jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
hahahahahah to był faul Suareza? Ja pierd** hahaha
0
Najlepsze jest to, że po ok 20min powinniśmy prowadzić 1:0, a w drugiej połowie Malaga powinna grać w 10.... A jest 0:1 i czerwona karta dla Neymara
0
No to po lidze. Można skupić się na LM teraz
0
Suarez to dzisiaj jakieś zaćmienie umysłu ma
0
My nie chcemy tego zremisować. Co Suarez robi, do kogo on to przepuszcza..
0
Mówiąc szczerze, to do tej pory tylko 2 naszych zawodników zasłużyłoby na ocenę 5 i powyżej - Busi i Umtiti
0
I tak Kameni to wyjmie :) no stress
0
Wyłączyłeś już konsolę po tym meczu? :) gratuluję skilla
0
Gomes chyba, żadnej główki w tym meczu nie wygrał, a jest wyższy od niektórych przeciwników, z którymi walczy o 15-20cm.
9
Uffff jest Gomes. Już się bałem, że go zabraknie w 2 połowie
1
No nic, czeka nas wycieczka na zwiedzanie Madrytu, po nic więcej
1
To sprawdź ile w tym sezonie rozegrał jeden, a ile drugi. Gomes ma szanse co mecz, Denis co 10 meczów.
5
Gomes jest pupilkiem Lucho albo mu odpala działkę ze swojego wynagrodzenia. Innych opcji nie widzę. W podobnej kasie co Gomes był do kupienia choćby Draxler.. Niestety nasi scout'ci dalej niż do Valencii nie jeżdżą... a nie sorry, raz pojechali do Lyonu i na dobre to wyszło.
4
Gomesa trzeba oddać gdzies za darmo o ile ktoś będzie chciał płacić tak wysoką pensję drewniakowi
7
Ja tu czegoś nie czaję. Do tej pory w sezonach gdy wygrywaliśmy triplet, graliśmy praktycznie od marca once de gala. Na co czekamy? Na co oszczędzamy siły?
4
Nie rozumiem dlaczego Mats nigdy nie wychodzi wyżej. Zostawia tyle miejsca, że zawodnik przeciwnika może zapytać go, w który róg sobie życzy.
2
No to pięknie. Jak zwykle to samo. Real remisuje, a my gramy wielke g***.
1
Wykrakałeś :))) to teraz Gomes zawalił
8
Dzięki Gomes. Dłużej się zastanawiaj. Kogo my kupiliśmy omg, Rasiak by to strzelił
0
Mats znowu czaruje :)
0
Ale mnie to irytuje. Jak nie sędzia ukradnie, to Kamieni obroni
0
Dlatego napisałem "jak narazie" :)
1
Wszystko fajnie tylko tak mało szans dostaje Denis Suarez? Chloapk musi wiecej grac zeby zbudowac pewnosc siebie. Mial przeblyski w tym sezonie ale LE woli Gomeza i tego mlodziana z Barcy B
0
Rakitic ledwo zyje a LE nie chce Suareza wpuscic
0
Pistooooolero omg
0
Chyba najgorszy mecz Neymara w tym roku jak narazie
1
Tam byl chyba karny na Suarezie
0
To Sergio go "gonil"
0
To musialoby byc conajmniej z 3:0. To jest trudny przeciwnik, nie ma juz czasu na eksperymenty
0
Nie byłoby klubu Sevilla bo musieliby wszystko i wszystkich sprzedać żeby ich było stać :)