28

Ja bym się bał chodzić na stadiony w Hiszpanii skoro tam za klaskanie takie kary dają :)

3

Byłem przekonany, że AS albo Marca wykorzystają upadek Leo. Żenada...

Co do meczu to sorry ale takie piepr**, że nie mogliśmy się przebić. Sam Leo miał z 2-3 okazje gdzie w swojej normalnej formie umieściłby piłkę w siatce. Wczoraj nie zabrakło serca, zabrakło wykończenia i odrobiny szczęścia.

Zobaczcie, że w Turynie pierwsze 3 strzały Juve to były 2 gole. My pudłowaliśmy wczoraj niemiłosiernie.

Gadanie o jakimś końcu ery to nieporozumienie. Barca jest dalej w stanie walczyć z najlepszymi pomimo braku pomocy. W tym sezonie zabrakło trenera, który zmotywowałby bardziej zawodników. Gdyby w każdym meczu grali z takim zaangażowaniem jak wczoraj to obecnie Real oglądałby nasze plecy w tabeli ze stratą co najmniej 6pkt.

1

Sidibe, Coutinho, Keita, Deulofeu. Jak starszy kasy to jeszcze jakiś obrońca chyba, że weźmiemy kogoś z Barcy B jakiegoś Marlona czy coś aczkolwiek był news jakiś czas temu, że kogoś kupiliśmy z Urugwaju czy tam Chile

28

Słaby tytuł artykułu. "Nic 2 razy się nie zdarza".. a pamiętacie jak wczoraj najpierw uznali bramkę CR ze spalonego żeby później zrobić to po raz drugi :)

0

Brakuje tej zawziętości i walki do końca Alvesa. Może i jakości piłkarskiej S.Roberto nie brakuje ale brakuje charakteru

1

Od nowego sezonu 3 pomocników i jeden środkowy obrońca i jedziemy z koxem.
Do sprzedania Arda, Gomes, Rakitic, Mascherano, Mathieu i być może Paco ale jemu dałbym szansę

0

Paco podsumował swoją gre

0

Kielon taki twardy gościu a tu płacze jak ronaldo, wstyd

1

Hahah ten z numerem 12 2 razy już zagrał na zółta kartę, a tutaj powinien być karny, Facet na boisku 10 min

1

Neymar to magik, uwielbiam jego dryblingi choć irytuje mnie gra

1

Eh Masche mógł zamknąć w piękny sposób swoją karierę w Barcy

1

hahahha a tu nawet faulu nie było dobre. JAkby tak zagrał przeciwnik realu to bezpośrednia czerwona

0

No to Juve muruje już do końca. Ostatnia cegła wchodzi do tego muru

1

Robben by to wkręcił :)

1

No to po tym co zrobił Leo już wiem..jest po meczu

1

Dajmy już spokój, odrobić raczej nie damy rady a wykartkujemy Juve, chociaż Real pewnie już na Monaco czeka

0

Ney jak podciągnie swoje zachowania i psychikę może być najlepszy na świecie.

0

Jest jeszcze Suarez, Rakitic i Neymar, a Leo ostatnio marnuje każdy rzut wolny

0

Ktoś za Rakitica proszę, dowolnie kto, może być Cillessen

1

Ewidentna żółta dla Alvesa i faul, dla sędziego nic nie ma..

1

Co Ty oglądasz staaaary. Sędzia dobrze? Chyba kibicujesz Juve

42

Ludzie co Wy chcecie. Gramy fajnie ale nie zawsze wszystko wpada. Jakbyśmy z takim zaangażowaniem zagrali w każdym z meczy, w którym w tym sezonie straciliśmy 3pkt to w życiu bym nic nie powiedział

0

Osz ty losie, sędzia jednak ma gwizdek... i nawet kartki... szok i niedowierzanie!

0

Powiem Wam, że mimo iż mecz w Turynie zagraliśmy słaby to od dłuższego czasu brakuje nam zwyczajnie szczęścia - żeby piłka się szczęsliwie odbiła, żeby przeciwnik popełnił głupi błąd. Brakuje też wykończenia

8

Khedira klepie murawę jak Najman matę ;)

1

Każdy kibic w głębi wierzy. Rozum mówi nie ale serce mówi DAWAĆ ICH!!

0

Sędziowanie żenada. Znowu pajac co chce być najjaśniejszą postacią spotkania zamiast pozostać w cieniu

0

To 25 min pokazuje jak piepr**** leniami są nasi zawodnicy w pozostałych meczach

0

Łoł ale my gramy. Obawiam się, że tak będzie do czasu pierwszej bramki dla Juve

2

Kurde Leo miałeś tyle miejsca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?