas. Mało zarabia grając to zarabia na sprzedawaniu newsów :)

0

Jak to odczytałeś, że pójdzie na podstawie tego wywiadu?

1

I tak i nie. Często drużyny ze środka tabeli pod koniec sezonu grają już o pietruszkę. Wielokrotnie gorzej jest grać z tymi co walczą o utrzymanie w lidze niż z tymi w 1 połowie tabeli.

1

A co z Alexisem? Niby PSG się interesuje nim i Neymarem. Kupują obu?

0

Jak Ney odejdzie trzeba kupić Griezmana i przejść na 4312. Z przodu Suarez i Griezman, za ich plecami Leo

0

Pamiętaj, że on w tej chwili jest na szczycie, a może z niego gwałtownie spaść. Jego kariera nie wiadomo ile potrwa, 5,10 lat? On ma inne wydatki i inne potrzeby.
Ty potrzebujesz na LPG do samochodu, on na paliwo lotnicze do prywatnego odrzutowca :)

0

Prawda jest taka, że Neymar odejdzie tak czy siak, nie ważne czy w tym roku czy w przyszłym. On i jego ojciec są pazerni na kasę, a Barcelona nie ma złóż ropy i nie da mu pensji na poziomie P$G czy $ity.

Z drugiej strony czy mu się dziwicie? W piłce klubowej zdobył wszystko z Barcą.

Postawcie się w jego sytuacji. Nagle przychodzi inna firma i mówi, że masz do nich przyjść, dostaniesz 2 razy większą pensję i będziesz tam uwielbiany i nie ważne co zrobisz będziesz ich bogiem. Do tego dają Wam premię, że możecie sobie kupić co tylko zapragniecie nawet prywatną wyspę. Ilu z Was by odmówiło?

0

Zastanawiam się na jakiej zasadzie PSG da Neymarowi 222mln żeby siebie wykupił. Nie mogą mu po prostu dać kasy do ręki, a przelewając na konto muszą mieć jakąś podstawę. "Dając" mu taką kwotę będą musieli pewnie zapłacić od tego podatek.

0

To już Paulinho bym wolał niż tego drewniaka :)

0

Popijam ją rebullem i jest dobrze :) A co do 13 lat to chciałbym tyle mieć, bardzo bym chciał :)

1

Chcieliśmy wyru*** freda kupując Verattiego, a fred wyru*** nas wyciągając od nas Neymara

10

Prośba do redakcji... nie wrzucajcie już newsów o tym gościu po podnosi nam ciśnienie bardziej niż poranna kawa

0

Ograliśmy Real w Santiago bez Neymara w końcówce sezonu, ten sam Real co zdobył LM i La liga, a bankowo kogoś w jego miejsce kupimy

0

Podbijemy cene. Będziemy mieli 222mln to chociaż połowę tej kwoty możemy przeznaczyć na Paulinho. Kto bogatemu zabroni :)

57

Szerokości Neymar. Powodzenia w nowym klubie. Wielu pucharów Francji życzę, o ile Monaco was nie ogra :)

0

Na prawdę wierzysz, że PSG mając nieograniczoną gotówkę po to chce kupić Neya żeby sprzedać Verattiego? I kogo kupią za niego?

0

Upiłbym wszystkich mieszkańców Barcelony ;)

0

Real zdobył LM bo grał w 12 a nie miał dobrą pomoc :)

0

Znając nas zarząd uwierzę we wszystko..

P.S. Pamiętasz jak Mascherano musiał obniżyć zarobki żeby do nas przejść?

0

W Juve 47 meczach 12 bramek i 12 asyst we wszystkich rozgrywkach (weź pod uwagę, że w fazie grupowej LM i w pucharze Włoch grał z leszczami).

W Realu 43 mecze, 20 goli i 8 asyst, a wystawiali go przeważnie w meczach z drużynami z drugiej połowy tabeli, które niezależnie z kim grały i tak przeważnie traciły 3-4 bramki,

Zobaczymy co pokaże w BPL ale uważam, że to ni jest wybitny zawodnik i będzie średniakiem.

Zresztą zobacz komu gole strzelał:
4 bramki w sumie Leganes
1 Celta
1 Alaves
1 Sporting Gijon
2 Granada ... itd

3

Tak jak nienawidzę Realu tak uważam, że ich polityka transferowa w ostatnich latach to mistrzostwo świata. My robimy podchody jak pies do jeża, prosimy zawodników żeby to oni załatwiali swoje odejście z klubu, oddajmy swoich zawodników za darmo, a Real kupuje perełki za grosze i dodatkowo mega zarabia na odchodzących zawodnikach.

1

A u nas Paco też grał mało a strzelał. Sprzedamy go za 80 baniek?

1

Perez to mistrz. Sprzedać drewniaka Moratę za 80 baniek... ja pierniczę co za gość!

2

Z tak fatalna pomoca 3 lata temu zdobyliśmy LM..

3

Takie posty mnie rozwalają. To wciąż młody zawodnik i w każdej chwili jego talent może eksplodować. Jakbyś obejrzal jego mecze choćby z Villareal Denis ma to coś. Miewa przebłyski genialnych zagrań. Dajmy mu czas. Z Twoim podejściem to Isco po pierwszym sezonie w Realu powinien odejś.

2

No jak nie, zobaczymy Sergi Roberto :)

0

Myślę, że to ściema. Jest to odwrócenie uwagi od kwestii Verattiego. Temat w mediach ucichł i PSG ma spokój. Druga kwestia to cena. Klauzula to 222mln. Do tego dochodzi premia dla zawodnika, dla agenta oraz podatki. Transfer kosztowałby PSG ok 300mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?