jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Ja bym się bał chodzić na stadiony w Hiszpanii skoro tam za klaskanie takie kary dają :)
3
Byłem przekonany, że AS albo Marca wykorzystają upadek Leo. Żenada...
Co do meczu to sorry ale takie piepr**, że nie mogliśmy się przebić. Sam Leo miał z 2-3 okazje gdzie w swojej normalnej formie umieściłby piłkę w siatce. Wczoraj nie zabrakło serca, zabrakło wykończenia i odrobiny szczęścia.
Zobaczcie, że w Turynie pierwsze 3 strzały Juve to były 2 gole. My pudłowaliśmy wczoraj niemiłosiernie.
Gadanie o jakimś końcu ery to nieporozumienie. Barca jest dalej w stanie walczyć z najlepszymi pomimo braku pomocy. W tym sezonie zabrakło trenera, który zmotywowałby bardziej zawodników. Gdyby w każdym meczu grali z takim zaangażowaniem jak wczoraj to obecnie Real oglądałby nasze plecy w tabeli ze stratą co najmniej 6pkt.
1
Sidibe, Coutinho, Keita, Deulofeu. Jak starszy kasy to jeszcze jakiś obrońca chyba, że weźmiemy kogoś z Barcy B jakiegoś Marlona czy coś aczkolwiek był news jakiś czas temu, że kogoś kupiliśmy z Urugwaju czy tam Chile
28
Słaby tytuł artykułu. "Nic 2 razy się nie zdarza".. a pamiętacie jak wczoraj najpierw uznali bramkę CR ze spalonego żeby później zrobić to po raz drugi :)
0
Brakuje tej zawziętości i walki do końca Alvesa. Może i jakości piłkarskiej S.Roberto nie brakuje ale brakuje charakteru
1
Od nowego sezonu 3 pomocników i jeden środkowy obrońca i jedziemy z koxem.
Do sprzedania Arda, Gomes, Rakitic, Mascherano, Mathieu i być może Paco ale jemu dałbym szansę
0
Paco podsumował swoją gre
0
Kielon taki twardy gościu a tu płacze jak ronaldo, wstyd
1
Hahah ten z numerem 12 2 razy już zagrał na zółta kartę, a tutaj powinien być karny, Facet na boisku 10 min
1
Neymar to magik, uwielbiam jego dryblingi choć irytuje mnie gra
1
Eh Masche mógł zamknąć w piękny sposób swoją karierę w Barcy
1
hahahha a tu nawet faulu nie było dobre. JAkby tak zagrał przeciwnik realu to bezpośrednia czerwona
0
No to Juve muruje już do końca. Ostatnia cegła wchodzi do tego muru
1
Robben by to wkręcił :)
1
No to po tym co zrobił Leo już wiem..jest po meczu
1
Dajmy już spokój, odrobić raczej nie damy rady a wykartkujemy Juve, chociaż Real pewnie już na Monaco czeka
0
Ney jak podciągnie swoje zachowania i psychikę może być najlepszy na świecie.
0
Jest jeszcze Suarez, Rakitic i Neymar, a Leo ostatnio marnuje każdy rzut wolny
0
Ktoś za Rakitica proszę, dowolnie kto, może być Cillessen
1
Ewidentna żółta dla Alvesa i faul, dla sędziego nic nie ma..
1
Co Ty oglądasz staaaary. Sędzia dobrze? Chyba kibicujesz Juve
42
Ludzie co Wy chcecie. Gramy fajnie ale nie zawsze wszystko wpada. Jakbyśmy z takim zaangażowaniem zagrali w każdym z meczy, w którym w tym sezonie straciliśmy 3pkt to w życiu bym nic nie powiedział
0
Osz ty losie, sędzia jednak ma gwizdek... i nawet kartki... szok i niedowierzanie!
0
Powiem Wam, że mimo iż mecz w Turynie zagraliśmy słaby to od dłuższego czasu brakuje nam zwyczajnie szczęścia - żeby piłka się szczęsliwie odbiła, żeby przeciwnik popełnił głupi błąd. Brakuje też wykończenia
8
Khedira klepie murawę jak Najman matę ;)
1
Każdy kibic w głębi wierzy. Rozum mówi nie ale serce mówi DAWAĆ ICH!!
0
Sędziowanie żenada. Znowu pajac co chce być najjaśniejszą postacią spotkania zamiast pozostać w cieniu
0
To 25 min pokazuje jak piepr**** leniami są nasi zawodnicy w pozostałych meczach
0
Łoł ale my gramy. Obawiam się, że tak będzie do czasu pierwszej bramki dla Juve
2
Kurde Leo miałeś tyle miejsca