1

Alba por que ehhhhhhhh

8

Coś sędzia trochę pod Juve zaczął. Każdy styk to faul dla Juve. Nas cisną to nic nie ma

11

Widać, że Ramos dokładnie wiedział co się wydarzyło podczas meczu skoro odsyłał Pique do meczu z PSG. Uderz w stół, a nożyce się odezwą..

0

Ten spalony dla Realu baaaaaaaaardzo naciągany. Te 2 bramkowe oczywiste

0

Słabo to widzę. W tej chwili Juve po za Mandzukicem ma świtnych zawodników na każdej pozycji. Formacja defensywna jest najlepsza już jedna z najlepszych na świecie. Jak Real na nich trafi nie będzie miał łatwo bo już tak łatwo wrzutkami się nie da :)

71

HAhaha Marca i As rozbijali na stopklatki każdą akcję Barcelony gdzie błędy sędziego trzeba było mocno naciągać, a tutaj mają jak na patelni ale madryt rządzi hahah dżizas co za hipokryci

0

Swoją drogą... po co są te spalone? Po co zostały wymyślone? W koszykówce czy innych sportach drużynowych tego nie ma. Chyba są tylko po to, żeby była możliwość drukowania meczów.

3

Jeżeli każdy taki faul powinien według Ciebie kończyć się żółtą kartą to Ramos i Casemiro powinni pół sezonu spędzić na zawieszeniach

0

Zastanawiam się po co te wszystkie rozgrywki, strata nerwów i niepotrzebny wysiłek innych zawodników. Nie mogą po prostu na początku sezonu wręczać pucharu LM Realowi? I tak robią wszystko żeby to biali wygrali

0

Przez to 20 minut połowa kibiców Realu osiwieje, a druga połowa zmówi tyle zdrowasiek co nie zmówiła przez ostatnie kilka lat :)

0

Jedna brameczka nic nie zmieni. Bayern tak czy siak musi 3 strzelić, żeby awansować

0

Ta bramka chyba była po 46 minucie, a była doliczona 1

0

brawo nasza obrona, juz widze jak z Juve wygramy 4:0

0

Jest i Paco :)))

0

Omg Paco co to było

2

Bo u nas są wiecznie rotacje żeby piłkarze mieli siłę. Przychodzi najważniejszy mecz sezonu, a oni drepczą po boisku zamiast biegać. Fu** logic

1

A kto nam broni grac wrzutkami?

0

Tylko finał LM nie jest w tym roku rozgrywany na CN więc z taką grą nawet jakbyśmy jakimś cudem do niego dotarli, nie będzie szansy na poprawę.

1

Nie tylko taki co umie podać do przodu ale także jest przebojowy, dynamiczny i potrafi biegać cały mecz. Rakitica lubie ale uważam, że jest zbyt drewniany na Barcę - zbyt wolny, za mało zwrotny. Podobny profil piłkarza to Andre Gomes oraz Serio. Tylko jeden z nich może być na boisku więc wybór jest oczywisty.

Potrzeba wysokiego i silnego CB, w dodatku szybkiego bo często zostawiamy przeciwnikom dużo miejsca no i bramkarza, grającego dobrze Rękami! nie nogami

2

Cóż, powinniśmy pożegnać się z:

Mathieu, Rakiticem, Andre Gomesem, Turanem, Mascherano, być może Rafinhą oraz Alex'em Vidalem. W zamian przydałoby się kilka solidnych transferów, a nie przepłacanie za byle grajka co zagrał 1 dobry mecz. Gdzie jest scouting w tak wielkim klubie jak Barcelona? Kogo my kupiliśmy, jaką perełkę? Być może będzie nią Umtiti. Luis Suarez czy Neymar to nie są wyszukane perełki przez naszych scoutów tylko piłkarze, o których trąbił cały świat.

Wzmocnijmy porządnie skład,a nie jakieś półśrodki - przereklamowani piłkarze po 40 baniek typu Gomes czy Arda czy Paco

4

Tutaj się zgadzam. Każdy klub szuka bramkarza dobrze łapiącego piłki i grającego na linii/na przedpolu, a my tylko dobrze grającego nogami :)

6

W nowym sezonie odejdzie Lucho i Mathieu, przyjdzie Unzue i kolejny mega transfer z Valencii za 40 baniek i będzie dalej to samo. Kupiliśmy Ardę i gdzie on jest? Zagrał z 4 mecze w sezonie, piłkarz za 35 baniek. Można było zostawić Alexisa to Messi by grał jako ŚPO, a Alexis na prawym skrzydle

1

Standard. Nie rozumiem czemu w LM nie zagrał Cilessen, na pewno gorzej by nie zagrał

0

Bzdura. Jakby nie gwizdnął Umtiti wybiłby piłkę

0

a Messi co zagrał? Neymar? 3 wrzutki? Ter Stegen co obronił? To co leciało w niego..

2

Rozumiem Waszą wściekłość bo też jestem wściekły ale to nie był mecz jak z PSG. Mieliśmy swoje szanse, kilka szans, z czego z 2 100%. Niestety, podczas pierwszych 30min nasz pseudo Neuer na 3 strzały w światło bramki puścił 2 (jeden ten obroniony był prosto w niego więc pewnie i sędzia liniowy jakby stanął w bramce by to obronił). Żegnamy się z LM, żegnamy się z La liga. Na otarcie łez zostanie puchar lub też nie.

3

Yhym, tu jest ręka Neymara, a tam nie było Bonucciego yhymm

0

Najlepsze jest to, że okazji mieliśmy sporo ale wszystko co mogliśmy zwaliliśmy. Juve oddało na początku 3 strzały, zdobyło 2 gole

1

aahhahaa Buffon skacze na Chielliniego i wolny

0

Nieuznanym golu? Weź nie pierd***. Po gwizdu piłkarze staneli i nie grali dlatego wpadł gol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?