jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co za podanie Gomesa. Ja pierd** ile łapówki dostał ten co go sprowadził. Komisja śledcza by się przydała
0
Niech wejdzie Paco za Messiego. Leo nie istnieje jak i Neymar
1
Ten nasz sędzia polski to jakaś tragedia.
0
to chyba inny mecz oglądasz
1
Ten nasz sędzia chyba chce od przyszłego sezonu w La Liga sędziować. Dostosowuje się poziomem
1
Nie to nie ma sensu. Jak my takich sytyacji nie potrafimy strzelić to zejdźmy z boiska.
0
Szczerze? Powinniśmy sprzedać pół składu po sezonie i zacząć w nowym od początku, od młodych zawodników. Po co płacić tym nieudacznikom kosmiczne wynagrodzenia, jak składem młodzików będziemy co sezon w pierwszej 3 w BBVA
0
Buffon vs Ter Stegen = wygrywa Buffon
Mathieu vs Alex Sandro = wygrywa Alex Sandro
Bonucci vs Pique = remis
Cheillini vs Umtiti =wygrywa Chiellini
Alxes vs Sergi Robeto = wygrywa Alves
Widać kto ma jakś defensywę. Dodajemy do tego formę Messiego, Iniesy i Neymara, który mentalnie to jest w dyskotece na LaRambli i mamy obraz naszej drużyny
6
Niech no tylko Real poczuje krew w meczu z nami. Pamiętna manita przy tym co się wydarzy to będzie pikuś... Ktokolwiek nas przyciśnie to kulimy się jak szczeniak. Obawiam się gwałtu w meczu z białymi
1
Lucho&Unzue style
1
Za czasów Xaviego, Iniesty i Serio modliłem się, żeby przeciwnik nie grał autobusem, teraz się modlę, żeby nie wpadł przypadkiem na pomysł zagrać pressingiem bo błądzimy jak dziecko we mgle
3
Juve biega jak szalone, a my jak zwykle na spacerze
0
Juve to nie PSG. Już po LM sorry. Z tym trenerem i drużyną nic nie osiągniemy
0
Później Juve trafi na Real i Real wygra po główce Ramosa.
Sorry ale gramy takie g*** że mam ochotę wyłączyć mecz.
0
Co za roznica. Przegalismy lige meczami z Malaga i innymi ogorkami. Real nawet przegrywajac z nami musialby jezzcze przegrac i chociaz raz zremisowac, a my wszystko wygrac. Skupmy sie na LM i tyle
0
Taka była również moja pierwsza myśl ;)
0
Piszę o kwocie za obu tych wirtuozów
0
Nie ma to jak wydac ponad 70 baniek na Arde, ktory w pomocy gra piach i drewno Gomesa. Rece opadaja
0
Sezon ligowy w dniu dzisiejszym sie dla nas skonczyl. Realowi zostalo 8 meczow, z ktorych 2 musi przegrac i jeden zremisowac ( o ile wygramy w GD). Po meczu z Atletico ma już z górki. Straszna wiocha przegrać lige, z najsłabszym Realem od lat
0
Wystarczyłoby wyjść bardziej z bramki przy akcji Sandro i skrócić kąt, a nie zostawiać korytarz po krótkim rogu. Przy golu na 2:0 (nieuznanym) wyszedł i zaczął się cofać co było jego mega błędem. Albo wychodzi i idzie do końca, albo zostaje w bramce. Przy 3:0 strzał był niby z bliskiej odległości ale na wysokości jego rąk, w środek bramki.
1
Powiem Wam, że tak czym Wasze komentarze i część z Was nie ma totalnie pojęcia o piłce i wpływu jednych wydarzeń na drugie. Piszecie, że sędzia nie uznał nam gola, a później Maladze więc 1=1 i jest ok. Gó** prawda. Przy wyniku 1:0 dla nas Malaga musiałaby się otworzyć, a my nie musielibyśmy ruszyć całymi siłami do przodu dzięki czemu oni mieli miejsce na kontrę.
Wiadomo, mecz mógł się przy wyniku dla nas ułożyć różnie ale błagam nie mówicie mi, że w tym przypadku 1=1.
1
Ter Stegen 5 strzałów w bramke, 2 w środek prosto w niego obronione, 3 strzały w światłlo bramki, 3 gole z tego 1 nieuznany
0
Tutaj Umtiti się nie wykazał. Powinien gonić przeciwnika tym bardziej, że Masche już do zawodnika Malagi dobiegał.
0
No chyba kolego zapomniałeś, że nie uznali nam prawidłowego gola w pierwszej połowie.
0
Super ustawienie teraz mamy. Paco na RW, Suarez na LW. Brak ST
0
Teraz się zacznie gra na czas
3
Panie GIl Manzano, toż to był karny dla Malagi przy tym odbiorze Umtitiego
0
Hahahahha le drukarnia ja pierd****
0
Dobry przelew musiał pójść z madrytu
2
hahahahahah to był faul Suareza? Ja pierd** hahaha