2

hahahahahah to był faul Suareza? Ja pierd** hahaha

0

Najlepsze jest to, że po ok 20min powinniśmy prowadzić 1:0, a w drugiej połowie Malaga powinna grać w 10.... A jest 0:1 i czerwona karta dla Neymara

0

No to po lidze. Można skupić się na LM teraz

0

Suarez to dzisiaj jakieś zaćmienie umysłu ma

0

My nie chcemy tego zremisować. Co Suarez robi, do kogo on to przepuszcza..

0

Mówiąc szczerze, to do tej pory tylko 2 naszych zawodników zasłużyłoby na ocenę 5 i powyżej - Busi i Umtiti

0

I tak Kameni to wyjmie :) no stress

0

Wyłączyłeś już konsolę po tym meczu? :) gratuluję skilla

0

Gomes chyba, żadnej główki w tym meczu nie wygrał, a jest wyższy od niektórych przeciwników, z którymi walczy o 15-20cm.

9

Uffff jest Gomes. Już się bałem, że go zabraknie w 2 połowie

1

No nic, czeka nas wycieczka na zwiedzanie Madrytu, po nic więcej

1

To sprawdź ile w tym sezonie rozegrał jeden, a ile drugi. Gomes ma szanse co mecz, Denis co 10 meczów.

5

Gomes jest pupilkiem Lucho albo mu odpala działkę ze swojego wynagrodzenia. Innych opcji nie widzę. W podobnej kasie co Gomes był do kupienia choćby Draxler.. Niestety nasi scout'ci dalej niż do Valencii nie jeżdżą... a nie sorry, raz pojechali do Lyonu i na dobre to wyszło.

4

Gomesa trzeba oddać gdzies za darmo o ile ktoś będzie chciał płacić tak wysoką pensję drewniakowi

7

Ja tu czegoś nie czaję. Do tej pory w sezonach gdy wygrywaliśmy triplet, graliśmy praktycznie od marca once de gala. Na co czekamy? Na co oszczędzamy siły?

4

Nie rozumiem dlaczego Mats nigdy nie wychodzi wyżej. Zostawia tyle miejsca, że zawodnik przeciwnika może zapytać go, w który róg sobie życzy.

2

No to pięknie. Jak zwykle to samo. Real remisuje, a my gramy wielke g***.

1

Wykrakałeś :))) to teraz Gomes zawalił

8

Dzięki Gomes. Dłużej się zastanawiaj. Kogo my kupiliśmy omg, Rasiak by to strzelił

0

Mats znowu czaruje :)

0

Ale mnie to irytuje. Jak nie sędzia ukradnie, to Kamieni obroni

0

Dlatego napisałem "jak narazie" :)

1

Wszystko fajnie tylko tak mało szans dostaje Denis Suarez? Chloapk musi wiecej grac zeby zbudowac pewnosc siebie. Mial przeblyski w tym sezonie ale LE woli Gomeza i tego mlodziana z Barcy B

0

Rakitic ledwo zyje a LE nie chce Suareza wpuscic

0

Pistooooolero omg

0

Chyba najgorszy mecz Neymara w tym roku jak narazie

1

Tam byl chyba karny na Suarezie

0

To Sergio go "gonil"

0

To musialoby byc conajmniej z 3:0. To jest trudny przeciwnik, nie ma juz czasu na eksperymenty

0

Nie byłoby klubu Sevilla bo musieliby wszystko i wszystkich sprzedać żeby ich było stać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?